Matematika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-26 17:31:59 | Nuoroda

Jūs tais bandomaisiais tik nepasikliaukit labai smarkiai.  Nes aš bandomąjį labai gerai išlaikiau, paskui pusę metų nesimokiau ir nudegiau per egzą. :D Tuos visus egzus rekomenduoju persispręsti likus mėnesiui iki egzo.  Turėsit naudą tuomet.  Žinoma, lengva sakyt, bet sunku prisiverst.  :D Žinau ką tai reiškia, tad linkiu sėkmės. :D

Žinutė parašyta: 2011-01-26 17:57:02 | Nuoroda
JustinasK rašė:

 Tik kad užduotys ne egzamininės, o iš pratybių sąsiuvinio, kuris sudarytas pagal naujausią egzaminų sandarą. 

 gal iš tokių oranžinių? aš jas turiu, ten ir b lygio sužymėta užduotys,ir taškai nurodomi, ir paskutiniai uždaviniai tokie,su kokiais susišnekėt sunkiai sekasi  ten 19 užduočių, kiekvieną rekomenduoja 3val.spręst.. man su tuo deja dar nieko nesigauna 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-01-26 18:56:29 | Nuoroda
Joncee rašė:

Jūs tais bandomaisiais tik nepasikliaukit labai smarkiai.  Nes aš bandomąjį labai gerai išlaikiau, paskui pusę metų nesimokiau ir nudegiau per egzą. :D Tuos visus egzus rekomenduoju persispręsti likus mėnesiui iki egzo.  Turėsit naudą tuomet.  Žinoma, lengva sakyt, bet sunku prisiverst.  :D Žinau ką tai reiškia, tad linkiu sėkmės. :D

 Zinoma. Net ir negalvoju, kad bandomojo pazymys atspindes ir egzamina, nes kaip tik stengsiuosi dar labiau pasimokint, kad kuo geriau išlaikyti. Atsipūst po bandomojo tai nelabai protinga, visgi ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-26 19:00:29 | Nuoroda
aveilla rašė:
JustinasK rašė:

 Tik kad užduotys ne egzamininės, o iš pratybių sąsiuvinio, kuris sudarytas pagal naujausią egzaminų sandarą. 

 gal iš tokių oranžinių? aš jas turiu, ten ir b lygio sužymėta užduotys,ir taškai nurodomi, ir paskutiniai uždaviniai tokie,su kokiais susišnekėt sunkiai sekasi  ten 19 užduočių, kiekvieną rekomenduoja 3val.spręst.. man su tuo deja dar nieko nesigauna 

 Žydrų. Bet irgi tos raidės surašytos, taškai ir t.t., tai matyt panašios tos pratybos. Na, apart tai, kad tose žydrose 21 uždavinys.

O kad nesigauna, tai tikiu. ;D Tačiau siūlyčiau kokią dieną pasiplanuoti, užsistatyti į telefoną priminimą (kad nepamirštum), ir jau iš anksto susigalvotą valandą, užsidarius kambaryje, imti spręsti. Ir nesitraukti nuo uždavinių iki kol nepraeis trys valandos ;D Tą motyvaciją mokytis nėra lengva rasti, tačiau tikrai yra būdų, kaip prisiverst mokytis. ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-26 19:34:16 | Nuoroda

Justinai,gal kartais tos knygutės autorius-Vaidotas Mockus? Nes būtent šioje knygutėje sakyčiau yra tokių kosmiškų užduočių ;D

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-01-26 21:48:23 | Nuoroda
ginte100 rašė:

Justinai,gal kartais tos knygutės autorius-Vaidotas Mockus? Nes būtent šioje knygutėje sakyčiau yra tokių kosmiškų užduočių ;D

 Oi, žinok tikrai nežinau, koks ten autorius ;D Nes pats tos knygutės neturiu, jos mokyklos.:)

Na, o ar jūs jau laikėte bandomąjį? Kaip sekėsi, kokie rezultatai?:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-26 21:58:38 | Nuoroda
ginte100 rašė:

Justinai,gal kartais tos knygutės autorius-Vaidotas Mockus? Nes būtent šioje knygutėje sakyčiau yra tokių kosmiškų užduočių ;D

 oi tą pasiėmus išvis sužlugdyta pasijaučiu

ir dar pastebėjau, kad jei matau iš anksto atsakymas koks turi būt, tai sukčiavimas gaunasi,daug lengviau spręst..taip kad į juos nežvilgčiot irgi reik išmokt

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-01-27 14:38:18 | Nuoroda

Nu jo, geriausia juos paslept po lapu ;D Nes jeigu bent kiek gaudaisi tame dalyke ir jau žinai, kokį turi gauti atsakymą, tai tikrai kaip nors išvartysi, kad jį gautum:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-27 15:28:33 | Nuoroda

Na mes jau vieną bandomąjį irgi rašėm(ta prasme,kažkelintų metų egzą),tai rezultatai nepatiko,bet žinau,kad per daug nesistengiau,nes visiškai nesiruošiau tam bandomajam,todėl dar save nuraminu,o ir laiko dar yra(nors su kiekviena minute jo lieka vis mažiau)..O šiaip tai mokytoja dažnai duoda namuose pasispręst egzų lapus,o klasėje visi bendrai aiškinamės ;]

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-01-28 13:58:44 | Nuoroda

Atsiimu visus savo žodžius dėl tos žydros knygutės. Sufeilinau. ;DD Pasirodo ta knygutė morkinė, kaip ir kažkas minėjo.;DD Nes šiandien mokytoja parodė, iš kokio uždavinyno ten sprendėm, tai pasirodo ta morkinė. O kadangi anksčiau visad iš beveik identiškos žydros sprendėm(ir raidės surašytos, ir uždavinių panašiai), tai ir va susimaišiau. ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-30 00:01:38 | Nuoroda
JustinasK rašė:

Atsiimu visus savo žodžius dėl tos žydros knygutės. Sufeilinau. ;DD Pasirodo ta knygutė morkinė, kaip ir kažkas minėjo.;DD Nes šiandien mokytoja parodė, iš kokio uždavinyno ten sprendėm, tai pasirodo ta morkinė. O kadangi anksčiau visad iš beveik identiškos žydros sprendėm(ir raidės surašytos, ir uždavinių panašiai), tai ir va susimaišiau. ;D

Mum mokytoja iš tos morkinės knygutės vis atšviečia ,kad namie spęsti.Bet mane labiau traukia ta mėlyna knygutė,kaip jau ir minėjai:)

 

Žinutė parašyta: 2011-01-30 18:29:33 | Nuoroda

Ir kuo ji labiau tave traukia? Beje, kurioje sunkesni uždaviniai? Nes kai namuose neturiu, tai negaliu palyginti, o galvoju, kad visai gerai būtų įsigyti kažkurią iš šių dviejų:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-30 19:31:02 | Nuoroda

Na man asmeniskai tai ta melyna knygute ir patinka del platesnio uzdaviniu pasirinkimo.Siaip manau,tikrai sunkesni uzdaviniai :) Dabar dar vis einam tikimybes ,kazkaip lengvai virskinasi man jos ,tai is tos melynos knygutes kartoju is leto kitas temas :)

Žinutė parašyta: 2011-01-30 19:32:47 | Nuoroda

Beje ,jeigu domina ta knygute ,turiu ir kompiuterini varianta :DD

Žinutė parašyta: 2011-01-30 20:13:56 | Nuoroda
JustinasK rašė:

Ir kuo ji labiau tave traukia? Beje, kurioje sunkesni uždaviniai? Nes kai namuose neturiu, tai negaliu palyginti, o galvoju, kad visai gerai būtų įsigyti kažkurią iš šių dviejų:)

žydroj sunkesni bet daug spręsdama pastebėjau, kad uždaviniai pradeda kartotis, ta prasme pajauti, kad čia tiesiog analogas. įdomiausi ten su progresijom, procentais ir trigonometrija man bent uždaviniai o oranžinėj įvairesni ir lengvesni uždaviniai, yra darbo, kelio uždavinių. yra ir sudėtingų uždavinių, kurie vertinami 5,6 taškams. aš turiu abi, jei užsinoriu pasukt galvą, imu žydrą, jei reiktų dabar pirkt vieną, imčiau oranžinę.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-01-31 15:50:04 | Nuoroda

visad manydavau, kad va, aš čia gabi matematikoj, per egzą viskas bus gerai, nėra ko bijot, bet kai pradėjom spręst iš tų oranžinių knygučių tai supratau, kad nė velnio aš nieko neprisimenu ir kad reikia dar gerai pasikankint, norint gaut gerą įvertinimą. gerai bent tiek, kad mūsų matkės mokytoja labai stipriai paruošt moka (na, savo sūnus paruošė taip, jog gavo 96 ir 97 % :D), tereikia pa2iai stengtis.

o niekas nesprendžiat iš geltonos Mockaus knygutės, kur uždaviniai pagal seną egzamino sistemą, yra atsakymai gale, o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-01-31 21:06:33 | Nuoroda
cloudmaker rašė:

 o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

 bent jau 2010 metais buvo charakteringu kampu reiksmes, tai nereikejo tos lenteles mokytis mintinai:) siaip stebekite nec.lt ten jei kokie pakitimai atsiranda, tai turetu but pranesta :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-01-31 22:20:38 | Nuoroda
cloudmaker rašė:

visad manydavau, kad va, aš čia gabi matematikoj, per egzą viskas bus gerai, nėra ko bijot, bet kai pradėjom spręst iš tų oranžinių knygučių tai supratau, kad nė velnio aš nieko neprisimenu ir kad reikia dar gerai pasikankint, norint gaut gerą įvertinimą. gerai bent tiek, kad mūsų matkės mokytoja labai stipriai paruošt moka (na, savo sūnus paruošė taip, jog gavo 96 ir 97 % :D), tereikia pa2iai stengtis.

o niekas nesprendžiat iš geltonos Mockaus knygutės, kur uždaviniai pagal seną egzamino sistemą, yra atsakymai gale, o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

 Aš sprendžiuosi šiek tiek iš jos:) Tokia ne iš lengviausių, bet tikrai geriau eina nei ta naujausia Mockaus ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-31 22:21:24 | Nuoroda
Veronikusia rašė:
cloudmaker rašė:

 o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

 bent jau 2010 metais buvo charakteringu kampu reiksmes, tai nereikejo tos lenteles mokytis mintinai:) siaip stebekite nec.lt ten jei kokie pakitimai atsiranda, tai turetu but pranesta :D

 Žmogus net ne to klausė:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-31 22:36:19 | Nuoroda
JustinasK rašė:
Veronikusia rašė:
cloudmaker rašė:

 o formulių lape nėra visų tų sinusų ir kosinusų reikšmių? :D

 bent jau 2010 metais buvo charakteringu kampu reiksmes, tai nereikejo tos lenteles mokytis mintinai:) siaip stebekite nec.lt ten jei kokie pakitimai atsiranda, tai turetu but pranesta :D

 Žmogus net ne to klausė:)

 aha, suvirskinau dbr;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą