KVK
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:56:04 | Nuoroda

galesim paklaidziot po Klaipeda kartu:DD

Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:59:10 | Nuoroda
vaida :))) rašė:

galesim paklaidziot po Klaipeda kartu:DD

 galesim:D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:00:10 | Nuoroda

o gal kas zino i fuxu stovykla kada jau registruotis galima?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:03:41 | Nuoroda

As manau kad jau dabar galima, nes sake nedaug vietu, kuo greiciau tuo geriau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:43:39 | Nuoroda
brilika rašė:
astuke91 rašė:
brilika rašė:

Sveiki visi KVK studentai, as taip pat istojau cia. I medicinos mokslu fakulteta - Burnos higiena :)

 su kokiu kb istojai, ar i vf? as irgi norejau i ta pacia spec. bet istojau i grozio terapija  kvk vf..

 As istojau su 14.36 balu i vf :) O koks buvo tavo?

 13.38

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:46:49 | Nuoroda
brilika rašė:
astuke91 rašė:
jurgyte rašė:

Hey :] aš įstojau į grožio tera[iją :)  neblogas dalykas, bet labiau norėjau į kineziterapiją, kaži ar negalima peršokt kaip nors paskui toj pačioj kolegijoj? :) gal kas žino? :) o šiaip tai ieškau bedrakursių :)

 hm... as taip pat i grozio terapija , dar mastau ar pasilikt ja.. ar verta bandyt antro turo metu keist kazka? bijau likt isvis neistojus:/ noreciau i burnos higiena

 Galit megint stot antrame ture :) Gal atsiras vietu :) O siaip esu girdejusi, kad jau po pusmecio gali kazkur kitur pereiti jei nepatinka ir atsinesti savo krepseli

 na kadangi jau pasirasiau sutarti tai teks mokytis ir sios profesijos:) ziuresim kaip cia seksis:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:48:15 | Nuoroda
vaida :))) rašė:

As manau kad jau dabar galima, nes sake nedaug vietu, kuo greiciau tuo geriau :)

 kiek zinau tai tik 50 vietu is vieno fakulteto.. tai lb mazai.. Gal jau yra uzsiregistravusiu?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:52:28 | Nuoroda

Tai kur čia registruotis reikia? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:55:08 | Nuoroda
jurgyte rašė:
astuke91 rašė:
jurgyte rašė:

Hey :] aš įstojau į grožio tera[iją :)  neblogas dalykas, bet labiau norėjau į kineziterapiją, kaži ar negalima peršokt kaip nors paskui toj pačioj kolegijoj? :) gal kas žino? :) o šiaip tai ieškau bedrakursių :)

 hm... as taip pat i grozio terapija , dar mastau ar pasilikt ja.. ar verta bandyt antro turo metu keist kazka? bijau likt isvis neistojus:/ noreciau i burnos higiena

 o kolege jau vieną turiu :) kas i gulbių 5 ?? ieškau draugų :D

 ydomu bus susipazinti:) Gal dar kas i grozio terapija??

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:57:55 | Nuoroda
raskilar rašė:

Tai kur čia registruotis reikia? :D

 o jums nedalino tokiu lapuku su kvietimais i fuxu stovykla, kai atvykot pasirasyt sutarciu? ten nr turi but pasiskambint...

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:28:17 | Nuoroda
astukee rašė:
raskilar rašė:

Tai kur čia registruotis reikia? :D

 o jums nedalino tokiu lapuku su kvietimais i fuxu stovykla, kai atvykot pasirasyt sutarciu? ten nr turi but pasiskambint...

 jo man irgi dave toki lapuka kur ir numeris viskas parasyta ir sake kuo greiciau registruotis nes kaip sakei tu vietu nedaug tera :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:57:18 | Nuoroda

kiek žinai iš kiekvieno fakulteto bus po 50 vietų :P

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:09:57 | Nuoroda

Tai reikia registruotis jaučiu.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:55:44 | Nuoroda
vaida :))) rašė:

galesim paklaidziot po Klaipeda kartu:DD

 man atrodo, kad mes ten visi  kaip ančiukai klaidžiosim kartu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:33:05 | Nuoroda

nėra ten ko klaidžiot :)) viskas aišku nėra ten nieko sunkaus, klaipėda nėra labai didelė :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:52:24 | Nuoroda
Lina91 rašė:
jurgyte rašė:

Nu pasirašėt jau surattis? kurį bendrabutįb pasirinkot? :) aš žiopla net nepaklausiau kiek jo kaina :S :DDD

 Taip, vakar buvau ir pasirasiau.  Bendrauti tai pasirinkau Jaunystes gatveje t.y. salia savo socialinio fakulteto.  Kas dar pasirinko si bendrabuti - parasykit-pabendrausm

 

P.s. O kainos irgi nepaklausiau

 as taip pats pasirinkau ta pati bendrabuti, ir kiek zinau kainuos nuo 80-120lt bent jau kiek domejaus is kitu stojanciuju :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:55:01 | Nuoroda
vaida :))) rašė:

Sveiki! As istojau taip pat  i socialiniu mokslu fakulteta, bet kaip matau kolegu dar neturiu, nes istojau i finansus ir dokumentus jau vakar susitvarkiau :)) as ieskau buto, bet pakolkas nieko nerandu, pradedu gailetis kad atsisakiau bendrabucio.. :(

 nu va sakiau reikejo pasilikt bendika ;D jei rasi buta parasyk man gal prisijungciau o gal dar nevelu del bendriko, pabandyk pasakmbint

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:09:08 | Nuoroda

aš pasirinkau bendrabutį jaunystės gatvėj, būtų smagu susipažint su kaimyanais :D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:35:57 | Nuoroda
Decibelle rašė:

aš pasirinkau bendrabutį jaunystės gatvėj, būtų smagu susipažint su kaimyanais :D

 As taip pat jaunystej

Žinutė parašyta: 2010-07-29 14:51:04 | Nuoroda
liniutea. rašė:
vaida :))) rašė:

Sveiki! As istojau taip pat  i socialiniu mokslu fakulteta, bet kaip matau kolegu dar neturiu, nes istojau i finansus ir dokumentus jau vakar susitvarkiau :)) as ieskau buto, bet pakolkas nieko nerandu, pradedu gailetis kad atsisakiau bendrabucio.. :(

 nu va sakiau reikejo pasilikt bendika ;D jei rasi buta parasyk man gal prisijungciau o gal dar nevelu del bendriko, pabandyk pasakmbint

oki, prasysiu jei rasiu ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą