Teisė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-15 17:22:45 | Nuoroda

Įdomu, šiemet  daug bus teisininkų  'prikeptų' ? : D  Kas rimtai galvoja teikti prioritetą šiai specialybei? 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-01-16 21:59:23 | Nuoroda

Kokių egzaminų reikia norint įstoti?

Žinutė parašyta: 2011-01-16 22:04:35 | Nuoroda

Anglų k., Lietuvių k., istorijos ir matematikos pažymio.  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-01-18 17:16:22 | Nuoroda

Ey! Aš turiu toki klausimą. O ar matematikos užtenka B lygio pažymio stoti į teisę? :) 

Žinutė parašyta: 2011-01-18 19:28:36 | Nuoroda

Žinoma, užtenka. Esmė tame, kad stojant su A lygiu Tau prie balo stojamojo yra pridedamas +1, o jei matematikos B lygis, Tau nieko nėra pridedama.   

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-01-18 19:28:37 | Nuoroda

Žinoma, užtenka. Esmė tame, kad stojant su A lygiu Tau prie balo stojamojo yra pridedamas +1, o jei matematikos B lygis, Tau nieko nėra pridedama.   

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-01-19 11:31:43 | Nuoroda

Ot velniava...:\ aš vokiečių A lygiu mokausi....:\

Žinutė parašyta: 2011-01-19 17:30:03 | Nuoroda

Reikia užsienio kalbos, bet tai nereiškia, kad užsienio kalba būtinai turi būti anglų kalba. :)

Žinutė parašyta: 2011-01-20 22:56:15 | Nuoroda

Ok. Dėkui už pagalba :) 

Žinutė parašyta: 2011-01-23 12:57:54 | Nuoroda

 Mane tai kamuoja klausimas... Kur dės Lietuvėlė visus tuos teisininkus??? prisiminus dabartinę situaciją tai hmm...... nejau pasibaigus tokius mokslus sėdėsim maximos kasoj?

Žinutė parašyta: 2011-02-01 21:22:11 | Nuoroda
Grečen rašė:

 Mane tai kamuoja klausimas... Kur dės Lietuvėlė visus tuos teisininkus??? prisiminus dabartinę situaciją tai hmm...... nejau pasibaigus tokius mokslus sėdėsim maximos kasoj?

 Viskas priklauso nuo zmogaus kokie jo tikslai ir norai baigus teises studijas,niekas nevercia likti lietuvoje..

Žinutė parašyta: 2011-02-25 22:03:00 | Nuoroda

 

 

ar teistas asmuo gali buti priimtas i teises studijas?

Žinutė parašyta: 2011-03-06 11:17:55 | Nuoroda

Na, nors ir tų teisininkų begalo daug, tačiau nebūtinai jie turi sėdėti maximos kasose, kai turi pažįstamu. :) Viskas juk eina per pažįstamus. Norėjau pasiteirauti, vis dėl to, ar teisė yra humanitarinių mokslų sritis ar socialinių?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-03-08 18:00:16 | Nuoroda
Sugarplump rašė:

Na, nors ir tų teisininkų begalo daug, tačiau nebūtinai jie turi sėdėti maximos kasose, kai turi pažįstamu. :) Viskas juk eina per pažįstamus. Norėjau pasiteirauti, vis dėl to, ar teisė yra humanitarinių mokslų sritis ar socialinių?

 Socialinių. : ) 

Žinutė parašyta: 2011-03-13 13:27:34 | Nuoroda

kokios galimybes istoti i teise ? didele konkurencija  bus ? jei mano bendras visu daliku vidurkis bus 8 ? tai dar pretenduociau i nemokamas vietas ar cia tik svajone?   viskas priklauso nuo to kokiais balais egzaminus islaikysiu?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-03-13 13:54:24 | Nuoroda

Sveiki, taip pat planuoju stot į teisę. Didžiausia dilema - kur. Esu pats iš Kauno. Pasirinkimas VU, MRU, VDU. Būtų įdomu išgirsti tiek objektyvias, tiek subjektyvias nuomones. Visi universitetai turi savų pliusų ir minusų. VU geros tradicijos, tačiau tikrai dideli krūviai ir gal šiek tiek pasenus mokymo technika. MRU gana modernus, tačiau daugelis girdėję apie nusirašinėjimus ir diplomų pirkimus ( kiek tiesos, nežinau). VDU pliusas sokratinis mokymas, minusas - Kaune ;D noris pakeisti aplinką. Kas turit kokių patarimų ir pastebėjimų?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą