ISM Ekonomika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-12-19 21:26:35 | Nuoroda

Kas planuoja įstoti?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-12-19 23:15:08 | Nuoroda

ISM visai nedomina ;] kodėl ten nori? jau mano galva VU kokiam geriau...

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-12-20 00:19:06 | Nuoroda

ISM'u susidomėjau jau nuo to laiko, kai supratau, jog ekonomika yra tas dalykas kuris man patinka ir su kuriuo noriu susieti savo ateitį. Girdėjau aš daug nuomonių ir apie VU ir apie ISM. Dar vienas dalykas, jog brolis mano šiais metais baigia bakalaurą ISM'e. Labai patenkintas. Nėra tai universitetas kur mokosi vien tik turtingų tevelių vaikai, o ir už pinigus ten tikrai žinių nenusipirksi. Aišku, studijų kainos ten kosminės, tačiau yra vienas bet.. Jei busi geras studentas, aktyvus ir siekiantis tikslo, gaunantis gerus pažymius, tai gausi nuolaidų, ne bet kokių!! Dar didelis pliusas jog apmokymai vyksta anglų kalba. Dažnai atvyksta dėstytojai iš užsienio. Jei esi aktyvistas, tai būtinai susirasi sau veiklos apart mokymosi. ISM'o diplomą pripažista apie 20 užsienio šalių. Šis Universitetas užtikrina tau praktiką, kas veliau gali virsti tavo darbu. Apie VU girdėjau mažiau, nors turiu ten besimokančią draugę. Taip, ji pasakė, jog besimokydama VU gerai moka teoriją, tačiau jokios praktikos. Bet ir šiaip stebėdama tuos keturis metus kol mokėsi brolis ISM'e, supratau, kad noriu tik ten :) Ir dabar to siekiu. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-12-21 21:54:29 | Nuoroda

koks konkursinis balas i vf?:)

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-12-30 17:11:52 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

ISM visai nedomina ;] kodėl ten nori? jau mano galva VU kokiam geriau...

 Nesupranti ka sneki, kalbi tiesiog is oro. Pats istojau siemet i ISM ekonomika ir nesigailiu. Kas domins klauskite.

Žinutė parašyta: 2010-12-30 17:14:57 | Nuoroda

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/29216

 
Stai cia rasite daug naudingos informacijos apie ekonomika Lietuvoje.
Žinutė parašyta: 2010-12-30 22:05:41 | Nuoroda

Labai jau populiarėja ta ekonomika...ar nebus tas pats, kas ir su vadybininkais, kai pusė Lietuvos ją studijuos..? :D

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-12-30 22:21:52 | Nuoroda
swishfoot rašė:

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/29216

 
Stai cia rasite daug naudingos informacijos apie ekonomika Lietuvoje.

 Su kokiais egzaminų balais įstojai?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-01 23:12:07 | Nuoroda
Masha07 rašė:

Labai jau populiarėja ta ekonomika...ar nebus tas pats, kas ir su vadybininkais, kai pusė Lietuvos ją studijuos..? :D

 kad visuose socialiniuose moksluose yra itempta darbo rinka, pasakyk bent isimti? realiai nedaug kas ir dirba tikrais ekonomistais baige ekonomika. Bet jei nuosirdziai dirbi problemu neturetu buti;)

Žinutė parašyta: 2011-01-01 23:14:29 | Nuoroda
MarLena rašė:
swishfoot rašė:

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/29216

 
Stai cia rasite daug naudingos informacijos apie ekonomika Lietuvoje.

 Su kokiais egzaminų balais įstojai?

 Turejau keleta tarptautiniu olimpiadu, tai nelabai ka ir pades, bet pereinamas i vf buvo kazkur apie 19,15 - 19,30 kiek atmintis neapgauna

Žinutė parašyta: 2011-01-02 11:07:48 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Masha07 rašė:

Labai jau populiarėja ta ekonomika...ar nebus tas pats, kas ir su vadybininkais, kai pusė Lietuvos ją studijuos..? :D

 kad visuose socialiniuose moksluose yra itempta darbo rinka, pasakyk bent isimti? realiai nedaug kas ir dirba tikrais ekonomistais baige ekonomika. Bet jei nuosirdziai dirbi problemu neturetu buti;)

 Yra galimybė studijuoti ne socialinius mokslus.

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2011-01-12 21:08:32 | Nuoroda
Masha07 rašė:
swishfoot rašė:
Masha07 rašė:

Labai jau populiarėja ta ekonomika...ar nebus tas pats, kas ir su vadybininkais, kai pusė Lietuvos ją studijuos..? :D

 kad visuose socialiniuose moksluose yra itempta darbo rinka, pasakyk bent isimti? realiai nedaug kas ir dirba tikrais ekonomistais baige ekonomika. Bet jei nuosirdziai dirbi problemu neturetu buti;)

 Yra galimybė studijuoti ne socialinius mokslus.

 RImtai? ( :

Žinutė parašyta: 2011-01-13 00:38:45 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Masha07 rašė:
swishfoot rašė:
Masha07 rašė:

Labai jau populiarėja ta ekonomika...ar nebus tas pats, kas ir su vadybininkais, kai pusė Lietuvos ją studijuos..? :D

 kad visuose socialiniuose moksluose yra itempta darbo rinka, pasakyk bent isimti? realiai nedaug kas ir dirba tikrais ekonomistais baige ekonomika. Bet jei nuosirdziai dirbi problemu neturetu buti;)

 Yra galimybė studijuoti ne socialinius mokslus.

 RImtai? ( :

 hmm...

nu taip :D

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 70
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2011-01-23 18:38:22 | Nuoroda

Aš bandysiu čia stoti. Žinoma, dar žiūrėsiu, kaip egzaminus išlaikysiu. Šiaip kiek esu girdėjęs, jei lyginant VU ir ISM, tai skiriasi dėstytojų amžius, o tuo pačiu ir požiūris į mokslą, mokymo metodai ir pan. Manau, kad ten mokytis būtų įdomiau, nei VU. Na, bet studijuoti VU tikrai neatsisakyčiau ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-25 15:19:34 | Nuoroda
JustinasK rašė:

Aš bandysiu čia stoti. Žinoma, dar žiūrėsiu, kaip egzaminus išlaikysiu. Šiaip kiek esu girdėjęs, jei lyginant VU ir ISM, tai skiriasi dėstytojų amžius, o tuo pačiu ir požiūris į mokslą, mokymo metodai ir pan. Manau, kad ten mokytis būtų įdomiau, nei VU. Na, bet studijuoti VU tikrai neatsisakyčiau ;D

 Ooo tai gal galėčiau sužinoti tavo facebooko kontaktus?;D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:55:34 | Nuoroda

Sveiki.
Į nemokamą ISM šiais metais balas 20.0 ir daugiau. Internetinėje svetainėje galite apie tai pasiskaityti. 

Į ISM šiais metais ir aš planuoju, kad ir kokie egzaminų rezultatai, nes Vilnius man arčiau, o lyginant VU ir ISM tai užtenka vien tik į studijų programas pasižiūrėti ir....vienareikšmiškai ISM. Kaina gal ir kandžiojasi, jei neklystu 39 200LT keturiems kursams (160kreditų). Bet manau verta.

O kaip ten dėl nuolaidų yra? Jos dar išlikusios? Kokios apimties? Ir "kaip mokytis reikia?".

Žinutė parašyta: 2011-06-08 21:43:23 | Nuoroda
oikosnomos rašė:

Sveiki.
Į nemokamą ISM šiais metais balas 20.0 ir daugiau. Internetinėje svetainėje galite apie tai pasiskaityti. 

Į ISM šiais metais ir aš planuoju, kad ir kokie egzaminų rezultatai, nes Vilnius man arčiau, o lyginant VU ir ISM tai užtenka vien tik į studijų programas pasižiūrėti ir....vienareikšmiškai ISM. Kaina gal ir kandžiojasi, jei neklystu 39 200LT keturiems kursams (160kreditų). Bet manau verta.

O kaip ten dėl nuolaidų yra? Jos dar išlikusios? Kokios apimties? Ir "kaip mokytis reikia?".

 Aš lygiai tokios pačios nuomonės :) Žinau, jog nemokamai man tikrai nepavyks mokytis, bet kiti universitetai tikrai nevilioja. Dėl nuolaidų, tai kiek teko girdėti nuo šių metų jų jau nebus, o vietoj to balas į nemokamas studijas tapo mažesnis, tj. 20 :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:09:45 | Nuoroda

 MMM jooo.... gaila kad nuolaidų nelieka....tada suma tikrai apvali...

Dar geras variantas yra VDU ekonomika. Balas kaip ir visur, panašus kaip į ekonomika, moka stipendijas (jei gerai girdėjau tai vienos didžiausių Lietuvoje). Barakas - buvęs 3žvaigždučių viešbutis, kaina 130 lt į mėn ir pan. O studijų programa taip pat turtiinga, į ISM panaši...
 

Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:56:48 | Nuoroda
oikosnomos rašė:

 MMM jooo.... gaila kad nuolaidų nelieka....tada suma tikrai apvali...

Dar geras variantas yra VDU ekonomika. Balas kaip ir visur, panašus kaip į ekonomika, moka stipendijas (jei gerai girdėjau tai vienos didžiausių Lietuvoje). Barakas - buvęs 3žvaigždučių viešbutis, kaina 130 lt į mėn ir pan. O studijų programa taip pat turtiinga, į ISM panaši...
 

 Aš tai tokia protinga, dar iki galo neapsisprendus ar į ekonomiką ar į verslo vadybą ar į finansus noriu :DD

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-08 23:29:42 | Nuoroda
Maya rašė:
oikosnomos rašė:

 MMM jooo.... gaila kad nuolaidų nelieka....tada suma tikrai apvali...

Dar geras variantas yra VDU ekonomika. Balas kaip ir visur, panašus kaip į ekonomika, moka stipendijas (jei gerai girdėjau tai vienos didžiausių Lietuvoje). Barakas - buvęs 3žvaigždučių viešbutis, kaina 130 lt į mėn ir pan. O studijų programa taip pat turtiinga, į ISM panaši...
 

 Aš tai tokia protinga, dar iki galo neapsisprendus ar į ekonomiką ar į verslo vadybą ar į finansus noriu :DD

 Aš irgi blaškausi tarp tu programų ir univerų :D.Na finansai įdomi specialybė,bent jau man(dievinu matematiką),bet tik keletas universitetų yra ,kur ruošia finansininkus..šiaip neapsisprendžiu ekonometrija,ekonomika,ar finansus pirmu numeriu žymėsiu..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą