Gal ir jūs pagal diagramą turėjot įstoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:09:41 | Nuoroda

 Sveiki,žiūrėkit gal ir jums taip atsitiko?Pagal diagramas,kurios atsirado šiandien aš turėjo įstoti net į keturias vietas,bet nei iš vieno negavau pakvietimo.Ką toliau daryti?Skambinau į lamą visur užimta...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:13:17 | Nuoroda

as net nesuprantu tu diagramu.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:16:13 | Nuoroda
Aurushca rašė:

 Sveiki,žiūrėkit gal ir jums taip atsitiko?Pagal diagramas,kurios atsirado šiandien aš turėjo įstoti net į keturias vietas,bet nei iš vieno negavau pakvietimo.Ką toliau daryti?Skambinau į lamą visur užimta...

Į LAMA taip lengvai neprisiskambinsi, nes labai daug kas šiuo metu ten skambina. Dėl tų pačių priežasčių kai ir Tu, todėl ne -- ne tik tau taip atsitiko. 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:19:49 | Nuoroda

 Tai ką jūs darot?:) O gal reikia bandyti skambinti į tą vietą(univėrą),į kurią pagal diagramą papuolei?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:22:52 | Nuoroda

O tose diagramose i kuria linija ziuret ar ta su rodyklike ar ta paprasta :D ?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:23:14 | Nuoroda
Aurushca rašė:

 Sveiki,žiūrėkit gal ir jums taip atsitiko?Pagal diagramas,kurios atsirado šiandien aš turėjo įstoti net į keturias vietas,bet nei iš vieno negavau pakvietimo.Ką toliau daryti?Skambinau į lamą visur užimta...

 Taip atsitiko todėl, kad tau siūlė tavo prioritetus. Jei, pavyzdžiui, tu pagal diagramas galėjai įstoti į kažkokią specialybę, bet ją parašei kokiu 10 numeriu, tau siūlė realią galimybę įstoti kuo aukštesniu prioriteto numeriu ir pasiūlė aukštesnę vietą, tarkim antrą. Man irgi panašiai gavosi. Pagal diagramas galėjau į stoti į VU, MRU arba LVA, bet kadangi šie prašymai buvo pateikti 9,11 ir 12 vietose, man pasiūlė VK, 6 vietoje.

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:24:30 | Nuoroda
kusta rašė:

O tose diagramose i kuria linija ziuret ar ta su rodyklike ar ta paprasta :D ?

 rodyklytė rodo paskutinio pakviestojo konkursinio balo vietą. Tavo konkursinį balą žymi žalias rutuliukas.

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:27:31 | Nuoroda

 viska as suprantu..rasiau visas vietas nemokamas, nesitojau o ir diagrama parode, kad mano balas zemesnis i pirmas8 vietas, bet i 9 10 11  12 vietas as taip pat nesitojau, bet rodo diagramoje, kad mano balas yra daug auksciau uz pakutinio istojusio

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:33:47 | Nuoroda

bezabrazija čia su ta LAMA. Nebesuprantu Ir pati dabar galvoju, ar verta tomis diagramomis pasitikėti ir eiti į antrą etapą, ar važiuoti pasirašyti sutarties su kolegija...

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:36:24 | Nuoroda

Aš įstojau 8 numeriu į VPU taikomąją istoriją, nors 7 numeriu į VU pagal diagrama tai pat turėjau įstoti. Analogiškos 7 ir 8 numeriu diagramos, bet štai koks paradoksas, į VU neįstojau. Ir niekas negali išsamiai paiškinti, nei į LAMA prisiskambinsi, nei patys universitetai nežino ką pasakyti, kai su jais susisieki.

  • Biologija / VBE 45
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:37:01 | Nuoroda

O tai ka tada reiskia paprastas bruksnys be rodyklytes :D ?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:41:25 | Nuoroda
kusta rašė:

O tai ka tada reiskia paprastas bruksnys be rodyklytes :D ?

 Brukšnys reiškia apskritai kiek įstojo į tą sritį ar kryptį. PVZ: kineziterapija yra biomedicinos, tai biomedicina ir yra žymima tuo brukšniu. Nes ten parodomo su kokiu žemiausiu balu galima buvo įstoti į biomediciną, o rodyklė tai rodo kineziterapijos programa.

Bent aš taip suprantu. :)

  • Biologija / VBE 45
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:42:45 | Nuoroda

mano tai ten ta rodyklite ten pat kur mano balas tai as buvau paskutine priimta?:D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:45:22 | Nuoroda

As ir taip manau, bet gal yra kitaip mananciu ar zinanciu 100 procentu tiklsiai :D ? Pas mane tai rodyklike su bruksniu skiriasi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:50:36 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

mano tai ten ta rodyklite ten pat kur mano balas tai as buvau paskutine priimta?:D

 Visko gali būti, jeigu būna lygus balas kažkas nusveria įstojimą. Turi būti kažkoks svertinis koeficientas.

  • Biologija / VBE 45
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:52:28 | Nuoroda
kusta rašė:

As ir taip manau, bet gal yra kitaip mananciu ar zinanciu 100 procentu tiklsiai :D ? Pas mane tai rodyklike su bruksniu skiriasi :D

 Tai pas visus skiriasi rodiklytė nuo brukšnio.

  • Biologija / VBE 45
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:59:33 | Nuoroda

Turėjau ir aš įstoti pagal diagramą į mediciną. Bet kadangi rašiau ją antru prioritetu, greičiausiai, liksiu be nieko. Kažkoks košmaras čia.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:17:24 | Nuoroda
Mindaugas Vilius rašė:
kusta rašė:

As ir taip manau, bet gal yra kitaip mananciu ar zinanciu 100 procentu tiklsiai :D ? Pas mane tai rodyklike su bruksniu skiriasi :D

 Tai pas visus skiriasi rodiklytė nuo brukšnio.

 pas mane nesiskiria, viskas vienoj eilutej:D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:24:23 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:
Mindaugas Vilius rašė:
kusta rašė:

As ir taip manau, bet gal yra kitaip mananciu ar zinanciu 100 procentu tiklsiai :D ? Pas mane tai rodyklike su bruksniu skiriasi :D

 Tai pas visus skiriasi rodiklytė nuo brukšnio.

 pas mane nesiskiria, viskas vienoj eilutej:D

 Aaa... įdomu.

  • Biologija / VBE 45
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 19
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:26:30 | Nuoroda

paskutine priimta;p

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą