Matematika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-03 10:42:51 | Nuoroda

Turbut neverta klausti, kas laikysit si egzamina :D Kaip manote, ar po treju (jei neklystu) gan lengvu (daugelio nuomone) matematikos VBE verta tiketis sunkaus egzamino?

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-08-03 11:07:49 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Turbut neverta klausti, kas laikysit si egzamina :D Kaip manote, ar po treju (jei neklystu) gan lengvu (daugelio nuomone) matematikos VBE verta tiketis sunkaus egzamino?

manau, kad labai sunkaus nedes, nes b lygiai kartu :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-03 13:51:22 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Turbut neverta klausti, kas laikysit si egzamina :D Kaip manote, ar po treju (jei neklystu) gan lengvu (daugelio nuomone) matematikos VBE verta tiketis sunkaus egzamino?

 Manau neverta gasdinti busimu abiturientu, kad bus sunkus VBE. Lengvi egzaminai taps tradicija... Nors ji laikantiems egzaminai daznai atrodo sunkus

Žinutė parašyta: 2010-08-05 17:24:15 | Nuoroda

Kartais tas "lengvas" yra apgaulingas...

O ir šiaip, mano manymu, patį egzaminą turėtų labiau suderinti, t.y. sudaryti užduotis pagal sunkėjimo grafą, o ne taip, kad 20 lengvų ir 21 tokia, kad riskis per galvą...

Bus matyt, bet ir bet kokiu atvėju tiems kas mąsto ir bent šiek tiek mokinasi siurprizų neturėtų būti.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 18:23:00 | Nuoroda

Na tas paskutinis uzd. tai isties zudantis.Bet realiai tai taip ir pasimato kas idealiai moka matieka,o kas visgi kukliau.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 19:46:24 | Nuoroda
666666 rašė:

Na tas paskutinis uzd. tai isties zudantis.Bet realiai tai taip ir pasimato kas idealiai moka matieka,o kas visgi kukliau.

 o ir be jo galima šimtuka gauti, tad koks tikslas?

geriau būtų tiesiog palaipsniui sunkėjantys, to praėjusiais metais nebuvo, buvo tipo: labai lengvi, lengvi, daugmaž vidutiniški ir... paskutinis...

Žinutė parašyta: 2010-08-09 16:06:14 | Nuoroda

Taip. Tikrai galetu visokio sunkumo po kelis uzdavinius ideti. Bet va, buna ir taip, kad sunkiausius issprendi, o susimauni (per ziopluma, skubejima ar uzsiziopsojima) lengviausiuose. Bent jau man taip buvo...

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-08-12 13:29:36 | Nuoroda

 esu girdejas, jog b lygi isvis naikins, nes kam isvis mokytis, jei nelaikai egzo. tai turbut ir b lygio uzduotis panaikintu. nors biski toks pasikeitimas neitikimas, nors manau butu naudingas :)

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-08-12 14:46:29 | Nuoroda
Plutonium rašė:

 esu girdejas, jog b lygi isvis naikins, nes kam isvis mokytis, jei nelaikai egzo. tai turbut ir b lygio uzduotis panaikintu. nors biski toks pasikeitimas neitikimas, nors manau butu naudingas :)

 Nemanau, kad naikins. Daug atveju yra, kai reikia mokytis, o egzamino nereikia. Juk yra kam uztenka metinio pazymio, o studijuojant matematikos ziniu prireikia.

Žinutė parašyta: 2010-08-13 00:17:12 | Nuoroda
aurete rašė:
Plutonium rašė:

 esu girdejas, jog b lygi isvis naikins, nes kam isvis mokytis, jei nelaikai egzo. tai turbut ir b lygio uzduotis panaikintu. nors biski toks pasikeitimas neitikimas, nors manau butu naudingas :)

 Nemanau, kad naikins. Daug atveju yra, kai reikia mokytis, o egzamino nereikia. Juk yra kam uztenka metinio pazymio, o studijuojant matematikos ziniu prireikia.

sutinku kad naudinga matematika ;) bet vat mano shulej situacija su ja gan prasta buva (turbut per daug kaimietuku buva): buvo dvi grupes - a ir b. tai b lygi vos zmones su teigiamu sededavo, ir is ju gal tik 5 kazkur stojo. tai kam bereikalingai mokytojaus darba svaistyti, jei vistiek nieko i galva neideda?

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-08-14 16:08:38 | Nuoroda

Na šiaip egzaminas bent tiems, kas tikrai tvirtą padorų pažymį turi, tai nebus sunkus. Taip, šimtukui reikia paplušėti labai, tačiau kitą įvertinimą gauti nėra laaabai sunku. Pati jaučiau, kad matematiką moku tvirtam 8netui, o iš egzamino surinkau tikrai nemažai, juolab, kad ir laikiau tik for fun.

 

Tik patarimas, ATIDŽIAI įsiskaityti į kiekvieną žodį, nes šių metų egzamino keli uždaviniai buvo tokie šiek tiek neaiškūs kai kuriems žmogams  :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-08-15 21:12:44 | Nuoroda

nemanau, kad bus sunkus egzai ateinantys. va siu metu egzas buvo tikrai nesunkus, o is to nesunkumo galima tiek daug zioplu klaidu pridaryt, neisiskaityt i salygas ir pan... :) va man siais metais buvo, kad susidirbau su lengviausiais b lygio uzdaviniais, nes per greit norejau padaryt ir neisiskaiciau... :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-19 18:51:06 | Nuoroda

 Turiu klausimėlį. kitąmet žadu perlaikyti matematikos VBE. Jei mano rezultatas bus mažesnis nei šiemetinis, ar jį pakeis į prastesnį ? Ačiū už vertingus atsakymus 

Žinutė parašyta: 2010-08-19 22:01:36 | Nuoroda
Grytė. ! rašė:

 Turiu klausimėlį. kitąmet žadu perlaikyti matematikos VBE. Jei mano rezultatas bus mažesnis nei šiemetinis, ar jį pakeis į prastesnį ? Ačiū už vertingus atsakymus 

 Perlaikydama brandos egzaminus,  gausite naują atestato priedą, kuriame bus surašyti egzamino įvertinimai, tačiau galioja abu priedai - ir naujas, ir ankstesnių metų, tad skaičiuojant konkursinį balą stojant, imamas geriausias variantas. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-19 22:53:55 | Nuoroda
sanemis rašė:
Grytė. ! rašė:

 Turiu klausimėlį. kitąmet žadu perlaikyti matematikos VBE. Jei mano rezultatas bus mažesnis nei šiemetinis, ar jį pakeis į prastesnį ? Ačiū už vertingus atsakymus 

 Perlaikydama brandos egzaminus,  gausite naują atestato priedą, kuriame bus surašyti egzamino įvertinimai, tačiau galioja abu priedai - ir naujas, ir ankstesnių metų, tad skaičiuojant konkursinį balą stojant, imamas geriausias variantas. 

 Oooo, kaip šaunu, ačiū labai. O norint perlaikyti, kur man derėtų kreiptis ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-19 23:01:50 | Nuoroda

 Gal kas pasiūlytų gerą korepetitorę (-ių) Kaune ?

Žinutė parašyta: 2010-08-20 16:17:42 | Nuoroda
Grytė. ! rašė:
sanemis rašė:
Grytė. ! rašė:

 Turiu klausimėlį. kitąmet žadu perlaikyti matematikos VBE. Jei mano rezultatas bus mažesnis nei šiemetinis, ar jį pakeis į prastesnį ? Ačiū už vertingus atsakymus 

 Perlaikydama brandos egzaminus,  gausite naują atestato priedą, kuriame bus surašyti egzamino įvertinimai, tačiau galioja abu priedai - ir naujas, ir ankstesnių metų, tad skaičiuojant konkursinį balą stojant, imamas geriausias variantas. 

 Oooo, kaip šaunu, ačiū labai. O norint perlaikyti, kur man derėtų kreiptis ?

 Jei neklystu, apie vasario mėnesį reikia registruotis į bazinę mokyklą, Kaune dažniausiai tai būna Simono Daukanto mokykla,tiksliai žinosime kitais metais, kai NEC paskelbs bazinę mokyklą kiekviename mieste, rajone , detalesnė informacija yra tinklapyje www.nec.lt. Vieno egzamino kaina yra 50 lt. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-20 23:00:24 | Nuoroda
sanemis rašė:
Grytė. ! rašė:
sanemis rašė:
Grytė. ! rašė:

 Turiu klausimėlį. kitąmet žadu perlaikyti matematikos VBE. Jei mano rezultatas bus mažesnis nei šiemetinis, ar jį pakeis į prastesnį ? Ačiū už vertingus atsakymus 

 Perlaikydama brandos egzaminus,  gausite naują atestato priedą, kuriame bus surašyti egzamino įvertinimai, tačiau galioja abu priedai - ir naujas, ir ankstesnių metų, tad skaičiuojant konkursinį balą stojant, imamas geriausias variantas. 

 Oooo, kaip šaunu, ačiū labai. O norint perlaikyti, kur man derėtų kreiptis ?

 Jei neklystu, apie vasario mėnesį reikia registruotis į bazinę mokyklą, Kaune dažniausiai tai būna Simono Daukanto mokykla,tiksliai žinosime kitais metais, kai NEC paskelbs bazinę mokyklą kiekviename mieste, rajone , detalesnė informacija yra tinklapyje www.nec.lt. Vieno egzamino kaina yra 50 lt. 

 Ačiū labai už informaciją

Žinutė parašyta: 2010-09-16 16:49:24 | Nuoroda

gal jau kas turit 2011m egzo temas?:)

Žinutė parašyta: 2010-09-16 18:33:12 | Nuoroda
Kibirkstele369 rašė:

gal jau kas turit 2011m egzo temas?:)

 : DDDDDD

Stop do that. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą