Paskolos studentams
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-17 12:54:03 | Nuoroda

gal kas ima paskola?

pas mane tokia problema, reikia uzmoketi iki 08,25 i tik tada galesiu pasirasyti sutarti, o vakar banke man pasake jog jie paskolas isduoda tik spalio pabaigoje. nieeeeko nusuprantu

Žinutė parašyta: 2010-08-19 19:42:42 | Nuoroda

 reikia tau nueit ten kur istojej (univeras ar kolegija) ir pranest kad negali susimoketi iki tos datos, tada tau privalo suteikti iki 2 menesiu ribos, kad susimoketum, o vat per ta laika galesi susitvarkyt paskola :) nes vat man ta pati beda, tai sedejau nesupratus ka daryt, tai laukiu kol dekanatas rinksis univere (jau siom dienom) kad skambintis ir prasyt laiko :)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 22:50:49 | Nuoroda

Sveiki, man tai reikia sumoket per 15 dienu nuo semestro pradzios, tai as taip suprantu kad as ten nuvykes galesiu prasyt kad atidetu termina. Tikriausiai nereikia dabar skambintis? ;)

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 14
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-09-15 08:28:31 | Nuoroda

 reitai ir kokybiškai tvarkome dokumentus norintiems studijuoti UK.Užtikrinam ne tik paskola uz mokslus (£3290), bet ir gražinamas (apie £5000 per metus) bei negražinamas paskolas (apie £3000 per metus), skirtas pragyvenimui UK.Pildome UCAS formas,rašome personal statement jusu pasirinktam universitetui. Teikiame daug kitu paslaugu, susijusiu su studijavimu,darbu ir gyvenimu UK.

skype - eastlondonconsulting
Žinutė parašyta: 2010-09-18 20:21:48 | Nuoroda

 Girdejau apie paskolas, uz kurias galima nusipirkti kompiuteri ar dar koki daikta, reikalinga pragyvenimui. Gal galetumet kas papasakot daugiau? arba patys zadat imti ja?

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-06-23 17:46:46 | Nuoroda

paskolos studentams suteikiamos visus metus!

Žinutė parašyta: 2011-10-10 20:50:29 | Nuoroda
Plutonium rašė:

 Girdejau apie paskolas, uz kurias galima nusipirkti kompiuteri ar dar koki daikta, reikalinga pragyvenimui. Gal galetumet kas papasakot daugiau? arba patys zadat imti ja?

 Ką būtent norėtum sužinoti ? 

[url=http://https://www.paskoliukas.lt/paskolos/
]paskolos skaiciuokle
[/url]

Žinutė parašyta: 2012-05-08 12:10:11 | Nuoroda
Plutonium rašė:

 Girdejau apie paskolas, uz kurias galima nusipirkti kompiuteri ar dar koki daikta, reikalinga pragyvenimui. Gal galetumet kas papasakot daugiau? arba patys zadat imti ja?

 Išperkamoji nuoma ir paskolos internetu yra geriau nei pats kredito ėmimas iš banko. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą