Medicina 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-29 22:52:31 | Nuoroda

kada bus tema Egzaminai 2012 ar aš čia viena laukiu?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-09-01 16:45:15 | Nuoroda

www.alio.lt/gamyba-pramone--fabrike-salia-londono-–-vaisiu-pakavimas--darbas-uzsienyje/ID24860542.html -- > darbas londone 2011

 

[url=http://www.alio.lt/gamyba-pramone--fabrike-salia-londono-–-vaisiu-pakavimas--darbas-uzsienyje/ID24860542.html] darbas londone 2011[/url] 

Žinutė parašyta: 2011-09-07 23:15:42 | Nuoroda

Aha, a6 irgi labai laukiu Egzaminai 2012 :)

Žinutė parašyta: 2011-09-08 16:35:05 | Nuoroda

medkej jau db sunkoka ;D

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-09-09 17:35:20 | Nuoroda

Ace Of Spades, smagu tada. Lauksim daugiau žinių :D

Žinutė parašyta: 2011-10-09 19:13:54 | Nuoroda

ta medicina.... Galim kartot būsimiems medikams, kiek daug reik mokytis, kaip laiko nėra niekam kitam (net miegui) ir visa kita, bet jūs tikrai neįsivaizduosit :) Suvoki tik, kai pats pamatai. Kad ir kaip bebūtų, jei turit ryžto pakankamai - stokit. Sėkmės, vargšai būsimi fuxai :D

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-10-09 23:55:11 | Nuoroda

Sveiki,
Žinau kad čia ne į temą , tačiau gal ką nors žinot.. Pavyzdžiui jeigu aš 2011m laikiau anglų, istorijos egzaminus, tačiau 2012m norėčiau laikyti visai kitus egzaminus : chemija ir biologija. Ar tai įmanoma? jeigu mokykloje biologija mokinausi b lygiu, o chemijos išvis pasirinkus nebuvau. Ar mane prileistų prie egzaminų? arba gal galėtumėte patarti kur kreiptis kad galėčiau gauti daugiau informacijos

Žinutė parašyta: 2011-10-10 18:07:59 | Nuoroda
helpp rašė:

Sveiki,
Žinau kad čia ne į temą , tačiau gal ką nors žinot.. Pavyzdžiui jeigu aš 2011m laikiau anglų, istorijos egzaminus, tačiau 2012m norėčiau laikyti visai kitus egzaminus : chemija ir biologija. Ar tai įmanoma? jeigu mokykloje biologija mokinausi b lygiu, o chemijos išvis pasirinkus nebuvau. Ar mane prileistų prie egzaminų? arba gal galėtumėte patarti kur kreiptis kad galėčiau gauti daugiau informacijos

 Labas,

Taip, gali laikyti bet kokius egzaminus ir visiškai nepriklauso ar tą dalyką mokeisi mokykloje B lygiu ar  buvai  net nepasirinkus. Apie sausio mėnesį tinklapyje www.nec.lt paskelbiama rajono/miesto bazinė mokykla, maždaug iki kovo mėnesio reikia registruotis joje dėl egzaminų laikymo. Kiek atsimenu, reikia atsinešti atestatą, jo priedą, įmoką patvirtinantį dokumentą (vieno egzamino kaina 50 lt), asmens tapatybės kortelę. O visa informacija apie egzaminus yra - > www.nec.lt 

Sėkmės. 

 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-10-10 18:08:02 | Nuoroda
helpp rašė:

Sveiki,
Žinau kad čia ne į temą , tačiau gal ką nors žinot.. Pavyzdžiui jeigu aš 2011m laikiau anglų, istorijos egzaminus, tačiau 2012m norėčiau laikyti visai kitus egzaminus : chemija ir biologija. Ar tai įmanoma? jeigu mokykloje biologija mokinausi b lygiu, o chemijos išvis pasirinkus nebuvau. Ar mane prileistų prie egzaminų? arba gal galėtumėte patarti kur kreiptis kad galėčiau gauti daugiau informacijos

 Labas,

Taip, gali laikyti bet kokius egzaminus ir visiškai nepriklauso ar tą dalyką mokeisi mokykloje B lygiu ar  buvai  net nepasirinkus. Apie sausio mėnesį tinklapyje www.nec.lt paskelbiama rajono/miesto bazinė mokykla, maždaug iki kovo mėnesio reikia registruotis joje dėl egzaminų laikymo. Kiek atsimenu, reikia atsinešti atestatą, jo priedą, įmoką patvirtinantį dokumentą (vieno egzamino kaina 50 lt), asmens tapatybės kortelę. O visa informacija apie egzaminus yra - > www.nec.lt 

Sėkmės. 

 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-10-11 19:47:19 | Nuoroda

Tačiau 2011m neleido laikyti egzamino, jei tu nesi pasirinkęs to dalyko pamokos

Žinutė parašyta: 2011-10-12 14:28:59 | Nuoroda
helpp rašė:

Tačiau 2011m neleido laikyti egzamino, jei tu nesi pasirinkęs to dalyko pamokos

 Kaip taip gali būti? Jei esi baigęs mokyklą, turi brandos atestatą, gali laikyti bet kokį egzaminą (na, nebent gal kokios kliūtys gali būti su technologijos ar užsienio kalbos egzaminu, jei neturi įskaitos) Koks skirtumas ar tu pasirinkęs tą dalyką mokytis, ar ne? Galbūt tu savarankiškai mokaisi, 0 logikos. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-10-18 17:02:49 | Nuoroda

aš suprantu kad nulis logikos, tačiau taip buvo šiemet. Todėl man ir svarbu kaip būtų man

Žinutė parašyta: 2011-10-29 17:05:26 | Nuoroda
envy rašė:

ta medicina.... Galim kartot būsimiems medikams, kiek daug reik mokytis, kaip laiko nėra niekam kitam (net miegui) ir visa kita, bet jūs tikrai neįsivaizduosit :) Suvoki tik, kai pats pamatai. Kad ir kaip bebūtų, jei turit ryžto pakankamai - stokit. Sėkmės, vargšai būsimi fuxai :D

 viskam laiko užtenka, negąsdinkit žmonių :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą