2-asis etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:31:02 | Nuoroda
melynakoala rašė:
simulyte rašė:

kaip jus suprantate tas diagramas? ar gali taip buti kad paskutinis pakviestasis balu yra zemiau manes o as i ta programa nesu pakviestas? ar cia kaip suprasti tas paskutinis pakviestasis isvis toks balas gali buti paskutinis?

 man ir nesuprantama ten

 o dar svarbiausia paskambinau i savo univiera sako nieko mes nezinome skambinkit i lama ir ten klauskit, o ten dar ragelio nekelia, kas cia per tvarka, jie nori mus is proto galutinai isvaryti

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:32:28 | Nuoroda
sauleeeee rašė:

nznau tikslaii bet galvoju kad tas paskutinis bruksnys yra jau visi iskaiciuoti ir  mokami ir nemokami na visi studentai kurie buvo priimti i sia programa

 bet tai mano pvz tas bruksnys zemiau negu mano konkursinis balas, o manes nepakviete kaip taip gali buti?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:36:12 | Nuoroda
simulyte rašė:
sauleeeee rašė:

nznau tikslaii bet galvoju kad tas paskutinis bruksnys yra jau visi iskaiciuoti ir  mokami ir nemokami na visi studentai kurie buvo priimti i sia programa

 bet tai mano pvz tas bruksnys zemiau negu mano konkursinis balas, o manes nepakviete kaip taip gali buti?

 Paskutinis brūkšnys ne į programą, o į visą studijų kryptį. Vat ta rodyklė su skaičiuku rodo paskutinį priimtą į programą.

  • Fizika / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:38:05 | Nuoroda

PAAISKINKIT TAS DIAGRAMAS???????????????????????/

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:38:45 | Nuoroda
Makeshift rašė:
simulyte rašė:
sauleeeee rašė:

nznau tikslaii bet galvoju kad tas paskutinis bruksnys yra jau visi iskaiciuoti ir  mokami ir nemokami na visi studentai kurie buvo priimti i sia programa

 bet tai mano pvz tas bruksnys zemiau negu mano konkursinis balas, o manes nepakviete kaip taip gali buti?

 Paskutinis brūkšnys ne į programą, o į visą studijų kryptį. Vat ta rodyklė su skaičiuku rodo paskutinį priimtą į programą.

 na tas bruksnys rodo i mano pasirinkta programa koks buvo paskutinis priimtas? nu pvz as stojau i odontologija vnf tai bruksnys rodo su kokiu balu paskutinis istojo i ja?nieko nebesuprantu

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:38:58 | Nuoroda
Makeshift rašė:
simulyte rašė:
sauleeeee rašė:

nznau tikslaii bet galvoju kad tas paskutinis bruksnys yra jau visi iskaiciuoti ir  mokami ir nemokami na visi studentai kurie buvo priimti i sia programa

 bet tai mano pvz tas bruksnys zemiau negu mano konkursinis balas, o manes nepakviete kaip taip gali buti?

 Paskutinis brūkšnys ne į programą, o į visą studijų kryptį. Vat ta rodyklė su skaičiuku rodo paskutinį priimtą į programą.

 aaaaaaa aisku. bet tai koks skirtumas i visa programa kiek prieme. kazin ar turim daug sansu stot antram etape..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:39:53 | Nuoroda

Sveiki :) Bet aš vieno dalyko nesuprantu, kodėl manęs nepakvietė į mokamą specialybę, kurios paskutinis pakviestasis (ta rodyklė su numeriuku) yra ties 11, o mano balas 17,70,  Šis pagal prioritetus buvo pirmiau, nei į tą, kurią pakvietė.... nesuprantu

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:41:21 | Nuoroda

Chebra, ar matosi is tu diagramu ar yra like vf?Nesuprantu as ju

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:42:08 | Nuoroda

 Sveiki,noriu paklausti.Kodel leidzia keisti tik eiliskuma? As noriu stoti i VNF vieta,po pirmojo etapo,bet keisti is VF i VNF neleidzia... 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:44:04 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

Chebra, ar matosi is tu diagramu ar yra like vf?Nesuprantu as ju

 laisvos vietos sake bus paskelbtos tik treciadieni vakare kai visi bus jau pasirase sutartis

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:47:18 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

PAAISKINKIT TAS DIAGRAMAS???????????????????????/

 ta rodykle rodo su kokiu maziausiu balu buvo priimta i tavo specialybe.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:49:12 | Nuoroda
Kevin rašė:
RAMINTTA rašė:

PAAISKINKIT TAS DIAGRAMAS???????????????????????/

 ta rodykle rodo su kokiu maziausiu balu buvo priimta i tavo specialybe.

 Supratau, o apacioje ten pakviesi ir pasirasiusieji? nematau kiek nepasirase

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:50:59 | Nuoroda
simulyte rašė:

kaip jus suprantate tas diagramas? ar gali taip buti kad paskutinis pakviestasis balu yra zemiau manes o as i ta programa nesu pakviestas? ar cia kaip suprasti tas paskutinis pakviestasis isvis toks balas gali buti paskutinis?

 taip gali buti jog su zemesniu balu zmogus pakviestas buvo,o tu ne..........pas mane tas pats.......

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:52:43 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
Kevin rašė:
RAMINTTA rašė:

PAAISKINKIT TAS DIAGRAMAS???????????????????????/

 ta rodykle rodo su kokiu maziausiu balu buvo priimta i tavo specialybe.

 Supratau, o apacioje ten pakviesi ir pasirasiusieji? nematau kiek nepasirase

 Nematai, nes dar nerodo kiek nepasirašė (o šiaip tai ten rodys kiek pasirašė, o ne nepasirašė, bet nesvarbu), o nerodo, nes neturi duomenų. 

  • Fizika / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:56:39 | Nuoroda

PASIRAŠAU SUTARTĮ SU UNIVERU. AR GALIU BANDYT DALYVAUT 2 ETAPE?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:56:57 | Nuoroda

Kur jūs tas diagramas radote? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:57:41 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

PASIRAŠAU SUTARTĮ SU UNIVERU. AR GALIU BANDYT DALYVAUT 2 ETAPE?

 jei pasirasei,tai tikrai nebegali

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:58:24 | Nuoroda

 paprasciausiai lama pamaciusi,kad vis dar esi 2 etape automatiskai isbrauks tave

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:59:29 | Nuoroda
vjusta rašė:

Kur jūs tas diagramas radote? :)

 kairiam sone internetinio puslapio lamos.. ten kur prasymai 1 etapo ir 2.. ten viskas yra

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:00:30 | Nuoroda

Chebra, aš turiu vietą VF, bet nenoriu ten studijuot. Ką man daryt? Kur čia pasižiūrėt, kiek yra šansu papulti į VF?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą