Slauga VU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-06 21:42:51 | Nuoroda

Sveiki Sekanciais metais noriu stoti i slauga. Gal zinote, kokiu  biologijos ir chemijos egzaminu balu  reikia, kad istociau i VU slauga?

Žinutė parašyta: 2011-01-12 23:01:18 | Nuoroda
Evenila rašė:

Sveiki Sekanciais metais noriu stoti i slauga. Gal zinote, kokiu  biologijos ir chemijos egzaminu balu  reikia, kad istociau i VU slauga?

 laba,

nori i VF? tada visi egzai virs 90 procentu, nes tik pora nemokamu vietu siais metais buvo.

Žinutė parašyta: 2011-01-18 00:29:04 | Nuoroda

Pati didiziausia nesmaone mokytis vu mf , o ypac slaugoje, jeikas domina, rasykit i skype karalienee - painformuosiu

Žinutė parašyta: 2011-01-18 22:19:57 | Nuoroda
Prothu rašė:

Pati didiziausia nesmaone mokytis vu mf , o ypac slaugoje, jeikas domina, rasykit i skype karalienee - painformuosiu

 Su nuomone apie slauga sutinku, taciau kodel, gerbiamoji, taip kritiskai vertinat VU MF? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 10:19:01 | Nuoroda

ko čia taip visada visi stumia ant slaugos :) tai o ką geriau kinezeterapija ergoterapija ar vs ? stokit į slaugą, bet perspėju būkit nusiteikę pamiršt savo asmeninį reikalus bent dviem metam :) sunku, bet verta - darbų pilną užsienyje tik noro reik ir pastangų :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 10:20:57 | Nuoroda
Burbuliuke rašė:

ko čia taip visada visi stumia ant slaugos :) tai o ką geriau kinezeterapija ergoterapija ar vs ? stokit į slaugą, bet perspėju būkit nusiteikę pamiršt savo asmeninius reikalus bent dviem metam :) sunku, bet verta - darbų pilną užsienyje tik noro reik ir pastangų :)

sry babes

 

Žinutė parašyta: 2011-06-14 14:08:11 | Nuoroda
Burbuliuke rašė:

ko čia taip visada visi stumia ant slaugos :) tai o ką geriau kinezeterapija ergoterapija ar vs ? stokit į slaugą, bet perspėju būkit nusiteikę pamiršt savo asmeninį reikalus bent dviem metam :) sunku, bet verta - darbų pilną užsienyje tik noro reik ir pastangų :) 

 o kuo tau kinezi ar ergo nepatinka? :D ir atseit slaugoj laaaabai sunku, taip? tie patys bendrojo lavinimo dalykai, kaip ir visur.

Žinutė parašyta: 2011-06-16 12:50:11 | Nuoroda

o tai ar aš sakiau, kad kine ar ergo blogai? tik nesuprantu, kodėl dažnai kine ar ergo ar visuomenes sv statoma aukščiau slaugos, nes šios spec panašiam lygy :)  tiesiog nereik taip  nusiteikt ir nuteikinėt kitų prieš slaugą, jei jau žmonės nori tegu stoja :) aišku, kas myli lietuvą ir žada čia likt tai nesiųlyčiau slaugos studijuot ir po to dirbt už minimumą(nors yra privačių ligoninių kur slaugės gauna ir po 3000lt), bet esmė, kad darbas visada bus, kad ir koks :) o užsienį keliai visad atviri tik būkit entuziastingi :). Sakydama, kad sunku, nenorėjau nuvertinti kitų programų, tiesiog nuteikiu žmones, kurie planuoja čia stoti :) tad nereikia čia taip užsipulti arne? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 19:13:59 | Nuoroda
Burbuliuke rašė:

o tai ar aš sakiau, kad kine ar ergo blogai? tik nesuprantu, kodėl dažnai kine ar ergo ar visuomenes sv statoma aukščiau slaugos, nes šios spec panašiam lygy :)  tiesiog nereik taip  nusiteikt ir nuteikinėt kitų prieš slaugą, jei jau žmonės nori tegu stoja :) aišku, kas myli lietuvą ir žada čia likt tai nesiųlyčiau slaugos studijuot ir po to dirbt už minimumą(nors yra privačių ligoninių kur slaugės gauna ir po 3000lt), bet esmė, kad darbas visada bus, kad ir koks :) o užsienį keliai visad atviri tik būkit entuziastingi :). Sakydama, kad sunku, nenorėjau nuvertinti kitų programų, tiesiog nuteikiu žmones, kurie planuoja čia stoti :) tad nereikia čia taip užsipulti arne? :)

 Atsiprašau jei mano atsakymas nuskambėjo grubiai ;)

nieko blogo slaugoj nėra. O tai kad kinezi/ergo varo ant slaugos - taip pat medikai varo ant jų, čia jau iš seniau tokia mada, nikeo asmeniško :)

pažįstama ir VU universiteto vaikų ligoninėj dirbdama slaugytoja gauna 2500. Todėl darbas perspektyvus, ir tai vienintelė specialybė is VU MF, kurios absolventai tikrai neliks be darbo.

P.S. nėra MF taip sunku kaip daugelis galvoja, aš ir dauguma mano kursiokų, bei pažįstamų medikų, visai neblogai susiranda laiko ir asmeniniam gyvenimui, plius sugeba neblogai mokytis :)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:09:20 | Nuoroda

Nu va kokia puiki mada - varyti ant slaugų. :) Nemaniau, kad medikai tokie lėkšti, kad varo ant slaugučių, jug mes jūsų dešnioji ranka kažkada būsim kai baigsim:)  Man asmeniškai tai tikrai nėra lengva mokytis. Beja kelintam kurse esi?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 11:35:40 | Nuoroda

Tik nestudijuokit vu slaugos!!

Žinutė parašyta: 2011-06-18 14:16:47 | Nuoroda
Sviatosa rašė:
Burbuliuke rašė:

o tai ar aš sakiau, kad kine ar ergo blogai? tik nesuprantu, kodėl dažnai kine ar ergo ar visuomenes sv statoma aukščiau slaugos, nes šios spec panašiam lygy :)  tiesiog nereik taip  nusiteikt ir nuteikinėt kitų prieš slaugą, jei jau žmonės nori tegu stoja :) aišku, kas myli lietuvą ir žada čia likt tai nesiųlyčiau slaugos studijuot ir po to dirbt už minimumą(nors yra privačių ligoninių kur slaugės gauna ir po 3000lt), bet esmė, kad darbas visada bus, kad ir koks :) o užsienį keliai visad atviri tik būkit entuziastingi :). Sakydama, kad sunku, nenorėjau nuvertinti kitų programų, tiesiog nuteikiu žmones, kurie planuoja čia stoti :) tad nereikia čia taip užsipulti arne? :)

 Atsiprašau jei mano atsakymas nuskambėjo grubiai ;)

nieko blogo slaugoj nėra. O tai kad kinezi/ergo varo ant slaugos - taip pat medikai varo ant jų, čia jau iš seniau tokia mada, nikeo asmeniško :)

pažįstama ir VU universiteto vaikų ligoninėj dirbdama slaugytoja gauna 2500. Todėl darbas perspektyvus, ir tai vienintelė specialybė is VU MF, kurios absolventai tikrai neliks be darbo.

P.S. nėra MF taip sunku kaip daugelis galvoja, aš ir dauguma mano kursiokų, bei pažįstamų medikų, visai neblogai susiranda laiko ir asmeniniam gyvenimui, plius sugeba neblogai mokytis :)

Sviatose, o ką tu mf'e studijuoji?

 

Žinutė parašyta: 2011-06-23 08:12:00 | Nuoroda

Kinezi, 2 kursas :)

Žinutė parašyta: 2011-06-23 08:13:15 | Nuoroda
pripris rašė:

Tik nestudijuokit vu slaugos!!

 KODEL? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-23 14:21:07 | Nuoroda

 O man slauga kaip tik atrodo labai jauki specialybė, tai vos ne medicinos pamatas :) . Slaugytojai ko gero net daugiau bendrauja su ligoniais, nei gydytojai, nes pastarieji dažniausiai užversti popierizmu, o slaugytojai patiria tikrąjį ligoninės jausmą. Ir nereik vadovautis kvailais stereotipais, kad slauga tai pampersų keitimas ir grindų valymas, tikrai ne. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-06-27 17:53:20 | Nuoroda

Sutinku su sanemis :)

Bet va, kurie rašo prie pasirinkimų vu slaugą turi būt tvirtai apsisprendę, kad TIKRAI nori čia studijuot, nes dažnai būna tokiu variantų: va neįstojo į odontologiją, neįstojo į medicina, į kineze nu ką liko slauga ir po to blaškosi, kad va nepatinka čia, aišku ir mokslai neperlengviausi, tad nekažką nuveikia tam univere ir nieko nepeša. Tokiu atveju gaunas nei 5 nei 9. Nemokamų slaugų vargu ar bus vėl, nes aišku su tokiais aukštais balais niekas į slaugą nestoja :) Na sėkmės stojantiems, bet galiu pasakyt, kad verta dėmėsio specialybė :)

Žinutė parašyta: 2011-08-10 14:39:07 | Nuoroda

 Kas istojote siais metais tai rasykit man :)

 

________________________

darbas slaugytojoms

Žinutė parašyta: 2011-08-10 21:44:00 | Nuoroda

Gal yra įstojusiu į slaugą?norėčiau susipažinti:)

Žinutė parašyta: 2012-06-24 00:34:25 | Nuoroda

Gal yra stojanciu siais metais cia?:)

Žinutė parašyta: 2012-08-12 15:23:13 | Nuoroda

Sveiki, kas istojot i slauga VU siais metais kvieskit i draugus - Marius Misiūnas 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą