studentų pažymėjimai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-30 00:14:40 | Nuoroda

Gal galite tiksliau paaiskinti, kur lsp puslapyje eiti, jog atsispausdintum sutarti? Mano lsp jau isiustas i banko padalini, bet niekur nerandu nuorodos, kad galeciau atsispausdinti ta sutarti. Prie profilio tokios nuorodos nera. Buciau dekinga uz pagalba:).

Žinutė parašyta: 2010-08-30 11:46:07 | Nuoroda
Heretostay rašė:

Gal galite tiksliau paaiskinti, kur lsp puslapyje eiti, jog atsispausdintum sutarti? Mano lsp jau isiustas i banko padalini, bet niekur nerandu nuorodos, kad galeciau atsispausdinti ta sutarti. Prie profilio tokios nuorodos nera. Buciau dekinga uz pagalba:).

 nieko nereikia spausdinti, nueisi i banka susimokesi ir atsiimsi lsp

Žinutė parašyta: 2010-08-30 12:02:18 | Nuoroda
Bedievis rašė:
Heretostay rašė:

Gal galite tiksliau paaiskinti, kur lsp puslapyje eiti, jog atsispausdintum sutarti? Mano lsp jau isiustas i banko padalini, bet niekur nerandu nuorodos, kad galeciau atsispausdinti ta sutarti. Prie profilio tokios nuorodos nera. Buciau dekinga uz pagalba:).

 nieko nereikia spausdinti, nueisi i banka susimokesi ir atsiimsi lsp

 As ir taip maniau, kol i banka nenuejau. Ten pasake, jog imokos kvitas ir sutarties kopija su uzklijuota nuotrauka butini. Netikiu, jog paciam nereikejo

Žinutė parašyta: 2010-08-30 17:03:08 | Nuoroda

Mano lsp.lt tai jau sav rodo, kad pagamintas ir išsiųstas į banko padalinį...laukiu laukiu ir nesulaukiu emailo...kas čia per nesamonė?

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-08-30 17:50:45 | Nuoroda

galit  pasakyti ar tas lsp yra butinas ar tik del nuolaidu ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-30 21:05:35 | Nuoroda
Ameloxi rašė:

Mano lsp.lt tai jau sav rodo, kad pagamintas ir išsiųstas į banko padalinį...laukiu laukiu ir nesulaukiu emailo...kas čia per nesamonė?

 Mano tokia pati situacija... Jokio emailo negaunu! Ryt eisiu į banką, gal jau turės..

Žinutė parašyta: 2010-08-31 11:07:58 | Nuoroda
Car0line rašė:
Ameloxi rašė:

Mano lsp.lt tai jau sav rodo, kad pagamintas ir išsiųstas į banko padalinį...laukiu laukiu ir nesulaukiu emailo...kas čia per nesamonė?

 Mano tokia pati situacija... Jokio emailo negaunu! Ryt eisiu į banką, gal jau turės..

 ir man tas pats. kiek galima... Ar galioja ten kazkoks lapukas , kad esi studentas vietoj lsp ?.. neturiu galimybiu pildytis nuolatini uz 100lt :(

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-08-31 18:36:14 | Nuoroda

Susimokejus internetu pigiau, atsispauzdint reikia savo ta anketa, prie kurios prilipdyt savo foto. ir laiskas i emaila tikrai ateina. As jau atsiemiau savo lsp. :) tik va nerandu info, jei studijuoju vakariniam, nuolaida menesiniam bilietui galioja ar ne??

  • Dailė / MBE 9
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 27
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-08-31 20:33:07 | Nuoroda
madlena rašė:

Susimokejus internetu pigiau, atsispauzdint reikia savo ta anketa, prie kurios prilipdyt savo foto. ir laiskas i emaila tikrai ateina. As jau atsiemiau savo lsp. :) tik va nerandu info, jei studijuoju vakariniam, nuolaida menesiniam bilietui galioja ar ne??

 

100% ne

Žinutė parašyta: 2010-09-01 09:21:54 | Nuoroda

Buvau vakar banke, tai sakė būtinai reik sulaukt to email'o. Jau užkniso, kažin, kiek dar reiks laukt.. 

Žinutė parašyta: 2010-09-02 21:21:46 | Nuoroda

Na ir kas, šiandien jau atsiuntė LSP į banką, bet reikia būtinai pasirinkti atsiėmimo laiką. To padaryti man neleido, nes visi laikai užimti 7 dienom. Taigi, ne viskas taip greitai.

Žinutė parašyta: 2010-09-03 19:08:36 | Nuoroda

ssss... :( tai vel 100 lt kas menesi...?? neteisinga taip, nes vazinet tenka ne ka maziau nei dieninio skyriaus studentams!

  • Dailė / MBE 9
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 27
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-04 12:18:24 | Nuoroda
madlena rašė:

ssss... :( tai vel 100 lt kas menesi...?? neteisinga taip, nes vazinet tenka ne ka maziau nei dieninio skyriaus studentams!

 o tavo lsp sviesios spalvos, t.y rozines? tada tinka, svarbu kad ne koks zalias

Žinutė parašyta: 2010-09-04 17:45:55 | Nuoroda

Jau nuo vakar esu atsiėmusi savo LSP, jėgelė, sunku dar patikėti, kad galėsiu važiuoti kaip žmogus

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-09-05 11:47:07 | Nuoroda
Car0line rašė:
Ameloxi rašė:

Mano lsp.lt tai jau sav rodo, kad pagamintas ir išsiųstas į banko padalinį...laukiu laukiu ir nesulaukiu emailo...kas čia per nesamonė?

 Mano tokia pati situacija... Jokio emailo negaunu! Ryt eisiu į banką, gal jau turės..

 Tai jum dar tik savaitė.. Man tai jau antrą sav. veža ir niekaip nuvežt negali, nervina 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-09-05 13:00:32 | Nuoroda

O jei foto ant pažymėjimo ir ant sutarties skirtingos, tai nieko tokio? :D

Žinutė parašyta: 2010-09-09 22:19:58 | Nuoroda

Tai va butent kad mano zalias!! :(((((((((((((( reikia rozinio... tik is kur.... :(

  • Dailė / MBE 9
  • Informacinės technologijos / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 27
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-09-10 17:40:24 | Nuoroda
madlena rašė:

Susimokejus internetu pigiau, atsispauzdint reikia savo ta anketa, prie kurios prilipdyt savo foto. ir laiskas i emaila tikrai ateina. As jau atsiemiau savo lsp. :) tik va nerandu info, jei studijuoju vakariniam, nuolaida menesiniam bilietui galioja ar ne??

 Galioja iki rugsejo 20d.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą