Peticija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:13:02 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:25:09 | Nuoroda

Sveiki, visi, kurie liko nepatenkinti.

Tikriausiai dar daugelis nesuvokia kas šiais metais įvyko.Trumpai apibrėšiu situaciją.

Švietimo ministras nurėjo įvesti naują reformą- krepšelių.Įvedė.Dabar ėmė juos mažinti.Buvo manoma, kad tai vyks palaipsniui.Bet pažiūrėkim atidžiau, aš stojau į KMU mediciną, pernai  mokamų vietų buvo apie 30, šiais metais padarė 150.Vadinasi, per tiek sumažino nemokamų, ar tai yra mažinimas palaipsniui? Mano balas yra 19,1 , aš neįstojau nei į mediciną, farmaciją ,kinezetarapiją, ergoterapiją,  liko tik mokama vieta, nors pagal pernai metus, pavyzdžiui farmacija, buvo tik 18,00 vf.Šiais metais daugiau nei 19,20.Ar tai yra normalu? Spėju, jog daugelis taip ir nesuprato, kaip čia įvyko, jog net i kolegijas nebeįstoja vf vietas.

Dabar pažiūrėkime ką darė lamabpo.Kadangi įvyko toks drąstiškas pokytis, jie turėjo kaip nors psichologiškai paveikti abiturientus ir jų tėvus.Pirmiausia išdalino vf vietas, dėl to problemų nebuvo, o kitus ,,paliko ant ledo".Serveriai nebuvo užlūžę, visa tai vyko sąmoningai.KAd sukeltų įtampą, jog niekur neįstojote.Ir kaip Dievo dovanos melstumėte mokamos vietos.Bet jie pasielgė dar niekšingiau, kad sukeltų visišką paniką išsiuntė žinutes, jog niekur neįstojote.O kitą dieną paskelbė, jog įstojote, savaime suprantama, į mokamą vietą, bet kaip jūs džiaugėtes.juk galvojote kad viskas prarasta? O štai, lyg iš dangaus nukrinta galimybė studijuoti, deja, tik mokamoje vietoje, bet ir akmuo nuo širdies nukrito- nepraeis metai tuščiai, tėvai džiaugsis, kad studijuosite.Bet atminkite, visa tai vyko sąmoningai.Švietimo ministerija speciliai sukėlė paniką, specialiai nesklebė rezultatų, kad jūs tik džiaugtumėtės gavę galimybę studijuoti, nors daugelis buvote verti kur kas daugiau,o  jums liko tik mokama vieta.O ar jūs pagalvojote, kad jus apgavo? Ne, jūs džiaugėtės, kad įstojote.Bet tai buvo sąmoningai suplanuota, kad nebūtų šoko, jog jie mokamas vietas padidino ne palaipsniui, bet  kai kur daugiau nei 80 procentų, reiškia, tiek pat sumažino valstybės finansuojamų.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:31:20 | Nuoroda

aš įstojau kur svajojau, bet pasirašiau, gal nebesityčios iš mūsų

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:00:51 | Nuoroda

pf...koks skirtumas...neturit kantrybes...tai tylekit....laukiau normaliai ir sulaukiau...istojau...ir dar...suzinojau iskart po 15h...kelias minutes palaukiau ir posunkiai bet prisijungiau ir pamaciau kad kviecia.......nezinau kaip jum....be to, kas tas 1lt...neverkit....as net negavau is vis zinutes nors uzsisakiau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:31:23 | Nuoroda

man irgi buvo šokas, kad neįstojau nei į teisę Vu (na, dėl to tai nk negaliu sakyt, per žemas balas) , nei į teisę MRU, nei į teisę ir valdymą MRU, kur pernai balas žymiai žemesnis buvo.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:54:04 | Nuoroda

VNF vietas paskelbė vėliau, kad apsidžiaugtume, kad bet kur įstojome??! Vajaj kokios gražios pasakos.. Nors ne, čia visa konspiracijos teorija! :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:27:44 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

Sveiki, visi, kurie liko nepatenkinti.

Tikriausiai dar daugelis nesuvokia kas šiais metais įvyko.Trumpai apibrėšiu situaciją.

Švietimo ministras nurėjo įvesti naują reformą- krepšelių.Įvedė.Dabar ėmė juos mažinti.Buvo manoma, kad tai vyks palaipsniui.Bet pažiūrėkim atidžiau, aš stojau į KMU mediciną, pernai  mokamų vietų buvo apie 30, šiais metais padarė 150.Vadinasi, per tiek sumažino nemokamų, ar tai yra mažinimas palaipsniui? Mano balas yra 19,1 , aš neįstojau nei į mediciną, farmaciją ,kinezetarapiją, ergoterapiją,  liko tik mokama vieta, nors pagal pernai metus, pavyzdžiui farmacija, buvo tik 18,00 vf.Šiais metais daugiau nei 19,20.Ar tai yra normalu? Spėju, jog daugelis taip ir nesuprato, kaip čia įvyko, jog net i kolegijas nebeįstoja vf vietas.

Dabar pažiūrėkime ką darė lamabpo.Kadangi įvyko toks drąstiškas pokytis, jie turėjo kaip nors psichologiškai paveikti abiturientus ir jų tėvus.Pirmiausia išdalino vf vietas, dėl to problemų nebuvo, o kitus ,,paliko ant ledo".Serveriai nebuvo užlūžę, visa tai vyko sąmoningai.KAd sukeltų įtampą, jog niekur neįstojote.Ir kaip Dievo dovanos melstumėte mokamos vietos.Bet jie pasielgė dar niekšingiau, kad sukeltų visišką paniką išsiuntė žinutes, jog niekur neįstojote.O kitą dieną paskelbė, jog įstojote, savaime suprantama, į mokamą vietą, bet kaip jūs džiaugėtes.juk galvojote kad viskas prarasta? O štai, lyg iš dangaus nukrinta galimybė studijuoti, deja, tik mokamoje vietoje, bet ir akmuo nuo širdies nukrito- nepraeis metai tuščiai, tėvai džiaugsis, kad studijuosite.Bet atminkite, visa tai vyko sąmoningai.Švietimo ministerija speciliai sukėlė paniką, specialiai nesklebė rezultatų, kad jūs tik džiaugtumėtės gavę galimybę studijuoti, nors daugelis buvote verti kur kas daugiau,o  jums liko tik mokama vieta.O ar jūs pagalvojote, kad jus apgavo? Ne, jūs džiaugėtės, kad įstojote.Bet tai buvo sąmoningai suplanuota, kad nebūtų šoko, jog jie mokamas vietas padidino ne palaipsniui, bet  kai kur daugiau nei 80 procentų, reiškia, tiek pat sumažino valstybės finansuojamų.

čia visą sąmokslo teoriją išvedei. nemanai, kad kiek perdedi su tuo 'jie tyčia nesklebė laiku, kad džiaugtumėmės mokamom vietom'? taip, tu piktas/pikta, kad neįstojai, taip, lama gerokai sufailino šiemet, taip, krepšelių skaičius sumažintas, nu bet gal apsieikim be sąmokslo teorijų, nes kiek absurdiškai skamba.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:10:36 | Nuoroda

Na,suprantu,kad labai pikta, ir galima visokių teorijų sugalvoti. Aš irgi sienom lipau, kai visi šampaną jau gėrė už savo vf vietas, o tu ką,laukti turi iki nežinia kada. Bet ramiai, čia nepasispardysi:)

O koks peticijos tikslas? Kaip tu įsivaizduoji, ką tai pakeis realiai? Įstosi,kur norėjai? Ar čia tik parodyti: "mums nepatinka, mes priešinamės"? Tą jie ir taip žino:)

Bet išsižiojau pamačiusi,kiek sumažino medicinoj vf vietų. Galvojau, jei socialiniuos mažina, tai taip ir reikia,  padarys daugiau vf vietų kokioj medicinoj ar kitur. Matyt, per brangiai medikai kainuoja:D
Įdomu,kur vf vietų padidino..?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:06:51 | Nuoroda

čia visą sąmokslo teoriją išvedei. nemanai, kad kiek perdedi su tuo 'jie tyčia nesklebė laiku, kad džiaugtumėmės mokamom vietom'? taip, tu piktas/pikta, kad neįstojai, taip, lama gerokai sufailino šiemet, taip, krepšelių skaičius sumažintas, nu bet gal apsieikim be sąmokslo teorijų, nes kiek absurdiškai skamba.

 Išvedžiau remdamasis trim loginėm sąsajomis vedamais punktais:

1) Drąstiškas mažinimas vf vietų.

2)Sąmoningas vėlavimas paskelbiamų vnf vietų.

3) Melagingos sms žinutės.

Padidino vf vietų nepopuliariose specialybės,o suprantama, kad medicinoje,teisėje ir t.t. sumažino, kadangi jos populiarios ir į jas visada bus stojančiųjų, net jeigu reikės mokėti pinigus.

Kokia peticijos esmė? Paklauskit jas kuriančių, tokių buvo ne vienas, ir ne viena jų yra internete, nes ne visi liko abejingi šitam reikalui.Labiausiai nemėgstu abejingumo: man šika ant galvos-na, negerai, bet nieko nepadarysi.

Žinutė parašyta: 2010-07-28 10:08:04 | Nuoroda

  Nebūkit akli! Mūsų abiturientus maustyt pradėjo nuo liberaliosios švietimo sistemos pradžios, šių metų įvykiai - tikras pasityčiojimas iš Lietuvos "ateities", kuri, žinoma, labai sėkmingai išskris į užjūrį. Steponavičius sėkmingai atostogauja ir teigia, kad "detaliai neseka įvykių Lietuvoje". Univerų studijų kainos iš lempos, o kur panaudojami surinti pinigai ir lieka mįsle...Ar samdomi kompetetingi dėstytojai? Ne, toli gražu - vietas ir toliau šildo pusamžiai sovietiniai stagnatoriai. LAMA BPO projektas šiais metais gavo 4,8 mln. Lt. Sistema neturėjo lūžti, jei ji tikrai buvo apkaišiota šitais milijonais. Atsiminkit 2006, 2008 metų egzaminų skandalus. Ar tai normalu "vakarietiškoje ES šalyje"? Aš pasirašau peticiją ir keliu sparnus....

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:32:57 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

Sveiki, visi, kurie liko nepatenkinti.

Tikriausiai dar daugelis nesuvokia kas šiais metais įvyko.Trumpai apibrėšiu situaciją.

Švietimo ministras nurėjo įvesti naują reformą- krepšelių.Įvedė.Dabar ėmė juos mažinti.Buvo manoma, kad tai vyks palaipsniui.Bet pažiūrėkim atidžiau, aš stojau į KMU mediciną, pernai  mokamų vietų buvo apie 30, šiais metais padarė 150.Vadinasi, per tiek sumažino nemokamų, ar tai yra mažinimas palaipsniui? Mano balas yra 19,1 , aš neįstojau nei į mediciną, farmaciją ,kinezetarapiją, ergoterapiją,  liko tik mokama vieta, nors pagal pernai metus, pavyzdžiui farmacija, buvo tik 18,00 vf.Šiais metais daugiau nei 19,20.Ar tai yra normalu? Spėju, jog daugelis taip ir nesuprato, kaip čia įvyko, jog net i kolegijas nebeįstoja vf vietas.

Dabar pažiūrėkime ką darė lamabpo.Kadangi įvyko toks drąstiškas pokytis, jie turėjo kaip nors psichologiškai paveikti abiturientus ir jų tėvus.Pirmiausia išdalino vf vietas, dėl to problemų nebuvo, o kitus ,,paliko ant ledo".Serveriai nebuvo užlūžę, visa tai vyko sąmoningai.KAd sukeltų įtampą, jog niekur neįstojote.Ir kaip Dievo dovanos melstumėte mokamos vietos.Bet jie pasielgė dar niekšingiau, kad sukeltų visišką paniką išsiuntė žinutes, jog niekur neįstojote.O kitą dieną paskelbė, jog įstojote, savaime suprantama, į mokamą vietą, bet kaip jūs džiaugėtes.juk galvojote kad viskas prarasta? O štai, lyg iš dangaus nukrinta galimybė studijuoti, deja, tik mokamoje vietoje, bet ir akmuo nuo širdies nukrito- nepraeis metai tuščiai, tėvai džiaugsis, kad studijuosite.Bet atminkite, visa tai vyko sąmoningai.Švietimo ministerija speciliai sukėlė paniką, specialiai nesklebė rezultatų, kad jūs tik džiaugtumėtės gavę galimybę studijuoti, nors daugelis buvote verti kur kas daugiau,o  jums liko tik mokama vieta.O ar jūs pagalvojote, kad jus apgavo? Ne, jūs džiaugėtės, kad įstojote.Bet tai buvo sąmoningai suplanuota, kad nebūtų šoko, jog jie mokamas vietas padidino ne palaipsniui, bet  kai kur daugiau nei 80 procentų, reiškia, tiek pat sumažino valstybės finansuojamų.

 šizofrenija tau

  • Fizika / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-08-01 19:17:09 | Nuoroda

oi čia šizofreniku laisvai gali patapt po tokios vasaros.
 

Šiaip, pratęsiant, manau, jei daryti, tai daryti kaip reikalas. Tokia  vargana peticija tikrai jiems  vienas ir tas pats. Galvoju, kam yra mokinių parlamentas? (apart to,kad organizuoja kažkokus susitikimus, kuriuose nutaria, kad reikia toliau juos organizuoti ir tai turbūt visa veikla:)) Klaipėdoj po lt egzo darė kažkokią peticiją, kad ten egzas negerai sudarytas ir pnš. Ir nuplaukė visa idėja, pamiršo. Pasirašyčiau, bet už realų dalyką, kuris, žinau, kažką pakeis.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą