Medicina 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-30 22:00:26 | Nuoroda
sanemis rašė:
seho_erotefthi rašė:
sanemis rašė:
Neoschwarzer rašė:
sanemis rašė:
Prajuokinai. Mokiausi KMU ir apie jį nesu pačios geriausios nuomonės ( mano grupiokai - taip pat :D ). KMU yra viskas įtempta, griežta ir šalta. Jis save laiko elitiniu universitetu, nors toks tikrai nėra. Mokslo kokybė galbūt nėra bloga, tačiau ta atmosfera, nėra labai maloni.

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių... Tačiau, akivaizdu, kad tokiame universitete negali būti negriežta ar neįtempta, tuo labiau, kai visi su visais konkuruoja dėl rezultatų, atsiskaitymai sunkūs, o medžiagos gana daug. Bet ar VU ne tas pats?

 Dar ir kaip gali, ne tik, kad gali, bet ir neturi būti jokios įtampos.  Žmogus mokosi sau ir kokia čia dar konkurencija? Prasidės antrame kurse probleminis mokymasis ir jei visi taip įtemptai konkuruos, tai antram kurse nepadirbsi, nes tada būna tik kolektyvinis darbas. Įvardijant įtampą, turėjau omenyje dėstytoju. Paimsiu konkretų pavyzdį. Rugsėjo 2, pirmam srautui prasideda anatomija, žmonės laukia prie kabineto ateina boba ir rėkia - ko jūs čia stovit? Negalit knygų pasiimti? ir panašiai. Dar tik rugsėjo antra diena, pirmakursiai, nežino tos tvarkos, dar juk vaikai, padėtų jiems susigaudyti, kai kurie net nesigaudo tose KMU kiemuose. Žinoma, yra ir gerų dėstytojų, bet yra tokių bjaurių... 

 norėčiau paklausti ar tu čia remiesi tuo, ką pats patyrei ar tik gandais, nuogirdomis ir t.t? klausiu, nes aš pati esu iš pirmo srauto: taip man rugsėjo 2 prasidėjo anatomija, bet niekas ant manęs nerėkė, kaip tik moterys dirbančios bibliotekoje patarė visiems ir padėjo išsirinkti knygas, prie prozektoriumo irgi niekas nešaukė, viską maloniai paaiškino, kad reiks baltų chalatų, kortelių su vardais ir t.t, per paskaitas tuo labiau dėstytoja nerėkė, o kaip tik maloniai viską dėstė, pasakė, kur ją galima rasti jei reiks pagalbos mokinantis...taip, kad man keista girdėti apie kažkokius rėkavimus, šaltą aplinką...

  Dėstė Saburkina, kuri tikrai nemaloniai sutiko, ne tai, kad balsu rėkė, bet toks pasakymas - Ko jūs čia stovit? ko knygų nepasiėmėt? Dar patylėsiu apie Ratkevičių, geriau jo nesutikti, jis tikrai yra psichiškai neveikas žmogus. 

Aš sakau savo subjektyvią nuomonę, šaltumas toks dalykas, kad vieni tai pajaučia, kiti ne, kiti nekreipia dėmesio, kiti įpranta, aš kalbu apie tai, ką patyriau pats. 

 As jau 2 kurse mokausi mediciną. Mokantis KMU yra tikrai daug įtampos,didelė konkurencija, kiekvienas stengiasi gauti kuo geresnį pažymį. Dėstytojai įvairūs pasitaiko,yra ir kirvių,bet yra dalis ir normalesnių dėstytojų,kurie gerai išdėsto savo dalyką ir supranta studentus. Na o dėl anatomijos,tai kad kas nors rėktų ant studentų neteko girdėti. Su Saburkina nesu susidūrusi,bet kiek girdėjau visai gera dėstytoja, O Ratkevičius puikus dėstytojas,man vesdavo laborus,tai labai gerai išaiškindavo,nors reikdavo daugiau išmokt negu yra programoj...

Beje,patarčiau nepasitikėti bibliotekininkių nurodytom knygom,nes jos nelabai žino,geriau pasiklausk aukštesnių kursų studentų iš kokių knygų mokytis arba paklausk dėstytojų. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-10-15 19:22:27 | Nuoroda

Stojant i medicina ( VU arba SMU) gali buti pridedami balai uz sokiu respublikinius konkursus? (pwz : uz 1 vieta) 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2010-10-15 19:41:49 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Stojant i medicina ( VU arba SMU) gali buti pridedami balai uz sokiu respublikinius konkursus? (pwz : uz 1 vieta) 

nemanau, nelabai čia rišasi medicina su šokiais :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-10-15 23:15:28 | Nuoroda

Pasigavau,per atranką LKA paklausiu,gal ir man dadės   :D

Žinutė parašyta: 2010-10-17 14:25:41 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Stojant i medicina ( VU arba SMU) gali buti pridedami balai uz sokiu respublikinius konkursus? (pwz : uz 1 vieta) 

 Stojant i SMU , jei neklystu, balų duoda tik už visokias respublikines ar tarptautines olimpiadas, o stojant į VU balų suteikia taip pat ir už olimpinių sporto šakų srityje laimėtas prizines vietas respublikiniuose konkursuose/varžybose. Jeigu tavieji šokiai yra oliminė sporto šaka, tuomet stodamas į VU gausi papildomų balų.

Žinutė parašyta: 2010-10-22 23:40:01 | Nuoroda
sanemis rašė:
seho_erotefthi rašė:
sanemis rašė:
Neoschwarzer rašė:
sanemis rašė:
Prajuokinai. Mokiausi KMU ir apie jį nesu pačios geriausios nuomonės ( mano grupiokai - taip pat :D ). KMU yra viskas įtempta, griežta ir šalta. Jis save laiko elitiniu universitetu, nors toks tikrai nėra. Mokslo kokybė galbūt nėra bloga, tačiau ta atmosfera, nėra labai maloni.

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių... Tačiau, akivaizdu, kad tokiame universitete negali būti negriežta ar neįtempta, tuo labiau, kai visi su visais konkuruoja dėl rezultatų, atsiskaitymai sunkūs, o medžiagos gana daug. Bet ar VU ne tas pats?

 Dar ir kaip gali, ne tik, kad gali, bet ir neturi būti jokios įtampos.  Žmogus mokosi sau ir kokia čia dar konkurencija? Prasidės antrame kurse probleminis mokymasis ir jei visi taip įtemptai konkuruos, tai antram kurse nepadirbsi, nes tada būna tik kolektyvinis darbas. Įvardijant įtampą, turėjau omenyje dėstytoju. Paimsiu konkretų pavyzdį. Rugsėjo 2, pirmam srautui prasideda anatomija, žmonės laukia prie kabineto ateina boba ir rėkia - ko jūs čia stovit? Negalit knygų pasiimti? ir panašiai. Dar tik rugsėjo antra diena, pirmakursiai, nežino tos tvarkos, dar juk vaikai, padėtų jiems susigaudyti, kai kurie net nesigaudo tose KMU kiemuose. Žinoma, yra ir gerų dėstytojų, bet yra tokių bjaurių... 

 norėčiau paklausti ar tu čia remiesi tuo, ką pats patyrei ar tik gandais, nuogirdomis ir t.t? klausiu, nes aš pati esu iš pirmo srauto: taip man rugsėjo 2 prasidėjo anatomija, bet niekas ant manęs nerėkė, kaip tik moterys dirbančios bibliotekoje patarė visiems ir padėjo išsirinkti knygas, prie prozektoriumo irgi niekas nešaukė, viską maloniai paaiškino, kad reiks baltų chalatų, kortelių su vardais ir t.t, per paskaitas tuo labiau dėstytoja nerėkė, o kaip tik maloniai viską dėstė, pasakė, kur ją galima rasti jei reiks pagalbos mokinantis...taip, kad man keista girdėti apie kažkokius rėkavimus, šaltą aplinką...

  Dėstė Saburkina, kuri tikrai nemaloniai sutiko, ne tai, kad balsu rėkė, bet toks pasakymas - Ko jūs čia stovit? ko knygų nepasiėmėt? Dar patylėsiu apie Ratkevičių, geriau jo nesutikti, jis tikrai yra psichiškai neveikas žmogus. 

Aš sakau savo subjektyvią nuomonę, šaltumas toks dalykas, kad vieni tai pajaučia, kiti ne, kiti nekreipia dėmesio, kiti įpranta, aš kalbu apie tai, ką patyriau pats. 

 

Saburkina rėkė?:D turbūt juokauji, ji viena geriausių dėstytojų kmu.Mano manymu, tu sėdi ne savo rogėse todėl tau viskas atrodo blogai, gal ne čia tau reikėjo stot:) Aš pati labai džiaugiuosi, kad įstojau į kmu.žinoma dėstytojų yra visokių, bet visi žmonės, nors prieš stodama girdėjau visokių gandų..Manau, čia nuo pačio žmogaus priklauso kaip jis moka priimt aplinką yra ir pas mūsų kurse tokių, kurie aimanuoja kaip sunku čia ir pan.Tai gi, patariu, kas į mediciną norit stokit į kmu, gerai čia:D

 

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-11-27 11:17:00 | Nuoroda

Gal kas zino,koks buvo min ir max KB i Medicina vnf? Nesvarbu ar VU ar KMU :) 

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-12-05 21:35:20 | Nuoroda

 Aš irgi planuoju į KMU, tačiau baisu, kad nepasiseks su chemija...:/ o medicina vienintelė sritis, kurioje aš matau save...

Žinutė parašyta: 2010-12-16 11:22:35 | Nuoroda

Bandysiu antrą kartą..viską perlaikynėsiu..

Žinutė parašyta: 2010-12-16 18:38:15 | Nuoroda

bet juk biologija gerai islaikei :O

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-12-16 19:52:32 | Nuoroda

Manau, kad galiu geriau, tikrai pražioplinau, nes po egzo skaitau atsakymą ir netikiu, kad tokią nesąmonę parašiau:D

Žinutė parašyta: 2010-12-16 19:54:58 | Nuoroda

o tu siais metais niekur neistojai??? Manau,kad i mokama tikrai pakliutum :) Na jei biologija 93%,tai ,manau, kiti egz tikriausiai bus pan. :D

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-12-16 20:08:42 | Nuoroda

As buvau istojus i VU ekologija vf, pasimokiau iki lapkricio galo ir meciau, nes supratau, kad ne i savo "roges" isedau, tai va, siaip mano grupej is viso 6 zmones mete, bandys i medicina:)

Žinutė parašyta: 2010-12-16 20:23:15 | Nuoroda

wowww...didelio populiarumo sritis :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-12-16 21:52:19 | Nuoroda

Na  manau medicina visada isliks populiari sritis, tuo labiau visada ji reikalinga...;)

Žinutė parašyta: 2010-12-16 21:58:36 | Nuoroda

o tu rasei nvf??? Nes tikrai,manau,kad istotum :) na joa..tik vietu nelabai daug ;D ir daug norinciu.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-12-17 10:20:25 | Nuoroda

ne, nerasiau.. zinau, kad beveik tokiu paciu balu  (skiriasi tik simtoji dalis) mano drauge istojo kaune i medicina..:)

Žinutė parašyta: 2010-12-17 10:21:39 | Nuoroda

i mokama vieta:D

Žinutė parašyta: 2010-12-17 11:49:38 | Nuoroda

pasiseke tiems ,kurie turi pinigu ;DDD as imti paskola tai siek tiek bijau,bet ka padarysi :) teks rizikuoti :D

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-12-17 15:00:22 | Nuoroda
Kotryna123 rašė:

pasiseke tiems ,kurie turi pinigu ;DDD as imti paskola tai siek tiek bijau,bet ka padarysi :) teks rizikuoti :D

 O tai kaip ten su paskolom?  as irgi ja imciau taciau man atrodo kad daugiausia galima 50tukst, tai medicinai juk neuzteks....

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą