Egzaminai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-09-06 17:00:49 | Nuoroda

Sveiki:) Norėčiau sužinoti,į kokia specialybę galėčiau įstoti su B,A ir L arba B,L ir I egzaminais? Ačiū :) 

Žinutė parašyta: 2010-09-06 17:41:35 | Nuoroda

 Patariu nusipirkt žurnalą"KUR STOTI'' --->

Žinutė parašyta: 2010-09-06 21:32:39 | Nuoroda

Nieko as joje nerandu... 

Žinutė parašyta: 2010-09-16 18:38:00 | Nuoroda

 Ir dar žadi stot į universitetą ,kai net elementariame žurnale nesusigaudai?

Nu damn, gal sumaišei. Ne "Panelė" tereikėjo pirkt  :")

Žinutė parašyta: 2010-09-26 17:02:30 | Nuoroda

sudėtinga buvo parašyti pilnus dalykų pavadinimus? man čia šifruot teko ;D

o šiaip turi pati žinot ko nori, o ne ką tau žmonės pasakys...

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-09-26 18:06:22 | Nuoroda

sveiki , kokius egzaminus turiu laikyti kad tapciau aplinkos apsaugos pareigunu , ar imanoma istoti nelaikius chemijos ar biologijos ? 

Žinutė parašyta: 2010-10-06 20:09:35 | Nuoroda

na manau aplinkos apsauga turetu buti priskiriama prie biomedicinos mokslo todel tektu laikyti Bio Che/Math ir lietuviu ir i bala eitu Math/che paz. 

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-10-07 15:01:03 | Nuoroda

Kokia jūsų nuomonė apie studijas - tarptautiniai santykiai? 

Žinutė parašyta: 2010-10-07 17:43:16 | Nuoroda

 Aš kandidatuoju į LKA tarptautinius santykius. Kokia nuomonė? Teigiama. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-10-07 18:24:02 | Nuoroda

Ir kokiu egzu ten reikia? 

Žinutė parašyta: 2010-10-07 21:54:33 | Nuoroda

 Tu klausi ką manom apie studijas,tuo metu visiškai nesidomėdama pati. 

Dailės metinio pažymio, muzikos valstybinio, gražios išvaizdos  tikrai pakanka įstot į LKA.

TU NEĮSTOSI.  

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-10-07 23:16:05 | Nuoroda

Tu, tikra beprotybe ar kas ten bebutum, ka cia man aiskini ir kas per dievybe manai esanti? NE TAVO reikalas kaip as kuom domiuosi, kur stosiu ar tuo labiau, kur neistosiu. Forumas viesas, tad ko noriu, to ir klausiu. Tad tavo ironiskos replikos cia visiskai ne i tema:) 

Žinutė parašyta: 2010-10-08 14:22:20 | Nuoroda

Gal beprotybe tiesiog yra Radausko gerbėja,nes jis ten ironiją ir sarkazmą įvaldęs Taip kad chill out mergaitės

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-10-08 15:10:03 | Nuoroda

Toks teiginys kaip "TU NEĮSTOSI" jau nepanašus nei į ironiją, nei į sarkazmą. Nederėtų taip sakyt, juk nežinai kaip žmogus mokosi, o darai tokias išvadas.

O iš ko nuomonę turi apie tą specialybę, jei dar tik abiturientė esi, Beprotybe?

Žinutė parašyta: 2010-10-08 17:15:41 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Toks teiginys kaip "TU NEĮSTOSI" jau nepanašus nei į ironiją, nei į sarkazmą. Nederėtų taip sakyt, juk nežinai kaip žmogus mokosi, o darai tokias išvadas.

O iš ko nuomonę turi apie tą specialybę, jei dar tik abiturientė esi, Beprotybe?

Tiesa.Ji turi   galimybę (ne) įstoti lygiai taip kaip ir aš.Neimk į širdį. Pataisiau. Atleiskit,nepykit,dovanokit. Tiesiog man asmeniškai,gan keista kai žmogus klausia ką manot apie tarptautinių santykių studijas? O sekantis klausimas išplaukia ,kokių reikia egzaminų? 

Ne man,tai ne man.

Giminaičių rate yra pora asmenų,kurie jau antrą dešimtmetį dirba šioje sferoje. Pernai LKA pabaigė pusbrolis,o šiais metais pirmakursiais tapo trys gerai pažįstami asmenys. Keturi klasiokai  ,kurie dėl balo  stoja į savanorius ir lanko karinio parengimo kursus dėl papildomo balo stojant ,paaiškina.  Be abejonės  viską reikia patirti savo kailiu. 

Peace \/ 

Žinutė parašyta: 2010-10-08 20:24:14 | Nuoroda

Gerai, kai tiek šaltinių turi pasikonsultuot. :) Kai aš stojau, nieko nepažinojau iš to rato, bet žinojau ko noriu, tai dabar idealesnės sau vietos turbūt nerasčiau.

Žinutė parašyta: 2010-10-08 23:23:46 | Nuoroda

Na, mane kamuoja mano amžinas klausimas: istorija ar politologija? Kalbu ne apie įstojimo galimybes ir panašius dalykus, mane domina pačios studijos. Dauguma siūlo politologiją, mat tai "žymiai perspektyviau" ir "ką tu su ta istorija veiksi", o aš apsispręst kaip negaliu, taip negaliu.. šiaip jau pastaruoju metu apie istoriją teko girdėti gana prastų atsiliepimų, tačiau jų autoriai vertindami šias studijas tikrai nebuvo labai objektyvūs. Na, būtų įdomu išgirsti daugiau nuomonių.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-10-09 00:54:45 | Nuoroda

Neklausyk, jei žmonės sako, kad neperspektyvi specialybė. Neperspektyvių specielybių nėra, yra tik neperspektyvūs žmonės.

Žinutė parašyta: 2010-10-09 12:33:42 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Neklausyk, jei žmonės sako, kad neperspektyvi specialybė. Neperspektyvių specielybių nėra, yra tik neperspektyvūs žmonės.

 Taikiai pasakyta +

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Žinutė parašyta: 2010-10-09 12:34:08 | Nuoroda
zaara rašė:
R.V.U. rašė:

Neklausyk, jei žmonės sako, kad neperspektyvi specialybė. Neperspektyvių specielybių nėra, yra tik neperspektyvūs žmonės.

 Taikliai pasakyta +

 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 34
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą