2-asis etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:00:40 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

PASIRAŠAU SUTARTĮ SU UNIVERU. AR GALIU BANDYT DALYVAUT 2 ETAPE?

 Jeigu pasirašėte valstybės finansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės nefinansuojamų vietų.

Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.

  • Fizika / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:02:16 | Nuoroda
vjusta rašė:

Kur jūs tas diagramas radote? :)

 Ten kur ir pildem prasymus. Idomu ar vis dar turiu sansa pakliut i vf vieta, jei paskutinio pakviesto KB yra lygiai 1 balu didesnis uz mano?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:03:32 | Nuoroda

ačiū:) Tad jei ką žinokit, kad VU politikos moksluose vf viena vieta antram turui tikrai bus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:04:10 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

Chebra, aš turiu vietą VF, bet nenoriu ten studijuot. Ką man daryt? Kur čia pasižiūrėt, kiek yra šansu papulti į VF?

 nu tai tokiu atveju,jei tikrai nenori,tai atsisakyk tos vietos ir perleisk kitam to trokstanciam..

va.. o makeshift gerai pasake... as truputeli primirsus buvau,kad galima dalyvauti..taciau tik atvirsciai truputi :D is vf i vnf,o is vnf i vf galima :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:04:18 | Nuoroda

na ce tai aisku bet ka daryti tiem kas rase vien vf ir gave pakvietima dbr ten nebenori perrasyti juk finansavimu nebegalima turbut teks laukti kitu metu nesvarbu jog balas buvo 18,34 ir buciau papuoles visur i vnf pirmajame rate

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:05:26 | Nuoroda

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:07:25 | Nuoroda
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 bet tiksliai suzinosi kiek yra laisvu vietu tik treciadieni nes dar nevisi pasirase

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:07:57 | Nuoroda
minisss rašė:

na ce tai aisku bet ka daryti tiem kas rase vien vf ir gave pakvietima dbr ten nebenori perrasyti juk finansavimu nebegalima turbut teks laukti kitu metu nesvarbu jog balas buvo 18,34 ir buciau papuoles visur i vnf pirmajame rate

 as irgi apsizioplinau....ir stojau tik i vf visur... ;/////////////////////////// 

na bet palauk...girdejau,jog vietoj tu vf galimas variantas,kad pasiulys vnf tu paciu specialybiu...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:08:04 | Nuoroda
simulyte rašė:
melynakoala rašė:
simulyte rašė:

kaip jus suprantate tas diagramas? ar gali taip buti kad paskutinis pakviestasis balu yra zemiau manes o as i ta programa nesu pakviestas? ar cia kaip suprasti tas paskutinis pakviestasis isvis toks balas gali buti paskutinis?

 man ir nesuprantama ten

 o dar svarbiausia paskambinau i savo univiera sako nieko mes nezinome skambinkit i lama ir ten klauskit, o ten dar ragelio nekelia, kas cia per tvarka, jie nori mus is proto galutinai isvaryti

 pas mane lygiai ta pati problema. negi taip ir paliksim? :/

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:09:51 | Nuoroda
sauleeeee rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 bet tiksliai suzinosi kiek yra laisvu vietu tik treciadieni nes dar nevisi pasirase

 o is kur zinaikad isviso pakviesta 87?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:12:21 | Nuoroda

kaip suzinoti kiek priima zmoniu i tam tikras programas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:16:22 | Nuoroda
invisible132 rašė:
vjusta rašė:

Kur jūs tas diagramas radote? :)

 Ten kur ir pildem prasymus. Idomu ar vis dar turiu sansa pakliut i vf vieta, jei paskutinio pakviesto KB yra lygiai 1 balu didesnis uz mano?

 Na viskas paaiskes treciadieni vakare.Jei liks vf vietu,tada pretenduoji papulti...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:17:31 | Nuoroda
sauleeeee rašė:

kaip suzinoti kiek priima zmoniu i tam tikras programas?

 uzvesk pelyte ant vietos kur parasyta ,,sutarciu pasirasymo eiga programoje" po diagrama zemiau..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:17:50 | Nuoroda
sauleeeee rašė:

kaip suzinoti kiek priima zmoniu i tam tikras programas?

 Na, bent jau VGTU ir VU tai turi planus savo tinklapiuose pateiktus, tad ieškokis universitetų/kolegijų tinklapiuose. 

  • Fizika / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:19:04 | Nuoroda

man o,30 balo pritrūko į vu nemokamą ir žiauriausia, kad vnf to neužrašius... 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:19:04 | Nuoroda

man o,30 balo pritrūko į vu nemokamą ir žiauriausia, kad vnf to neužrašius... 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:19:22 | Nuoroda

na as skambinau i universiteta tai pasake kad tipo nieko negalime padaryti mes visus kvietimus jau issiuntime ir nezinome kiek sutiks o kiek ne tdl sako nu atvaziavus net ir su tokiu balu kuris yra daug didesnis uz minimalu nepriimsime

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:19:43 | Nuoroda

o gal įmanoma kažkaip su univeru tartis dėl mokamos vietos? :D 

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:20:26 | Nuoroda
Makeshift rašė:
sauleeeee rašė:

kaip suzinoti kiek priima zmoniu i tam tikras programas?

 Na, bent jau VGTU ir VU tai turi planus savo tinklapiuose pateiktus, tad ieškokis universitetų/kolegijų tinklapiuose. 

 kam kankintis ieskant saituose tuose,jei parasyta viskas lamoj :D nieko naujo nerasi paziurejus kitur :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:21:06 | Nuoroda

 

 

O ka galima bus daryt treciajame etape ? Bus galima vel pildyt stojimus i naujas kolegijas ar univerus ?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą