Egzaminų perlaikymas kitais metais.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:12:44 | Nuoroda

Sveiki. Taip susiklostė, kad šiemet laikytų egzaminų rezultatų nepakanka įstoti ten kur noriu, tad nusprendžiau perlaikyt juos kitais metais. Ka reikėtų daryti? Eiti į pabaigtą savo vidurinę? Beje įstojau ten kur nenorėjau, bet nemokamai, tai galvoju pasimokyt semstrą ir jei nepatiks - mest. Ar bus galima laikyti brandos egzaminus po metimo? Ar jiems registruotis jau dabar reikia būtinai?
 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:18:58 | Nuoroda

Labas galesi perlaikyti egzaminus kitais metais nuejas i savo miesto bazine mokykla , jie tau duos mokyklos banko saskaita kurioje reiks sumoketi 50lt uz egzamina, sumokejas uzpildai prasyma koki egzamina nori laikyti ir viskas ateini egzamino laikymo diena

O su studiju metimu nepatarciau ,nes gali tekti sumoketi uz mestas studijas

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:19:09 | Nuoroda

Labas galesi perlaikyti egzaminus kitais metais nuejas i savo miesto bazine mokykla , jie tau duos mokyklos banko saskaita kurioje reiks sumoketi 50lt uz egzamina, sumokejas uzpildai prasyma koki egzamina nori laikyti ir viskas ateini egzamino laikymo diena

O su studiju metimu nepatarciau ,nes gali tekti sumoketi uz mestas studijas

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:22:50 | Nuoroda

Del metimo jau pasidomejau atskirai. Jei meti neturedamas skolu - iseini lengvai:)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:19:57 | Nuoroda

Dėl perlaikymo reikia kreiptis po naujų metų, kai bus paskelbtas bazinių mokyklų sąrašas.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-08-23 20:26:42 | Nuoroda

Aš taip pat darysiu :))) Ir nematau čia nieko blogo. Svarbiausia siekti savo tikslo ;))  

Žinutė parašyta: 2011-01-09 12:56:46 | Nuoroda

Norėjau paklausti ar perlaikius egzaminą ir gavus prastesnį įvertinimą, nei prieš tai bus rašomas prastesnis ar tas ankstesnis aukštesnis įvertinimas? Ačiū :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-05 23:58:32 | Nuoroda
jožikas rašė:

Norėjau paklausti ar perlaikius egzaminą ir gavus prastesnį įvertinimą, nei prieš tai bus rašomas prastesnis ar tas ankstesnis aukštesnis įvertinimas? Ačiū :) 

 Mane  taip pat domina šis dalykas. Atsakykit, jei žinot. Būčiau labai dėkinga, žadu perlaikyti egzaminus kitais metais,tik vis abejoju ar lietuvių gaučiau daugiau...tikėjausi jau šiais metais gero įvertinimo, bet nepavyko. Kitais metais bandysiu perlaikyti, bes nesu tikra, jog tai bus aukštesnis įvertinimas.

Žinutė parašyta: 2011-08-06 07:23:26 | Nuoroda

Kas dėl perlaikymų, bus išduodamas priedas prie diplomo su perlaikytais egzaminais. Klausimas Jūsų toliau būtų - o kaip skaičiuos KB? Paprasčiausiai kompiuteris ims geresnį balą arba iš tų metų arba iš tų.

Žinutė parašyta: 2011-08-06 10:13:26 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Kas dėl perlaikymų, bus išduodamas priedas prie diplomo su perlaikytais egzaminais. Klausimas Jūsų toliau būtų - o kaip skaičiuos KB? Paprasčiausiai kompiuteris ims geresnį balą arba iš tų metų arba iš tų.

 Tai visgi į geresniąją pusę links. Ąčiū  , nuraminai : )

Žinutė parašyta: 2011-08-06 17:08:11 | Nuoroda
Nieko cia nera rašė:

Del metimo jau pasidomejau atskirai. Jei meti neturedamas skolu - iseini lengvai:)

 Gal galetum placiau papasakot apie studiju metima? Sis klausimas mane labai domina :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-08-31 10:35:31 | Nuoroda

Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl vieno man šiuo metu be galo aktualaus
dalyko. Mokyklą baigiau prieš vienerius metus, tačiau ateinančiais
metais norėčiau laikyti biologijos egzaminą (prieš tai jo nelaikiau).
Tačiau šią discipliną turėjau tik iki dvyliktos klasės, paskutiniais
metais jos atsisakiau. Ar aš vis tiek turiu galimybę laikyti šį
egzaminą ateinančiais metais?

  • Chemija / VBE -
  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-09-01 09:36:17 | Nuoroda
Ingacy rašė:

Sveiki, norėjau pasiteirauti dėl vieno man šiuo metu be galo aktualaus
dalyko. Mokyklą baigiau prieš vienerius metus, tačiau ateinančiais
metais norėčiau laikyti biologijos egzaminą (prieš tai jo nelaikiau).
Tačiau šią discipliną turėjau tik iki dvyliktos klasės, paskutiniais
metais jos atsisakiau. Ar aš vis tiek turiu galimybę laikyti šį
egzaminą ateinančiais metais?

 Be abejo, gali laikyti kokį tik nori egzaminą.

Žinutė parašyta: 2011-09-16 08:42:28 | Nuoroda
kakadu rašė:

Labas galesi perlaikyti egzaminus kitais metais nuejas i savo miesto bazine mokykla , jie tau duos mokyklos banko saskaita kurioje reiks sumoketi 50lt uz egzamina, sumokejas uzpildai prasyma koki egzamina nori laikyti ir viskas ateini egzamino laikymo diena

O su studiju metimu nepatarciau ,nes gali tekti sumoketi uz mestas studijas

 o reikia butinai i savo miesto mokykla?  jie pvz gyveni metus kitame mieste :}
 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą