Gal kas galite paasikinti apie stojima?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-05 13:43:13 | Nuoroda

 

 

jei as rasau pageidavima i nemoka ir mokama vietas i ta pacia specialybe tam paciam universite.ar cia jau skaitysis 2 pageidavimi ar 1? kiek zinau prasyme isviso galima pateikti 12 pageidavimu

Žinutė parašyta: 2011-02-05 16:29:52 | Nuoroda

Ir aš iš tikrųju nelabai suprantu stojimų tvarkos ir kaip tą specialybių sarašą reikės pildyti ir kaip bus atrinkta viena specialybė?

Žinutė parašyta: 2011-02-05 21:19:14 | Nuoroda

kiek aš žinau, tai patariu rašyti vien nemokamą, nes jei pamato, kad tu parašei mokamą, vadinasi sutiktum mokėti, tai ir įstosi ten. o kai nemokamai, nu krč yra sąrašas, dabar pildoma internetu, ten susirašot eiliškumo tvarka, ta prasme 1 vieta kam teikiate didžiausią prioritetą ir t.t. ir tada atrinkinėja pagal konkursinį balą ar tinki tai pirmai vietai ar ne, jei ne tai į antrą žiūri... ir taip keliauja ratu ;]

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-02-05 21:52:13 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

kiek aš žinau, tai patariu rašyti vien nemokamą, nes jei pamato, kad tu parašei mokamą, vadinasi sutiktum mokėti, tai ir įstosi ten. 

 tikiuosi, pati supranti, kad čia visiškas bullshit

  • Fizika / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-02-06 01:24:41 | Nuoroda
schaba rašė:
Mirtishiukas rašė:

kiek aš žinau, tai patariu rašyti vien nemokamą, nes jei pamato, kad tu parašei mokamą, vadinasi sutiktum mokėti, tai ir įstosi ten. 

 tikiuosi, pati supranti, kad čia visiškas bullshit

nu tada paaiškink kaip yra.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-02-07 18:20:25 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
schaba rašė:
Mirtishiukas rašė:

kiek aš žinau, tai patariu rašyti vien nemokamą, nes jei pamato, kad tu parašei mokamą, vadinasi sutiktum mokėti, tai ir įstosi ten. 

 tikiuosi, pati supranti, kad čia visiškas bullshit

nu tada paaiškink kaip yra.

 Jei sąraše bus įrašytos ir mokamos ir nemokamos studijų programos, tai paaiškėjus stojimų rezultatams gausit du pasiūlymus, atitinkančius jūsų balus- vieną mokamą, kitą nemokamą, o tada jau jūsų teisė rinktis kurį iš tų dviejų dalykų studijuoti. O jei bus įrašyta tik mokamos arba tik nemokamos studijų programos, tai gausit tik vieną kvietimą studijuoti.

  • Fizika / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-02-07 22:12:18 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

kiek aš žinau, tai patariu rašyti vien nemokamą, nes jei pamato, kad tu parašei mokamą, vadinasi sutiktum mokėti, tai ir įstosi ten.

 Joo čia tikrai absurdas. Koks durnelis sėdėtų ir tikrintų visus pildžiusiųjų stojimus??? :D 

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą