Matematika (taikomoji, FDM)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 19:19:53 | Nuoroda

tai gal tu ir įstosi į MRU ;) ten lengviau įstoti lyg. o ir mokytis manau daug lengviau nei MIF'e
įrašius ir tą iš vgtu :) gal ir nieko visai bus.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:23:21 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

tai gal tu ir įstosi į MRU ;) ten lengviau įstoti lyg. o ir mokytis manau daug lengviau nei MIF'e
įrašius ir tą iš vgtu :) gal ir nieko visai bus.

 Taip pat sunku įstoti kaip ir į ekonometriją,bet mokytis lengviau :) Na savaitės bėgyje turėtų atsirasti modulių sąrašas VGTU taikomosios statistikos ir ekonometrijos

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:45:50 | Nuoroda

nu va :)  aš visvien labiau į Mifą noriu

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:13:22 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

nu va :)  aš visvien labiau į Mifą noriu

 Tai žinoma,ten vgtu gale sąrašo kabos :) o ko su fizika nebandai studint ?:D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:13:53 | Nuoroda

 ech trūksta redagavimo funkcijos :\

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:59:22 | Nuoroda

nes nemėgstu fizikos :D ir nematau ką galėčiau normalaus studijuoti... ir noriu į matematiką :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-04 10:42:59 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

nes nemėgstu fizikos :D ir nematau ką galėčiau normalaus studijuoti... ir noriu į matematiką :D

 pas mane ta pati situacija  tai ką iš MIF'o pasirinkai?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:26:40 | Nuoroda
Sandra1 rašė:
Mirtishiukas rašė:

nes nemėgstu fizikos :D ir nematau ką galėčiau normalaus studijuoti... ir noriu į matematiką :D

 pas mane ta pati situacija  tai ką iš MIF'o pasirinkai?

 fdm ir ekonometrijai per mažas balas, tai tikiuosi į MMT patekt.. o vėliau jei liks noras pereit į fdm. Dabar noriu į MMT  :D o tu?

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:55:28 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Sandra1 rašė:
Mirtishiukas rašė:

nes nemėgstu fizikos :D ir nematau ką galėčiau normalaus studijuoti... ir noriu į matematiką :D

 pas mane ta pati situacija  tai ką iš MIF'o pasirinkai?

 fdm ir ekonometrijai per mažas balas, tai tikiuosi į MMT patekt.. o vėliau jei liks noras pereit į fdm. Dabar noriu į MMT  :D o tu?

 į FDM mano KB irgi per mažas, o ir labiau ekonometrija traukia, tai tikiuos, kad lyginant su praeitais metais KB nekils ir įstosiu  o jei ne mėginsiu pereit iš statistikos (tap pat jei liks noro) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:58:23 | Nuoroda
Sandra1 rašė:
Mirtishiukas rašė:
Sandra1 rašė:
Mirtishiukas rašė:

nes nemėgstu fizikos :D ir nematau ką galėčiau normalaus studijuoti... ir noriu į matematiką :D

 pas mane ta pati situacija  tai ką iš MIF'o pasirinkai?

 fdm ir ekonometrijai per mažas balas, tai tikiuosi į MMT patekt.. o vėliau jei liks noras pereit į fdm. Dabar noriu į MMT  :D o tu?

 į FDM mano KB irgi per mažas, o ir labiau ekonometrija traukia, tai tikiuos, kad lyginant su praeitais metais KB nekils ir įstosiu  o jei ne mėginsiu pereit iš statistikos (tap pat jei liks noro) 

 aš irgi rašiau statistiką, 4 vietoj.. .gal ir kartu pateksim :D 
nors man visvien mmt dabar labiau priimtina nei statistika :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:44:57 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Sandra1 rašė:
Mirtishiukas rašė:
Sandra1 rašė:
Mirtishiukas rašė:

nes nemėgstu fizikos :D ir nematau ką galėčiau normalaus studijuoti... ir noriu į matematiką :D

 pas mane ta pati situacija  tai ką iš MIF'o pasirinkai?

 fdm ir ekonometrijai per mažas balas, tai tikiuosi į MMT patekt.. o vėliau jei liks noras pereit į fdm. Dabar noriu į MMT  :D o tu?

 į FDM mano KB irgi per mažas, o ir labiau ekonometrija traukia, tai tikiuos, kad lyginant su praeitais metais KB nekils ir įstosiu  o jei ne mėginsiu pereit iš statistikos (tap pat jei liks noro) 

 aš irgi rašiau statistiką, 4 vietoj.. .gal ir kartu pateksim :D 
nors man visvien mmt dabar labiau priimtina nei statistika :)

 visko gali būt  

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:10:52 | Nuoroda

gal galit paaiškinti? kaip supratau, fdm daug matematikos, paskaičius studijų apraše galimas nurodytas perspektyvas, susidaro vaizdas, kad tai kažkas panašaus į ekonomiką. Galbūt studentai galėtų paaiškint ir pasidalinti savo patirtimi dėl fdm, tolimesnių perspektyvų ir pan. :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:37:30 | Nuoroda

Jokio skirtumo, studijuosit Statistiką, FDM'ą, ar ekonometriją, vis tiek gausit statistikos bakalaurą, o ir dalykai, kuriuos mokysitės skirsis labai nedaug - pirmąjį semestrą tas pačias paskaitas lankysit.
Tad jei norite mokytis kažkurioje specialybėje iš šių, tačiau neužtenka balų, su statistika tikrai nepralošit, o ir atsiradus vietų kitoje, lengvai pereisit.

Nors apskritai nepatariu stoti į mif'ą. Mokiausi ten ilgai, kitais metais jau turėjau baigti, ir bendrauju su daug žmonių - visi jie mif'o nekenčia, ir gailisi, kad įstojo, nes tikėjosi visai ko kito, nei gavo.
Dėstytojai nekompatetingi, dalykai nereikalingi ir neįdomūs, labai daug sausos teorijos...
Aš irgi mokiausi gan gerai, man žiauriai patiko matematika, ir galvojau, kad univere irgi patiks, bet nė velnio - dabar jau taip seniai nebesprendžiau matematinių uždavinių, kad turbūt 12 - oje klasėje pasiklysčiau - mokomės beveik vien tik teoriškai.
Tai va, siūlau gerai pagalvoti.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:36:46 | Nuoroda
Novio rašė:

Jokio skirtumo, studijuosit Statistiką, FDM'ą, ar ekonometriją, vis tiek gausit statistikos bakalaurą, o ir dalykai, kuriuos mokysitės skirsis labai nedaug - pirmąjį semestrą tas pačias paskaitas lankysit.
Tad jei norite mokytis kažkurioje specialybėje iš šių, tačiau neužtenka balų, su statistika tikrai nepralošit, o ir atsiradus vietų kitoje, lengvai pereisit.

Nors apskritai nepatariu stoti į mif'ą. Mokiausi ten ilgai, kitais metais jau turėjau baigti, ir bendrauju su daug žmonių - visi jie mif'o nekenčia, ir gailisi, kad įstojo, nes tikėjosi visai ko kito, nei gavo.
Dėstytojai nekompatetingi, dalykai nereikalingi ir neįdomūs, labai daug sausos teorijos...
Aš irgi mokiausi gan gerai, man žiauriai patiko matematika, ir galvojau, kad univere irgi patiks, bet nė velnio - dabar jau taip seniai nebesprendžiau matematinių uždavinių, kad turbūt 12 - oje klasėje pasiklysčiau - mokomės beveik vien tik teoriškai.
Tai va, siūlau gerai pagalvoti.

 aciu uz pasisakyma :) o tu pats ka studijuoji?
kiekviename universitete kiek girdejau labai daug nereikalingu dalyku,ir vu mifas ne isimtis.O papasakok daugiau apie destytojus,kaip jie ziuri i studentus? ar laisvai galima su jais susitarti? prasyti kazko tai? ir t.t. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:49:45 | Nuoroda
JustSmile rašė:

<...> O papasakok daugiau apie destytojus,kaip jie ziuri i studentus? ar laisvai galima su jais susitarti? prasyti kazko tai? ir t.t. :)

 O ko tu norėtum dėstytojų paprašyti? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:17:39 | Nuoroda
krokodilas rašė:
JustSmile rašė:

<...> O papasakok daugiau apie destytojus,kaip jie ziuri i studentus? ar laisvai galima su jais susitarti? prasyti kazko tai? ir t.t. :)

 O ko tu norėtum dėstytojų paprašyti? ;D

 net ir nezinau xDD siaip jei kiltu kokiu problemu ar jie supranta studentus? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:10:56 | Nuoroda
Novio rašė:

Jokio skirtumo, studijuosit Statistiką, FDM'ą, ar ekonometriją, vis tiek gausit statistikos bakalaurą, o ir dalykai, kuriuos mokysitės skirsis labai nedaug - pirmąjį semestrą tas pačias paskaitas lankysit.
Tad jei norite mokytis kažkurioje specialybėje iš šių, tačiau neužtenka balų, su statistika tikrai nepralošit, o ir atsiradus vietų kitoje, lengvai pereisit.

Nors apskritai nepatariu stoti į mif'ą. Mokiausi ten ilgai, kitais metais jau turėjau baigti, ir bendrauju su daug žmonių - visi jie mif'o nekenčia, ir gailisi, kad įstojo, nes tikėjosi visai ko kito, nei gavo.
Dėstytojai nekompatetingi, dalykai nereikalingi ir neįdomūs, labai daug sausos teorijos...
Aš irgi mokiausi gan gerai, man žiauriai patiko matematika, ir galvojau, kad univere irgi patiks, bet nė velnio - dabar jau taip seniai nebesprendžiau matematinių uždavinių, kad turbūt 12 - oje klasėje pasiklysčiau - mokomės beveik vien tik teoriškai.
Tai va, siūlau gerai pagalvoti.

 Na turbūt ir nereikia lyginti mokyklinės matematikos su aukštąja. Visgi daugelis stojančių turėtų nepatingėti peržvelgti ir kažkiek susipažinti su dalykais, kuriuos nori studijuoti ir nebus tiek daug problemų. Juk kiekvienais metais būna nežmoniškas konkursas į šitą specialybę, tai jei būtų visiškai neverta manu nebūtų tiek daug stojančių. Tuo labiau, kad nematau didelių perspektyvų studijuoti Lietuvoje socialinius mokslus, taigi be mif'o nlb kas ir belieka... Kiek žinau po pusmečio galima bus mesti ir bandyt stot į užsienio universitetą, nors aišku gaila sugaištų metų. Beje, manot ISM studijuot labiau apsimoka, jei galiu gauti nemokamą vietą?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:48:38 | Nuoroda
Xneox rašė:

 <...> Beje, manot ISM studijuot labiau apsimoka, jei galiu gauti nemokamą vietą?

 Ne, ISM tikrai nesirink, ypač jei aukštą balą turi ir gali kur nors normaliai įstoti.

Žinutė parašyta: 2011-07-07 21:29:51 | Nuoroda
krokodilas rašė:
Xneox rašė:

 <...> Beje, manot ISM studijuot labiau apsimoka, jei galiu gauti nemokamą vietą?

 Ne, ISM tikrai nesirink, ypač jei aukštą balą turi ir gali kur nors normaliai įstoti.

 Ka turi omenyje, sakydamas "normaliai istoti"? Ir kuom tas ISM blogai?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 22:18:57 | Nuoroda
zygis122f rašė:

 Ka turi omenyje, sakydamas "normaliai istoti"? Ir kuom tas ISM blogai?

 Iš jo net patys ten dėstantys dėstytojai tyčiojasi. Diplomų pardavykla ten.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą