trecias stojimo etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-09 19:16:49 | Nuoroda

As taip pat VDU- socialini darba :)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 19:30:49 | Nuoroda
Ausma rašė:

As taip pat VDU- socialini darba :)

 vf ar vnf? koks kb? beje,sveikinu,čia norėjai?>

Žinutė parašyta: 2010-08-09 19:34:20 | Nuoroda
laipsnis rašė:

O kaip su apmokejimu? Ten 120lt stojamasis,o uz studijas per kiek laiko,jei i vnf istojai..

Kiekvienam univere skirtingai. VU - per 5kias dienas nuo sutarties pasirašymo :)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 20:34:12 | Nuoroda

vnf, nesinorejo rizikuot ir laukt dar metus :Dp

Žinutė parašyta: 2010-08-09 21:40:28 | Nuoroda
vika19 rašė:

 

 

gal kas istojos KVK grozio terapija neakivaizdziai? :)

 gal zinai koks kb buvo siemet i grozio terapija nuolatines studijas? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 21:54:25 | Nuoroda

ar galima baigus pirma pusmeti, pereiti i kita specialybe toje pacioje mokykloje?

Žinutė parašyta: 2010-08-09 22:22:00 | Nuoroda

Pagaliau įstojau, jau net nesitikėjau :)
 

VU archyvistika vf . Tik dabar reikia patvirtint, kad noriu studijuot ir ten prašo įvest identifikatorių (ID).... Gal žinot, kas čia per velnias?

Žinutė parašyta: 2010-08-10 13:49:05 | Nuoroda
nerami rašė:
 

 vf ar vnf? koks kb? beje,sveikinu,čia norėjai?>

istojau i vnf,nes pirmam ture parasiau viska i vf ir negavau jokio pasiulymo,tai jau per trecia neberizikavau... seip tai cia ir norejau :)

Žinutė parašyta: 2010-08-10 16:20:05 | Nuoroda

 Utenos kolegija-kineziterapija :) vf

Žinutė parašyta: 2010-08-10 17:52:20 | Nuoroda
iliuzija20 rašė:
vika19 rašė:

 

 

gal kas istojos KVK grozio terapija neakivaizdziai? :)

 gal zinai koks kb buvo siemet i grozio terapija nuolatines studijas? :)

 kad nezinau.

 
Žinutė parašyta: 2010-08-10 21:34:52 | Nuoroda

Sveiki ,

Gal kas zinote ar reikejo pildyti (keisti ) prasyma , kad dalyvautum treciam etape ,nes , pavydziui ,  norint dalyvauti pirmame etape keisti nieko nereikejo , viskas vyko automatiskai . O dabar man gavosi tokia situacija , kad as su aukstesniu balu neistojau i vf , o kiti su zymiai mazesniu balu istojo i tas pacias studijas vf. 

 

 

Žinutė parašyta: 2010-08-10 21:45:16 | Nuoroda
Lecher rašė:

Sveiki ,

Gal kas zinote ar reikejo pildyti (keisti ) prasyma , kad dalyvautum treciam etape ,nes , pavydziui ,  norint dalyvauti pirmame etape keisti nieko nereikejo , viskas vyko automatiskai . O dabar man gavosi tokia situacija , kad as su aukstesniu balu neistojau i vf , o kiti su zymiai mazesniu balu istojo i tas pacias studijas vf. 

 

 

 kad dalyvaut treciajame etape reikejo is naujo prasyma pildyt,nes tas senas prasymas anuliavosi ar kaip cia pasakyt,nu as kaip nepildziau nieko tai ir nedalyvavau. O jei tu pildei prasyma bet nepatekai nors ir balas buvo didesnis,tai gal tai del prioritetu tvarkos,nzn as,durna sistema,pats tik is 2 etapo patekau,

Žinutė parašyta: 2010-08-10 22:02:18 | Nuoroda

Tai gerai , pries antra etapa nesianuliuoja prasymas , o pries trecias anuliuojas , tai cia nemakina jokio sense tokia tvarka , aisku, o as net nesijungiau prie lambopo , nes galvojau viskas automatiskai bus  ir praradau vf vieta ... gg

Žinutė parašyta: 2010-08-10 22:10:08 | Nuoroda

As istojau i VK (bankininkyste VF) ir MRU (teise VNF),turiu laiko iki 12d. apsisprest,ar galite pasakyti kur geriau (neskaitant to kad teise geriau patinka) kur perspektyva geresene? Labai praau padekite,nes tai man labai svarbus klausimas . Jeigu galite atsakyma parasykite i skype bm.godd13 arba i emaila . Is anksto dekoju

Žinutė parašyta: 2010-08-10 22:26:24 | Nuoroda
leszka rašė:

As istojau i VK (bankininkyste VF) ir MRU (teise VNF),turiu laiko iki 12d. apsisprest,ar galite pasakyti kur geriau (neskaitant to kad teise geriau patinka) kur perspektyva geresene? Labai praau padekite,nes tai man labai svarbus klausimas . Jeigu galite atsakyma parasykite i skype bm.godd13 arba i emaila . Is anksto dekoju

 Aš asmeniškai rinkčiausi bankininkystę. Teisisinkų dabar laabai daug yra ir dauguma jų sunkiai randa gerą darbą teisės srity. Teisę rinkčiausi tavo vietoj tik tuo atveju, jeigu labai trauktu šis dalykas, jeigu negąsdintu visas tas kalimas ir turėčiau reikiamas teisininkui charakterio savybes. Tik tokiu atveju gali tampti geru teisininku, o kitaip tik vidutiniu, kurių ir taip pilna 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą