Gal ir jūs pagal diagramą turėjot įstoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:26:43 | Nuoroda

 Na va,viskas aišku jau,prisiskambinau į lamą ir pasirodo ten ta rodyklė su skaičiuku rodo ir NL ir I studijas vf.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:04:20 | Nuoroda

Pataisykite mane jeigu aš klystu -2-oji diagrama rodo konkrečią specialybę, paskutinis pakviesto stojančiojo rodyklė yra tikrai toliau negu mano balas. stojau į tą pačią spec. 1-u prioritetu į VF, antrą mokamą įrašiau.  Neakivaizdinio ten nėra...

1-oje diagramoje matau "Stojančiųjų balai krypčių grupėje "1.1.4. socialinių mokslų studijų sritis " - ten bendra soc. mokslų diagrama?

Nieko nebesuprantu... o rašydama postą matau, kad ryte mano matytos diagramos kažkodėl pakito  Nes ryte dar padariau print screen'ą... Nu mistikų mistiką

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:17:45 | Nuoroda
naktine rašė:

Pataisykite mane jeigu aš klystu -2-oji diagrama rodo konkrečią specialybę, paskutinis pakviesto stojančiojo rodyklė yra tikrai toliau negu mano balas. stojau į tą pačią spec. 1-u prioritetu į VF, antrą mokamą įrašiau.  Neakivaizdinio ten nėra...

1-oje diagramoje matau "Stojančiųjų balai krypčių grupėje "1.1.4. socialinių mokslų studijų sritis " - ten bendra soc. mokslų diagrama?

Nieko nebesuprantu... o rašydama postą matau, kad ryte mano matytos diagramos kažkodėl pakito  Nes ryte dar padariau print screen'ą... Nu mistikų mistiką

 Jei rašo, kad bendra, reiškia bendra. Vat aš turiu konkretesnę diagramą, skirtą vienos vienintelės studijų programos, vnf vietų daliai. Ir ką gi -- joje aiškiai pavaizduota, kad paskutinio kviečiamo studijuoti asmens KB -- 17.12, maniškis -- 17.96. Kvietimo negavau.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:28:11 | Nuoroda
Ad Absurdum rašė:

 Jei rašo, kad bendra, reiškia bendra. Vat aš turiu konkretesnę diagramą, skirtą vienos vienintelės studijų programos, vnf vietų daliai. Ir ką gi -- joje aiškiai pavaizduota, kad paskutinio kviečiamo studijuoti asmens KB -- 17.12, maniškis -- 17.96. Kvietimo negavau.

 koks prioritetas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:30:30 | Nuoroda
naktine rašė:
Ad Absurdum rašė:

 Jei rašo, kad bendra, reiškia bendra. Vat aš turiu konkretesnę diagramą, skirtą vienos vienintelės studijų programos, vnf vietų daliai. Ir ką gi -- joje aiškiai pavaizduota, kad paskutinio kviečiamo studijuoti asmens KB -- 17.12, maniškis -- 17.96. Kvietimo negavau.

 koks prioritetas?

 Antras.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:33:45 | Nuoroda

nesigaudau as tose diagramose :((

pvz:antroji diagrama."sutarciu pasirasymo eiga diagramose".rozinis fonas tai reiskia, kiek pakviestuju. o tai kaip issryskinta, kad jau pasirase sutartis? 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:37:19 | Nuoroda
kristalas KK rašė:

nesigaudau as tose diagramose :((

pvz:antroji diagrama."sutarciu pasirasymo eiga diagramose".rozinis fonas tai reiskia, kiek pakviestuju. o tai kaip issryskinta, kad jau pasirase sutartis? 

 Pasirašytas sutartis vaizduoja žalia (žalia, berods, ten) spalva, bet šie duomenys, akivaizdu, dar nepateikti.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:37:46 | Nuoroda
kristalas KK rašė:

nesigaudau as tose diagramose :((

pvz:antroji diagrama."sutarciu pasirasymo eiga diagramose".rozinis fonas tai reiskia, kiek pakviestuju. o tai kaip issryskinta, kad jau pasirase sutartis? 

 tik treciadieni bus aisku kiek pasirase,juk iki tada turi pasirasyt sutarti tie,kurie istojo. Taigi sia skilti ti treciadieni ir pamatysim

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:39:06 | Nuoroda

 Baikit jūs stebėti tas rožines diagramas. Ten rodo skaičių studentų , pakviestų studijuoti tam tikros studijų programos. Jūs patys pagalvokit, juk pasirašot studijų sutartį, o ar įveda kas tai į duomenų bazes, neaišku. Todėl ir nematot, kiek sutarčių jūsų pasirinktai studijų programai pasirašyta. Manau, jie šitai padarys po to, kai baigsis pirmojo etapo sutarčių pasirašymas. Tada viską sustyguos ir paskelbs likusias laisvas vietas. O dabar, kaip jie tau gali rodyti, kiek vietų laisvų liko, jei dar gal pusė pakviestų galvoja, ar priimti pasiūlymą, ar ne. Siūlau laukti trečiadienio, 17 val.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:43:21 | Nuoroda
busimoji rašė:
kristalas KK rašė:

nesigaudau as tose diagramose :((

pvz:antroji diagrama."sutarciu pasirasymo eiga diagramose".rozinis fonas tai reiskia, kiek pakviestuju. o tai kaip issryskinta, kad jau pasirase sutartis? 

 tik treciadieni bus aisku kiek pasirase,juk iki tada turi pasirasyt sutarti tie,kurie istojo. Taigi sia skilti ti treciadieni ir pamatysim

 Na, bet juk duomenys kasdien galėtų būt atnaujinami. Tai yra šiandien galėjo būt pateiktas šeštadienį pasirašytų sutarčių skaičius, rytoj -- šios dienos sutarčių realizacija. Bet tam , aišku, noro ir pastangų reikia. Nemanau, kad LAMA to imtųsi.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:19:22 | Nuoroda

 

as turejau istot 1 nimeriu bet istojau 7

  • Biologija / VBE 43
  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:28:30 | Nuoroda

kur tas diagramas galima rasti?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:05:34 | Nuoroda
odeciuxs rašė:

kur tas diagramas galima rasti?

 AS NESUPRANTU KAS CIA PER KLAUSIMAI??? :X Atrodo 18-19 metu zmones juk cia kalba,o klausineja kaip kokie darzelinukai,kiekvienam zingsni jum reikia gal pirstu baksnot??? Negi taip sunklu prisijungus lamoj skaityti kas prasyta??? O gal cia zmones skaityt nemoka ,tikrai nesuprantu.

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:34:08 | Nuoroda

ne visi tokie protingi matyt

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:48:46 | Nuoroda

 Gal tiesiog nepabijokit to žodžio- debilai...

  • Fizika / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:46:13 | Nuoroda

Nesinori būti per didele egocentrike ir kurti atskiros temos savo problemai nagrinėti, todėl dar kartą pasireikšiu šioje. O ir į temą.

Taigi, susiklostė tokia situacija, kad LAMOS diagrama nurodo mažesnį paskutiniojo pakviestojo studijuoti konkursinį balą nei kad yra manasis. Kvietimo studijuoti aš negavau. Kažkas čia minėjo, kad Lama paaiškino tokį reiškinį teigdama, kad jog tai ištestinių studijų balas. Taip nėra. Man pateikta diagrama atspindi ne tik kad konkrečios studijų programos, priėmimo į valstybės nefinansuojamas vietas konkursinius balus, bet ir tai, jog tai vien nuolatinių studijų rezultatai. Tai liudija ne tik NL ženklas prie rodyklės, nurodančios paskutiniojo kviečiamo studijuoti KB, bet ir faktas kad ištęstinių studijų šioje studijų programoje VU paprasčiausiai NĖRA. Taigi, Lamos paiteisinimas paaiškinimas šiuo atveju niekinis.

Kaip aiškintis ir spręsti tokią situaciją? Lama mane daugmaž ignoruoja.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:53:35 | Nuoroda

padarykit  prnt scr savo diagramu kam nesunku ir parodykit...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:19:26 | Nuoroda

as irgi turejau istot ryt vaziuoju i kolegija issiaiskint :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:20:17 | Nuoroda

 Ad Absurdum,bandyk skambinti į lamą,skambink,kol pakels.Aš bandžiau-pavyko:)..Ten viską ir pasakė,pasirodo man pritrūko 0,02 balo iki įstojimo,deja,bet ką jau padarysi.Sakė yra daug klaidų,dėl to kai kurie negavo pakvietimų.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:58:53 | Nuoroda
hmmm rašė:

padarykit  prnt scr savo diagramu kam nesunku ir parodykit...

Rodau:

/ 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą