studentų pažymėjimai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-29 15:33:19 | Nuoroda
Vika :) rašė:
Linas. rašė:
Vika :) rašė:

o man čia tik vienai neleidžia nuotraukos įkelt? nesusigaudau aš ten

 Man irgi sunkiai kėlė nuotrauką. Kai pradės kelti, palauk ~2-5min ir perkrauk puslaptį (Alt+F5) ir tada gal rodys įkeltą nuotrauką. Man taip išėjo įkelt. 

Jei įkels, parašyk ar tau nuotrauką rodo su šešėliu tokiu :)

 man išvis net nebando kelt išmeta kad svetainė negali rodyt puslapio ir tiek :/ na teks laukt.

 Arba gali bandyti per kitą naršyklę bandyk kelti nuotrauką.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:31:46 | Nuoroda

zekit,ivedziau varda,pavarde,asmens koda,bet neikeliau nuotraukos.. ja butina dbr ikelt,ar laukt kol patvirtins sistema? zdz visiskai nesusigaudau... 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:03:00 | Nuoroda

o kodel man raso, kad dar manes nepatvirtino ar kazkas pan? ;(

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:33:09 | Nuoroda

Duomenis apie savo studentų studijas LSP.lt sistemai Lietuvos aukštosios mokyklos pateiks tokia tvarka:
- Iki rugpjūčio 2 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė pirmojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 9 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė antrojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 17 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė papildomo priėmimo metu.

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:37:37 | Nuoroda
Anywow rašė:

Duomenis apie savo studentų studijas LSP.lt sistemai Lietuvos aukštosios mokyklos pateiks tokia tvarka:
- Iki rugpjūčio 2 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė pirmojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 9 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė antrojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 17 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė papildomo priėmimo metu.

 o jei raso kad mokykla naudoja sena lsp?

Žinutė parašyta: 2010-07-30 22:07:50 | Nuoroda
Gabiija rašė:
Anywow rašė:

Duomenis apie savo studentų studijas LSP.lt sistemai Lietuvos aukštosios mokyklos pateiks tokia tvarka:
- Iki rugpjūčio 2 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė pirmojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 9 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė antrojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 17 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė papildomo priėmimo metu.

 o jei raso kad mokykla naudoja sena lsp?

 Tada reikia eiti į lsp.lsas.lt ir registruotis ten.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-31 11:55:02 | Nuoroda
Visaine rašė:
Gabiija rašė:
Anywow rašė:

Duomenis apie savo studentų studijas LSP.lt sistemai Lietuvos aukštosios mokyklos pateiks tokia tvarka:
- Iki rugpjūčio 2 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė pirmojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 9 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė antrojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 17 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė papildomo priėmimo metu.

 o jei raso kad mokykla naudoja sena lsp?

 Tada reikia eiti į lsp.lsas.lt ir registruotis ten.

 aciu :) uzsiregistravau,bet galvojau gal kad ten jau nebeveikia jie :)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 03:00:27 | Nuoroda

reiks nuotrauka susisaudyt dabar... :D 

  • Fizika / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-08-01 23:24:29 | Nuoroda

lsp.lsas.lt geras VDU nėra tarp aukštųjų mokyklu,tai kaip aš gausiu studento pazymėjimą,bet aš užsireginau lsp.lt bet ten pakolkas nieko irgi nevyksta.teigia,kad jie dar neturi informacijos apie tai ,kad aš studentas,bet jau esu pasirašęs sutartį..galite kas paaiškinti kas čia daros,ir ką man daryti Ačiū..:)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 23:34:28 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

lsp.lsas.lt geras VDU nėra tarp aukštųjų mokyklu,tai kaip aš gausiu studento pazymėjimą,bet aš užsireginau lsp.lt bet ten pakolkas nieko irgi nevyksta.teigia,kad jie dar neturi informacijos apie tai ,kad aš studentas,bet jau esu pasirašęs sutartį..galite kas paaiškinti kas čia daros,ir ką man daryti Ačiū..:)

 VDU priklauso ne LSAS, o LSS'ui, todėl tau lsp.lsas.lt ir neturėtų rodyti VDU. Gerai padarei, kad užsiregistravai LSP.lt. Dabar lauk, kol patvirtins. Nemanyk, kad pasirašei sutartį ir tavo duomenys iškart stebuklingu būdu atsidūrė duomenų bazėje. Visas šitas įkėlimo procesas gali trukti savaites, taip kad kantrybės:)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 23:44:53 | Nuoroda
Salvis rašė:
KarabinaS rašė:

lsp.lsas.lt geras VDU nėra tarp aukštųjų mokyklu,tai kaip aš gausiu studento pazymėjimą,bet aš užsireginau lsp.lt bet ten pakolkas nieko irgi nevyksta.teigia,kad jie dar neturi informacijos apie tai ,kad aš studentas,bet jau esu pasirašęs sutartį..galite kas paaiškinti kas čia daros,ir ką man daryti Ačiū..:)

 VDU priklauso ne LSAS, o LSS'ui, todėl tau lsp.lsas.lt ir neturėtų rodyti VDU. Gerai padarei, kad užsiregistravai LSP.lt. Dabar lauk, kol patvirtins. Nemanyk, kad pasirašei sutartį ir tavo duomenys iškart stebuklingu būdu atsidūrė duomenų bazėje. Visas šitas įkėlimo procesas gali trukti savaites, taip kad kantrybės:)

 Ačiū žmogau,nuraminai..:)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:15:13 | Nuoroda

man dar raso, kad duomenu nera, nors iki siandien turejo buti, ten taip parasyta :>

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:53:34 | Nuoroda
juodaroze rašė:

man dar raso, kad duomenu nera, nors iki siandien turejo buti, ten taip parasyta :>

 kaip visad raso viena daro kita ;/

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-08-02 22:51:49 | Nuoroda
Vika :) rašė:
juodaroze rašė:

man dar raso, kad duomenu nera, nors iki siandien turejo buti, ten taip parasyta :>

 kaip visad raso viena daro kita ;/

 Man ir tas pats....

Žinutė parašyta: 2010-08-04 16:47:18 | Nuoroda

a jau turit duomenis? as nesuprantu. suvedu elpasta ten i lsp.lsaas net mano sena sistema, bet as neturiu jokio vartotojo numerio, o kai paprasau kad i elpasta aciustiu tai raso kad nera tokio studento :o vtf? ka daryt tokiu atveju?:D

Žinutė parašyta: 2010-08-04 17:59:26 | Nuoroda

Man nepatvirtino duomenų dar. Nervina. :(

Žinutė parašyta: 2010-08-04 21:19:02 | Nuoroda
4027821 rašė:

Man nepatvirtino duomenų dar. Nervina. :(

ir mane nervina, bet manau, kad dar ilgai nesulauksim

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-08-04 21:19:50 | Nuoroda
katisa rašė:
4027821 rašė:

Man nepatvirtino duomenų dar. Nervina. :(

ir mane nervina, bet manau, kad dar ilgai nesulauksim

 todel nesinervuokim

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-08-04 23:56:49 | Nuoroda

stresu jau daug apturejom - kol egzaminu rezultatus suzinoom, kol suzinojom kol istojom - gal si kart atsipuskim biski...? :D

  • Fizika / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-08-05 00:05:18 | Nuoroda
Ishganytojas! rašė:

stresu jau daug apturejom - kol egzaminu rezultatus suzinoom, kol suzinojom kol istojom - gal si kart atsipuskim biski...? :D

 jei darytu tai ka zada tai butu liuks ir atsipust galetumem :) o dabar kazkaip neiseina;/

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą