VU Skandinavistika (švedų / norvegų )
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:52:37 | Nuoroda

saeure, blemba su tokiais balais neįstojai??? :( O tu pirmu numeriu rašei skand.?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:58:25 | Nuoroda

 Skaičiau, kad viena panelė į norvegų neįstojo su 20,06 balu, tad konkursas buvo labai didelis.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:10:52 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:

 Skaičiau, kad viena panelė į norvegų neįstojo su 20,06 balu, tad konkursas buvo labai didelis.

 Nu nesąmonė, negali būt :)) Mano 19,98, nu gerai aš stojau į švedų pirmu nr, bet vis tiek..

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:13:30 | Nuoroda
Guvilė rašė:
atvirkštukė rašė:

 Skaičiau, kad viena panelė į norvegų neįstojo su 20,06 balu, tad konkursas buvo labai didelis.

 Nu nesąmonė, negali būt :)) Mano 19,98, nu gerai aš stojau į švedų pirmu nr, bet vis tiek..

 Hm, nežinau, kas čia nutiko, bet ji taip rašė. Galbūt ji išvis nerašė švedų kalbos, tik norvegų :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:14:51 | Nuoroda
Guvilė rašė:

saeure, blemba su tokiais balais neįstojai??? :( O tu pirmu numeriu rašei skand.?

 Jo, pirmu numeriu...ir še tau kad nori, antru parašiau filosofija, kurios visiškai nenorėjau ir dabar turėsiu ten kamuotis

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:16:15 | Nuoroda
saeure rašė:
Guvilė rašė:

saeure, blemba su tokiais balais neįstojai??? :( O tu pirmu numeriu rašei skand.?

 Jo, pirmu numeriu...ir še tau kad nori, antru parašiau filosofija, kurios visiškai nenorėjau ir dabar turėsiu ten kamuotis

 Gaila, kad neįstojai.. o koks tavo kb buvo?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:20:01 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
saeure rašė:
Guvilė rašė:

saeure, blemba su tokiais balais neįstojai??? :( O tu pirmu numeriu rašei skand.?

 Jo, pirmu numeriu...ir še tau kad nori, antru parašiau filosofija, kurios visiškai nenorėjau ir dabar turėsiu ten kamuotis

 Gaila, kad neįstojai.. o koks tavo kb buvo?

 19,46 į skandinavistiką. Aišku nedidelis palyginus su kitų kb...
Vienužodžiu sėkmės visiems įstojusiems, ypač tiems, kurie įstojo į švedų

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:24:04 | Nuoroda

Bet vis tiek pavydžiu baldu pavydu :) :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:36:28 | Nuoroda

konkursai labai dideli.. as buvau isitikinus, kad stojant i skandinavistikos kalbas su vokieciu kartu bus lengva istot.. bet va norejau i vokieciu filologija ir norvegu, bet istojau vokieciu ir svedu:) savaime aisku labai dziaugiuos:))

  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:06:29 | Nuoroda

Neistojau.. net nebezinau ka galvot, nesiseka gyvenime visiskai.. 3 metus svajojau, praeitais metais galimybes stot net nebuvo, o siemet neistoji su beveik 20 balu.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:17:10 | Nuoroda
Sky eyes rašė:

Neistojau.. net nebezinau ka galvot, nesiseka gyvenime visiskai.. 3 metus svajojau, praeitais metais galimybes stot net nebuvo, o siemet neistoji su beveik 20 balu.

 Sunku patikėti, kad su tokiais balais neįstojai..Labai gaila, taip nuoširdžiai čia norėjai, nežinau net ką ir bepasakyti..

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:21:38 | Nuoroda
Sky eyes rašė:

Neistojau.. net nebezinau ka galvot, nesiseka gyvenime visiskai.. 3 metus svajojau, praeitais metais galimybes stot net nebuvo, o siemet neistoji su beveik 20 balu.

 Net nežinau ką pasakyt neįtikėtina...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:23:18 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
Sky eyes rašė:

Neistojau.. net nebezinau ka galvot, nesiseka gyvenime visiskai.. 3 metus svajojau, praeitais metais galimybes stot net nebuvo, o siemet neistoji su beveik 20 balu.

 Sunku patikėti, kad su tokiais balais neįstojai..Labai gaila, taip nuoširdžiai čia norėjai, nežinau net ką ir bepasakyti..

 Esu dabar  Norvegijoj, paskutinė diena kursų, už valandos turiu pristatyt savo temą, nežinau net ar sugebėsiu, žodžiai gerklėj stringa, verkti tik norisi..

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:26:54 | Nuoroda
Sky eyes rašė:
atvirkštukė rašė:
Sky eyes rašė:

Neistojau.. net nebezinau ka galvot, nesiseka gyvenime visiskai.. 3 metus svajojau, praeitais metais galimybes stot net nebuvo, o siemet neistoji su beveik 20 balu.

 Sunku patikėti, kad su tokiais balais neįstojai..Labai gaila, taip nuoširdžiai čia norėjai, nežinau net ką ir bepasakyti..

 Esu dabar  Norvegijoj, paskutinė diena kursų, už valandos turiu pristatyt savo temą, nežinau net ar sugebėsiu, žodžiai gerklėj stringa, verkti tik norisi..

 Gal tau vertėtų bandyti kitais etapais? Esu įsitikinusi,kad dabar jie atrinko tik geriausius ir pasiliko rezervą kitiems etapams. Arba švedų, tikrai mažesnis konkursas. Be to, išmoksi ir švedų, ir norvegų vis tiek.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:31:28 | Nuoroda
Guvilė rašė:
Sky eyes rašė:
atvirkštukė rašė:
Sky eyes rašė:

Neistojau.. net nebezinau ka galvot, nesiseka gyvenime visiskai.. 3 metus svajojau, praeitais metais galimybes stot net nebuvo, o siemet neistoji su beveik 20 balu.

 Sunku patikėti, kad su tokiais balais neįstojai..Labai gaila, taip nuoširdžiai čia norėjai, nežinau net ką ir bepasakyti..

 Esu dabar  Norvegijoj, paskutinė diena kursų, už valandos turiu pristatyt savo temą, nežinau net ar sugebėsiu, žodžiai gerklėj stringa, verkti tik norisi..

 Gal tau vertėtų bandyti kitais etapais? Esu įsitikinusi,kad dabar jie atrinko tik geriausius ir pasiliko rezervą kitiems etapams. Arba švedų, tikrai mažesnis konkursas. Be to, išmoksi ir švedų, ir norvegų vis tiek.

Bet iš kur sužinoti, ar bus tuose kituose vietų?? Per pažįstamus šiand turėčiau sužinot, kelinta buvau po brūkšnio, beje aš ir į švedų neįstojau.. Mano balas buvo 19.94 , tai net nžn , gal dar prieš mane daugybė žmonių liko..

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:47:41 | Nuoroda
Sky eyes rašė:
Guvilė rašė:
Sky eyes rašė:
atvirkštukė rašė:
Sky eyes rašė:

Neistojau.. net nebezinau ka galvot, nesiseka gyvenime visiskai.. 3 metus svajojau, praeitais metais galimybes stot net nebuvo, o siemet neistoji su beveik 20 balu.

 Sunku patikėti, kad su tokiais balais neįstojai..Labai gaila, taip nuoširdžiai čia norėjai, nežinau net ką ir bepasakyti..

 Esu dabar  Norvegijoj, paskutinė diena kursų, už valandos turiu pristatyt savo temą, nežinau net ar sugebėsiu, žodžiai gerklėj stringa, verkti tik norisi..

 Gal tau vertėtų bandyti kitais etapais? Esu įsitikinusi,kad dabar jie atrinko tik geriausius ir pasiliko rezervą kitiems etapams. Arba švedų, tikrai mažesnis konkursas. Be to, išmoksi ir švedų, ir norvegų vis tiek.

Bet iš kur sužinoti, ar bus tuose kituose vietų?? Per pažįstamus šiand turėčiau sužinot, kelinta buvau po brūkšnio, beje aš ir į švedų neįstojau.. Mano balas buvo 19.94 , tai net nžn , gal dar prieš mane daugybė žmonių liko..

 Nu tai jeigu su tokiu balu neįstojai, tai tikrai dar liko vietų. Nes balas labai tavo aukštas. Arba reik imt filologijos studijas ir vėliau gretutines skandinavistiką. tas pats gausis :)

 

Kas dar čia įstojo? Susipažinkim, mano skype zivilaitis :)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:56:06 | Nuoroda
Sky eyes rašė:

Neistojau.. net nebezinau ka galvot, nesiseka gyvenime visiskai.. 3 metus svajojau, praeitais metais galimybes stot net nebuvo, o siemet neistoji su beveik 20 balu.

 oho, net su tokiais balais

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:12:18 | Nuoroda

Aš ir norėjau į norvegus, bet kai toks konkursas, atrodo neįmanoma. O šiemet irgi tik 14 vf vietų norvegų kalboj? Ir išvis, nelabai supratau to KB skaičiavimo, mano skandinavų 19.80, o teisės 19. 96, bet lietuvių egzo 2proc daugiau gavau nei isto, tai pagal idėją ir koeficientas turėtų būt didesnis??? Nes pažymiai metiniai tai visi vienodi

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:13:55 | Nuoroda

Gavau pakvietima i vokieciu filologija su norvegu kalba Dziugu!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:18:29 | Nuoroda
izaaa rašė:

Aš ir norėjau į norvegus, bet kai toks konkursas, atrodo neįmanoma. O šiemet irgi tik 14 vf vietų norvegų kalboj? Ir išvis, nelabai supratau to KB skaičiavimo, mano skandinavų 19.80, o teisės 19. 96, bet lietuvių egzo 2proc daugiau gavau nei isto, tai pagal idėją ir koeficientas turėtų būt didesnis??? Nes pažymiai metiniai tai visi vienodi

 Šiemet į tiek į norvegų, tiek į švedų kalbą priėmė tik po 8 žmones ir visus į vf. Tavo KB skiriasi dėl to, kad filologijoj svertinis koeficientas yra lietuvių kalbos egzamino rezultatas, o teisėj-istorijos

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą