Konkurse nedalyvavote!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:21:31 | Nuoroda

pas viena drauge raso prei kokursinio balo nulius, galvojau todel kad ji laike tik du egzaminus, bet juk i kolegijas priima ir su dvejais ar ne? o dabar norint pasiziureti tas diagramas neleidzia ir raso konkurse nedalyvavote..nesuprantu kodel cia taip?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:52:40 | Nuoroda

Gal praeitais metais baige , ir nepateike siais metais i bendo priemimo punkta atestato ?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:53:08 | Nuoroda

i meno kryptis tik su dvejais priema ...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-28 09:36:24 | Nuoroda
medus rašė:

Gal praeitais metais baige , ir nepateike siais metais i bendo priemimo punkta atestato ?

 taip ,reikejo skanuot pasa,atestata ir siust i lamabpo... jeigu tu baigei praeitais metais,tada jie tau ten viska sutvako....

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-28 09:36:30 | Nuoroda
medus rašė:

Gal praeitais metais baige , ir nepateike siais metais i bendo priemimo punkta atestato ?

 taip ,reikejo skanuot pasa,atestata ir siust i lamabpo... jeigu tu baigei praeitais metais,tada jie tau ten viska sutvako....

Žinutė parašyta: 2010-07-28 10:57:30 | Nuoroda

Mano draugui irgi taip buvo su taisp nuliais tai jis vaziavo i siauliu kolegija klasti kas yra... Tai jis suzinojo kad buvo klaida ir  kad jis yra istojes

Žinutė parašyta: 2010-07-31 18:52:24 | Nuoroda

man irgi buvo,bet per antra tura istojau ir tik tada atejo laiskas ,kad pirmame buvo klaida ir tada jau turejau istoti..o tiek nervu :)

Žinutė parašyta: 2010-08-02 22:33:19 | Nuoroda

 "Studijų sutartį dėl valstybės finansuojamos vietos pasirašęs stojantysis dalyvauja antrajame etape dėl valstybės nefinansuojamų vietų jeigu jo pageidavimų sąraše aukščiausiausiu prioritetu parodyta valstybės nefinansuojama vieta.Jei pageidavimu sarašas nebuvo pertvarkytas ir aukščiausiu prioritetu liko paminėta valstybės finansuojama vieta tai jis dalyvautų konkurse ir dėl valstybės finansuojamų vietų, o tai pagal priėmimo tvarką neleistina."

Ką tai reiškia? Man būtina vel pidyt prašymą, nors jau įstojau?

P.S. Citata kopijuota iš LAMA puslapio.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą