Ieškau kambariokės Klaipėdoje.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:41:54 | Nuoroda

Tai va,esu paprasta,komunikabili mergina.Mėgstu kartas nuo karto pasilinksminti.Tad būtų smagu susirasti tokį žmogutį su kuriuo galėčiau ne tik gyventi,bet ir džiaugtis gyvenimu,mokslus suderinti su viskuom ;) )Esu pilna naujų minčių,nesu užsidaręs žmogutis,tad su manimi nebus liūdna.Mėgstu gaminti jei tuo metu yra noras,ypač saldumynus,tad nesmaguriavę neliksite ;) Esu pakankamai tvarkinga ,nesu pedantė visiška,viskas proto ribose.Tad yra gal norinčių?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 14:09:06 | Nuoroda

sveika aš taip pat įstojau i klaipeda i kokia studiju krypti tu įstojei?

Žinutė parašyta: 2010-07-28 16:54:46 | Nuoroda
Sofii rašė:

sveika aš taip pat įstojau i klaipeda i kokia studiju krypti tu įstojei?

 Socialiniai-visuomenine geografija :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:48:02 | Nuoroda

o kambariokas netinka ? :)

įstojau į KU informologiją, taip pat ieškau su kuo nuomotis būtą, vienam kol kas sunkoka :) Yra net šiokių tokių pasiūlymų jau :)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-31 20:20:50 | Nuoroda

Sveiki, aš kambariokę turiu, tačiau vis dar nerandam jokio buto:( Gal kas kokių pasiūlymų turit?

Žinutė parašyta: 2010-08-01 16:51:21 | Nuoroda

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

Žinutė parašyta: 2010-08-01 17:15:34 | Nuoroda
KuniMC rašė:

o kambariokas netinka ? :)

įstojau į KU informologiją, taip pat ieškau su kuo nuomotis būtą, vienam kol kas sunkoka :) Yra net šiokių tokių pasiūlymų jau :)

 

 Ar tik nebusi vienas vaikinas savo grupej? ;]  Bent jau praeitais metais informologijoj nebuvo nei vieno;]

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Matematika / VBE 17
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą