Ekonomika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-01-26 14:07:51 | Nuoroda

Sveiki,

Kas šiemet planuojate stoti į ekonomiką (arba tos pačios krypties studijas)? Kokį ir pagal kokius kriterijus universitetą rinksitės?

Galbūt tapsime kursiokais:)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-01-26 16:47:31 | Nuoroda

aš planuoju gal į rimtesnę matematiką, o ne tik ekonomiką ;] na dar finansai kokei domintų.
O žadu stot į VU. ;]

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-01-26 16:47:33 | Nuoroda

aš planuoju gal į rimtesnę matematiką, o ne tik ekonomiką ;] na dar finansai kokei domintų.
O žadu stot į VU. ;]

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-01-27 11:25:43 | Nuoroda

Pirmiausiai ,kur atsižvelgsiu,tai i VBE ivertinimus :D

Žinutė parašyta: 2011-01-30 18:31:32 | Nuoroda

O nereikėtų labiausiai atsižvelgti į tai, ką pašaukimas sako ir širdis linksta? ;D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-02-13 14:41:04 | Nuoroda

O aš į MRU finansų ekonomiką planuoju stot 

Žinutė parašyta: 2011-02-25 18:51:49 | Nuoroda

planuoju i ekonomika taciau negaliu apsispresti kur geriau VU ar ISM? padekite ;]]] 

Žinutė parašyta: 2011-02-26 20:16:54 | Nuoroda

O šaunu. Aš taip pat apie ten galvoju. Ir iš tiesų dar nežinau, ar ISM, ar VU rašysiu pirmą. Esu skaitęs įvairius atsiliepimus (prisimenu, kad geresni ISM vertinimai). Tačiau tikriausiai labiausiai tą apsisprendimą gali nulemti egzaminų rezultatai;)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-02-27 12:07:11 | Nuoroda

Aš irgi blaškiausi tarp VU ir ISM, bet visgi pirmu numeriu rašysiu ISM Economic :) Pasiskaitykite komentarus, pasikalbėkite su studentais ir lengviau bus pasirinkti. Tikiuosi į Fux'ų žygį visgi kartu varysim :DDD

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-02-28 19:33:30 | Nuoroda

o del ko taip nusprendei?'']

Žinutė parašyta: 2011-02-28 22:19:02 | Nuoroda

ISM'u susidomėjau jau nuo to laiko, kai supratau, jog ekonomika yra tas dalykas kuris man patinka ir su kuriuo noriu susieti savo ateitį. Girdėjau aš daug nuomonių ir apie VU ir apie ISM. Dar vienas dalykas, jog brolis mano šiais metais baigia bakalaurą ISM'e. Labai patenkintas. Nėra tai universitetas kur mokosi vien tik turtingų tevelių vaikai, o ir už pinigus ten tikrai žinių nenusipirksi. Aišku, studijų kainos ten kosminės, tačiau yra vienas bet.. Jei busi geras studentas, aktyvus ir siekiantis tikslo, gaunantis gerus pažymius, tai gausi nuolaidų, ne bet kokių!! Dar didelis pliusas jog apmokymai vyksta anglų kalba. Dažnai atvyksta dėstytojai iš užsienio. Jei esi aktyvistas, tai būtinai susirasi sau veiklos apart mokymosi. ISM'o diplomą pripažista apie 20 užsienio šalių. Šis Universitetas užtikrina tau praktiką, kas veliau gali virsti tavo darbu. Apie VU girdėjau mažiau, nors turiu ten besimokančią draugę. Taip, ji pasakė, jog besimokydama VU gerai moka teoriją, tačiau jokios praktikos. Bet ir šiaip stebėdama tuos keturis metus kol mokėsi brolis ISM'e, supratau, kad noriu tik ten. 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-03-06 18:30:04 | Nuoroda

aciu uz issamu atsakyma ir savo nuomone ;]]] 

Žinutė parašyta: 2011-03-08 15:28:56 | Nuoroda

O kodėl norit į ekonomiką? Žinot konkrečiai, ar tiesiog gražiai skamba?

Žinutė parašyta: 2011-03-09 16:04:24 | Nuoroda
Išdidžiai rašė:

O kodėl norit į ekonomiką? Žinot konkrečiai, ar tiesiog gražiai skamba?

 Jei renkantis pagal skambesį, manau, galima rasti ir dar gražiau skambančių ;D

Na, aš asmeniškai renkuosi ekonomiką, nes vis dėlto savo ateitį sieju su nuosavu verslu, kam, manau, ekonomikos studijos padėtų pasiruošti. Tačiau yra ir kitų veiksnių, kurie nulėmė tą pasirinkimą - net ir tai, kad jau pradinėse klasėse stebėdavau savo "finansus", viską žymėdavau, planuodavau ir pan. ;DD

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:46:28 | Nuoroda

Irgi planuoju i ekonomika, kolkas VU irasiau 1 vietoj, toliau ISM, gal geriau pakeist vietomis? Skaiciavau balu skaiciuoklej, kad balas 0.4 didesnis gaunasi i ISM nei VU ar MRU (tikriausiai del anglu metinio). Aisku dar tikru rezultatu nezinau.. tai todel kolkas neskubu keist :D

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-06-25 19:43:42 | Nuoroda

 Siemet baigiau VU ekonomika. Tiems, kurie nori tikrai rimtu studiju, siulau SSE Riga. Nedaug tezinau apie ISM, todel negaliu patarti kur geriau - VU ar ISM, taciau kalbant konkreciai apie VU, tai daug kas nusivilia. Bet viskas priklauso nuo to, kokios alternatyvos.. Dar vienas faktas - kai istojau, gyvenau bendrabutyje su vyresniais ekonomistais, kuriu priimdavo tik 4 grupes, musu prieme 6 grupes, o praejusiais metais suformavo jau 8 grupes. Atsizvelgiant i tai, jog vis daugiau studentu isvyksta studijuoti i uzsieni, bei zenkliai padidejusi ekonomikos studentu skaiciu, galima teigti, jog kiekvienais metais studijuojanciuju VU ekonomikos specialybeje studentu lygis krenta. Pacio studiju lygio pokyciu nesiimu vertinti, spreskite patys, kas jums geriausia. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 21:22:01 | Nuoroda

Faktas vienas,jog batijos salyse geriausia SSE.Faktas antras kad geriausia lietuvoj ISM,nors nemanau kad jis yra vertas 10k i metus,vien del to kad nezinia kas bus su tavo ateitim baigus,ar sugebesi issimoket paskola,juolab kad Lietuvoj paiemus paskola mokslui kiek girdejau procentai kosminiai...Aisq,gali tiketis laikui begant uz gera moksla gaut stipendija,bet kazin ar gausi,nes visgi su simtukais istoje zmones sudo nemala as manau.O numeris 2 lietuvoj tai veikiasiai VU tik del to,jog turi varda ir gan realu nemokama moksla gaut.Tai va galima sakyt jeigu Lietuvoj nori studijuot ekonomika tai renkiesi brange kokybe arba pigu isreklamuota suda.Daugiau variantu as nematau.O nuomone tai as susidariau tokia turbut kaip daugelis is komentaru ir pokalbiu ir as jais 100% tikiu.

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:19:10 | Nuoroda
666666 rašė:

Faktas vienas,jog batijos salyse geriausia SSE.Faktas antras kad geriausia lietuvoj ISM,nors nemanau kad jis yra vertas 10k i metus,vien del to kad nezinia kas bus su tavo ateitim baigus,ar sugebesi issimoket paskola,juolab kad Lietuvoj paiemus paskola mokslui kiek girdejau procentai kosminiai...Aisq,gali tiketis laikui begant uz gera moksla gaut stipendija,bet kazin ar gausi,nes visgi su simtukais istoje zmones sudo nemala as manau.O numeris 2 lietuvoj tai veikiasiai VU tik del to,jog turi varda ir gan realu nemokama moksla gaut.Tai va galima sakyt jeigu Lietuvoj nori studijuot ekonomika tai renkiesi brange kokybe arba pigu isreklamuota suda.Daugiau variantu as nematau.O nuomone tai as susidariau tokia turbut kaip daugelis is komentaru ir pokalbiu ir as jais 100% tikiu.

 Brangi kokybe tampa nebrangia, nes daugiau uz 20 konkursini bala studijuoji nemokamai ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:30:06 | Nuoroda

sveiki,gal yra galvojančiu studijuoti lietuvių filologija ir režisūrą (reklamą).Kaip manot kokios perspektyvos susijusios su šia specialybe? gal kas studijuojat ar šiaip ką papasakot galėtumėt?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 00:03:17 | Nuoroda

Kaip manot geriau ISM ar VUekonomika? Kazkaip skaiciau, kad ISM tipo labai kietas, gal cia netyciuku uzklius kas is ISM? ;D

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą