Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-03 20:34:22 | Nuoroda

nagi būsimi ir  esami medikai. kur geriau VU ar LSMU???

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
Žinutė parašyta: 2011-01-03 20:55:18 | Nuoroda

Kaip busimas noreciau tik i LSMU. Probleminis mokymas manau efektyviau uz bet kokias teorijas.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-01-03 20:59:27 | Nuoroda

Sanemi, kiek skaitau sita foruma man tu toks mldc atrodai, bet jei manai, kad medicinoj sausutelis kalimas nera vienas svarbiausiu dalyku, labai klysti... paaiskinkit, kaip loginiu mastymu ar meniska siela parasysit simtus lotynisku ir nebutinai terminu. ir dar n pavyzdziu yra. pirma iskali belekiek teorijos, o tada, kad ja tinkamai pritaikytum reikia loginiu mastymo ir tt

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-01-04 14:55:01 | Nuoroda

Aš irgi norėčiau į LSMU, nes esu kaunietė. Bet šiaip manau, jog vienodai gerai tuos medikus ruošia tiek kmu, tiek vu

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-01-04 17:48:28 | Nuoroda

Na as turejau praktikos bendraut su penktakursiu mediku is VU, zinot, jis sake, kad dar prie tikro lavono galima sakyt nebuvo..tai cia normaliai...

Žinutė parašyta: 2011-01-04 18:14:57 | Nuoroda

O tu tikėjaisi, kad iki penkto kurso gauna labai daug su lavonais dirbt studentai? Ir šiaip trūkumas tų lavonų yra. Kažkodėl žmonės linkę, kad juos mirusius pakastų po žeme, nei duodu kokiem studenčiokam pasikrapštyt, ko nors išmokt. Nesuprantu kodėl...

O šiaip, jei yra didelis noras, tai galima matyt tų lavonų ir pasikrapštyt juose. Man studijų nereikėjo, kad šį norą patenkinčiau...

Žinutė parašyta: 2011-01-04 20:13:10 | Nuoroda

ka tik ziurejau LSMu ir VU reitingus Pasaulyje. VU yra kazkur 450 ( tai labai geras rezultatas kaip lietuvai), o LSMU 4500. Tai manau yra truputuka skirtumas

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-01-04 21:06:15 | Nuoroda

to Tadas: Tai nieko nepasako apie medicinos mokymo skirtumus juose, visai nieko.


 

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-01-06 11:01:33 | Nuoroda

cia ne i tema ... Daug ,kas sako,kad tarkime ,jei turi koki 7 metiniam,tai ir ~ egz rezultatas sviruoja 70 % ir daugiau,cia gali taip but ar paz.neatspindi egz rezultatu ??? Cia taip suktai,neaiskiai parasiau,bet nz kaip tiksliau nusakyt ;D

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-01-06 16:25:14 | Nuoroda

Pažymys visiškai nieko neatspindi.

Žinutė parašyta: 2011-01-06 16:39:58 | Nuoroda

Idomu ,kodel man mokytojai idorineja kitaip ;DDD Ir dar... Negi medicinai reikia metematinio proto??? Na ta prasme,kad gerai matke sektusi.Nes kai snd prisiklausiau,tai nekaip jauciuosi :/

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-01-06 18:36:02 | Nuoroda

Man tai atrodo, kad matematinio proto :D t.y. loginio mąstymo medicinoj tikrai reikia :) Bet tikrai neverta krimstis ir atsisakyt svajonių, jei tau ir nesiseka matkė ;)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-01-06 18:51:18 | Nuoroda

velkuosi b lygiu ir tiek ;D na tiesiog,kai pasiklausai va tokiu ''optimistisku'' gerb.mokytoju nuomoniu... na jausmas ne is maloniuju :D

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-01-06 19:03:50 | Nuoroda
Kotryna123 rašė:

cia ne i tema ... Daug ,kas sako,kad tarkime ,jei turi koki 7 metiniam,tai ir ~ egz rezultatas sviruoja 70 % ir daugiau,cia gali taip but ar paz.neatspindi egz rezultatu ??? Cia taip suktai,neaiskiai parasiau,bet nz kaip tiksliau nusakyt ;D

 Darbai yra užkoduoti, vertintojai nežino kiek tu turėjai metiniame, tad pažymiai jokios įtakos nedaro. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-01-07 13:27:38 | Nuoroda

parašėm bandomąjį biologijos

surinkau 57/100 taškus, nekartojus nė vienos temos ir mokytojai paminėjus, kad 'evoliucijos nesimokėm dar, bet paimprovizuosit':D taškų vis tiek norėjau daugiau, bet po bandomojo pagalvojau, kad gal o rimtai išsilaikyt biologiją į šimtus greičiausiai nepretenduosiu, medikam konkurentė nebūsiu, bet tegu gal būna atestate skaičiukas mylimiausios pamokos.. kad ir niekur nepanaudotas bus. grečiausiai teks mest burtus laikyt-nelaikyt:D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-01-11 21:37:22 | Nuoroda

Na, tamsta, jeigu nekartojus ir dar nepraėjus visko surinkot penkiasdešimt septynis, belieka paspausti Jums ranką. 

Žinutė parašyta: 2011-01-15 23:24:50 | Nuoroda

Sveiki,ketinu pereiti į biologijos a lygi,reikia laikyt iskaita,ar ji sunki?gal kas laiket?

Žinutė parašyta: 2011-01-16 13:00:48 | Nuoroda

iskaita turetu buti lygiaverte egzaminui is tam tikru temu :) Kazkas maste is b lygio eit bet kai pasake kiek reiks ismokt atsisake :D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-01-16 13:34:08 | Nuoroda
Delčia rašė:

Na, tamsta, jeigu nekartojus ir dar nepraėjus visko surinkot penkiasdešimt septynis, belieka paspausti Jums ranką. 

 man stojimui biologijos nereikia, šiaip mylimiausia pamoka, tai ant durniaus nuėjau į bandomąjį.. ir dabar vis suku galvą, laikyt ar ne.. dauguma pataria išsilaikyt, šimtui nesimokyt, bet ir vidutinis balas atestato negadins. o save žinodama, tai jei nuspręsiu laikyt, tai vis tiek stengsiuos maximumui išmokt stojimui reikalingų egzų laiką naudodama turbūt prieš pasirašant, ką laikysiu, reiks iš vakaro išgert alaus ir burtus mest

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-01-16 13:57:21 | Nuoroda
aveilla rašė:
Delčia rašė:

Na, tamsta, jeigu nekartojus ir dar nepraėjus visko surinkot penkiasdešimt septynis, belieka paspausti Jums ranką. 

 man stojimui biologijos nereikia, šiaip mylimiausia pamoka, tai ant durniaus nuėjau į bandomąjį.. ir dabar vis suku galvą, laikyt ar ne.. dauguma pataria išsilaikyt, šimtui nesimokyt, bet ir vidutinis balas atestato negadins. o save žinodama, tai jei nuspręsiu laikyt, tai vis tiek stengsiuos maximumui išmokt stojimui reikalingų egzų laiką naudodama turbūt prieš pasirašant, ką laikysiu, reiks iš vakaro išgert alaus ir burtus mest

 My man  : D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą