Fizika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-10 14:47:53 | Nuoroda

Fizikos egzaminas.

Diskusija apie egzamino pobūdį, užduotis, sudėtingumą arba apie tai ko tikites, kodel laikote ar tiesiog kodėl mokotės fiziką.

;)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-29 14:59:10 | Nuoroda

 Nu... 2010 metu fizikos egzas pasirode nelengvas :D del 2011 sunkumo net neisivaizduoju, o seip studijuosiu fizika, nes labai idomus mokslas, mokykla pas mane tragiska (as vienintelis fizikos mokinys) Fizikos A lygio net nera :D bet, pamokos kaip konsultacijos, su labai stipria mokytoja.

PS: dar nezinau kur studijuosiu, kur geriau KTU, ar VU ?

Žinutė parašyta: 2010-09-03 22:26:17 | Nuoroda

mokausi A lygiu fiziką, bet mokytojai tai vaje vaje... dabar dar kažkas naujas dėstys, tai tikiuosi geriausio, bet realiai bukė ten jaučiuosi ;DD laikysiu, nes žadu studijuoti kažką su matematika ar inžinerijom, nežinau :) o egzas sunkus ir man jis pats baisiausias...

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-09-03 22:47:03 | Nuoroda

 Mokausi ir aš išplėstiniu kursu. Nebaisu. 

Žinutė parašyta: 2010-09-04 12:04:26 | Nuoroda
gedas880 rašė:

PS: dar nezinau kur studijuosiu, kur geriau KTU, ar VU ?

 VU

  • Fizika / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-09-14 12:19:24 | Nuoroda

 noriu paprasyt patarimo: ka daryt ? pas mane mokykloje dingo fizika (liko tik SM-savarankiskas mokymasis) fizikai turiu gera supratima, tai eit i kita mokykla, ar ieskot, samdytis mokitoja ?

Žinutė parašyta: 2010-09-26 14:40:12 | Nuoroda

 Mes praktiškai irgi neturim mokytojo,su jo teikiamomis žiniomis,galėtume parašyti egzamine rašinį tema"Fizika mano mokytojo gyvenime"

Mes bent su broliu( Taip klasiokai) grynai savarankiškai. 

Žinutė parašyta: 2010-09-26 16:52:24 | Nuoroda

na dabar atėjo nauja gera mokytoja, manau kai kurias spragas užkamšysiu... bet šiaip ir papildomai mokausi svarankiškai :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-09-26 17:49:25 | Nuoroda
schaba rašė:
gedas880 rašė:

PS: dar nezinau kur studijuosiu, kur geriau KTU, ar VU ?

 VU

 Kodėl?

Todėl, kad tu studijuoji VU?

Žinutė parašyta: 2010-09-26 17:53:58 | Nuoroda
gedas880 rašė:

 noriu paprasyt patarimo: ka daryt ? pas mane mokykloje dingo fizika (liko tik SM-savarankiskas mokymasis) fizikai turiu gera supratima, tai eit i kita mokykla, ar ieskot, samdytis mokitoja ?

 Kam tų mokytojų? Tik pinigus išmesi į balą. Norint išmokt ką nors, reikia knygų ieškot, o ne mokytojų.

Žinutė parašyta: 2010-10-27 17:46:30 | Nuoroda

kdl mokausi?patinka,įdomu.Nėra laaavai lengva,bet ir nėra sunku.Viskas įmanoma,kai yra noro  šiaip ketinu vėliau studijuoti kažką susijusio su fizika,norėčiau į orlaivių pilotavimą,bet bus matyt,kaip gausis  pas mus tai mokosi 9 moksleiviai,bet realiai aš viena vaikštau ir bandau aiškintis,daryti viską,kiti atsipūtę  mokytoja tai tikrai gerai išaiškina,tik kad per daug gera ji,nei kiek nespaudžia,o norėtųsi

Žinutė parašyta: 2010-11-30 02:42:58 | Nuoroda

 Džiaukitės, kol fizika įdomu. Univere nuo fizikos vemt verčia. Ar dėstytoja gera nepasitaikė, ar ką, bet kiek ji buvo įdomi mokykloje, tiek jos nemėgstu univere. Stojant į inžinerinius mokslus iškart nusiteikit pakliūt į kosmoso šalį, pavadinimu fizikos paskaita. Išvis gaila žmonių, kurie fizika studijuoja. Nuoširdžiai. Parduotas jų laisvalaikis tiems dėsniams, jei nori kažką iki galo suprasti. 

O šiaip pati fizika yra modeliavimo mokslas. Su ja nieko realiai nesuskaičiuosi. Dažniausiai. :) Yra aibė mokslų, kurie remiasi fizika, tačiau skaičiuoja viską kitaip. Šitas sakinukas bus skirtas tiems, kurie norės savo mokyklines fizikos žinias pritaikyti praktikoje. ;D

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-11-30 02:44:12 | Nuoroda
chey ;D rašė:

kdl mokausi?patinka,įdomu.Nėra laaavai lengva,bet ir nėra sunku.Viskas įmanoma,kai yra noro  šiaip ketinu vėliau studijuoti kažką susijusio su fizika,norėčiau į orlaivių pilotavimą,bet bus matyt,kaip gausis  pas mus tai mokosi 9 moksleiviai,bet realiai aš viena vaikštau ir bandau aiškintis,daryti viską,kiti atsipūtę  mokytoja tai tikrai gerai išaiškina,tik kad per daug gera ji,nei kiek nespaudžia,o norėtųsi

 Į orlaivių pilotavimą stojant ne dėl fizikos reiktų jaudintis, o dėl sveikatos. Geležiniai žmonės ten stoja. Jei turi bent kokių problemų su sveikata, gali nė nesvajot..

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-12-21 21:50:58 | Nuoroda

kaip fizikam sekasi? ;] mokoties? kaip ką? ;]

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-12-21 21:58:25 | Nuoroda

 Ei ,nepatinka :D

Žinutė parašyta: 2010-12-29 23:05:52 | Nuoroda

Čia žiūriu visiems prasti mokytojai. Visur įdomu taip? :DD

Žinutė parašyta: 2010-12-30 15:55:53 | Nuoroda

geras fizikos mokytojas retenybė manyčiau ;DD o pačiam tai ten kosmosas ir mokytis... man niekaip rankos nekyla...

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-01-12 22:41:44 | Nuoroda

 Savo mokytoju taip pat negaliu pasigirti, labai nuolaidus ir  galbūt per daug geras. Net baisu pagalvoti apie egzaminą :)

Žinutė parašyta: 2011-01-13 18:19:03 | Nuoroda

baisu tikrai :) reik savarankiškai mokytis, na mes dar pradėjom pagaliau egzaminus spręstis, tai bent tiek ;]

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-01-14 18:35:14 | Nuoroda

 Mes irgi sprendžiam, tik nespėjus mums pagalvot, mokytojas visą sprendimą surašo lentoj. Tai naudos iš to beveik nėra 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą