Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-09 15:41:20 | Nuoroda
Pride rašė:
sanemis rašė:

 Na, man tai mokyklinis kursas nėra lengvas :). Jaučiu, vienuoliktos klasės mokinys, gerai besimokantis matematiką išplėstiniu kursu, tikrai ją geriau moka už mane :D 

 Mokykloje is matematkos mokiausi tik tikimybes (pabaiges visakita savarankiskai ismokau :D), nes tai vienintelis dalykas, kuri gali pritaikyti kasdieniniame gyvenime :)

 galima pagalvoti, kad matematikos lavinamo loginio mąstymo kasdieniam gyvenime nepanaudosi

Žinutė parašyta: 2012-06-09 16:12:37 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:
sanemis rašė:

 Na, man tai mokyklinis kursas nėra lengvas :). Jaučiu, vienuoliktos klasės mokinys, gerai besimokantis matematiką išplėstiniu kursu, tikrai ją geriau moka už mane :D 

 Mokykloje is matematkos mokiausi tik tikimybes (pabaiges visakita savarankiskai ismokau :D), nes tai vienintelis dalykas, kuri gali pritaikyti kasdieniniame gyvenime :)

 galima pagalvoti, kad matematikos lavinamo loginio mąstymo kasdieniam gyvenime nepanaudosi

 Sinusu, kosinusiu, arksinusiu funkciju, matricu skaiciavimo ir braizymu ir kitokio briedo nepanaudosi :)

Žinutė parašyta: 2012-06-09 16:28:12 | Nuoroda
Pride rašė:
tiutiuriu rašė:
Pride rašė:
sanemis rašė:

 Na, man tai mokyklinis kursas nėra lengvas :). Jaučiu, vienuoliktos klasės mokinys, gerai besimokantis matematiką išplėstiniu kursu, tikrai ją geriau moka už mane :D 

 Mokykloje is matematkos mokiausi tik tikimybes (pabaiges visakita savarankiskai ismokau :D), nes tai vienintelis dalykas, kuri gali pritaikyti kasdieniniame gyvenime :)

 galima pagalvoti, kad matematikos lavinamo loginio mąstymo kasdieniam gyvenime nepanaudosi

 Sinusu, kosinusiu, arksinusiu funkciju, matricu skaiciavimo ir braizymu ir kitokio briedo nepanaudosi :)

 dauguma greičiausiai nepanaudos, bet gauna iš besimokymo naudos. aš irgi nepanaudosiu daugiau jau jų (nu nebent statistiką ir braižymą, kaip ir visi:D), bet neprisidedu prie tos ŽIAURIAI didelės lietuvių dalies, kuri skelbia, kad matematika yra laiko švaistymas ir nieko gero neduoda. man labai šitas požiūris nepatinka. vis dėlto lavina žmogų matematika tikrai :)

Žinutė parašyta: 2012-06-09 16:56:51 | Nuoroda
tiutiuriu rašė:

 dauguma greičiausiai nepanaudos, bet gauna iš besimokymo naudos. aš irgi nepanaudosiu daugiau jau jų (nu nebent statistiką ir braižymą, kaip ir visi:D), bet neprisidedu prie tos ŽIAURIAI didelės lietuvių dalies, kuri skelbia, kad matematika yra laiko švaistymas ir nieko gero neduoda. man labai šitas požiūris nepatinka. vis dėlto lavina žmogų matematika tikrai :)

 Matematika nera laiko svaistymas, bet TIKIMYBES yra ta dalis, kuria tiesiog BUTINA moketi :) net losdamas azartinius zaidimus (tarkim Dudo arba rulete) pasinaudomas tikimybes gali visus aplosti  ir iseiti praturtejes.

Žinutė parašyta: 2013-01-11 14:05:01 | Nuoroda

 Laba diena gal galetumete kas nors atsiusti 2011 metu biologijos egzamino vertinimo instrukcija?
Buciau labai dekinga.    

Žinutė parašyta: 2013-01-11 14:08:27 | Nuoroda

 Laba diena gal galetumete kas nors atsiusti 2011 metu biologijos egzamino vertinimo instrukcija?
Buciau labai dekinga.    

Žinutė parašyta: 2013-05-24 22:23:20 | Nuoroda

 Gal kas galėtų atsiūsti 2011 m. biologijos vbe pakartotinės sesijos atsakymus? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą