VK turizmo ir viešbučių administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-19 20:13:00 | Nuoroda

sveiki, kas cia bandys stot? :) gal visi susirasom kokiam nors skype? mano skype negani666 ;) info kazkiek turiu 

  • Istorija / VBE 36
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 21
  • Matematika / VBE 13
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 27
Žinutė parašyta: 2011-04-05 15:21:32 | Nuoroda
negani666 rašė:

sveiki, kas cia bandys stot? :) gal visi susirasom kokiam nors skype? mano skype negani666 ;) info kazkiek turiu 

 Šiais metais tokios specialybės nebus. Dabar yra šios studijų programos: Viešbučių ir restoranų vadyba ir Turizmo vadyba.

Žinutė parašyta: 2011-04-21 21:49:41 | Nuoroda

Gal galite pasakyti esminį skirtumą tarp jų? Kodėl padalijot tą profesiją? 

Žinutė parašyta: 2011-04-25 14:46:59 | Nuoroda
vikutee rašė:

Gal galite pasakyti esminį skirtumą tarp jų? Kodėl padalijot tą profesiją? 

 vikutee, negaliu atsakyti. Studijos buvo atskirtos, nes jos gilinsis šiek tiek kitomis kryptimis.

Jeigu nori daugiau sužinoti, gali pasiskambinti šioje nuorodoje, esančiais numeriais:

www.viko.lt/lt/page/Studiju-tarnyba

Žinutė parašyta: 2011-05-06 13:00:41 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Žinutė parašyta: 2011-05-28 16:45:00 | Nuoroda

Sveiki, ar šioje specialybėje labai spaudžią rusų kalbą ? nes anglų moku, o su rusų kalba problema ;o 

Žinutė parašyta: 2011-05-31 15:53:29 | Nuoroda

Jeigu tu pasirinksi rusų kalba tai teks ją studijuoti. Galėsi rinktis vokiečių kalba ar kt.

Primenu, kad dabar yra dvi skirtingos specialybės. Tai Turizmo vadyba ir Viešbučių ir restoranų vadyba.

 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 09:56:33 | Nuoroda

Bet be rusų kalbos stoti į šią specialybę nesiūlyčiau, nes rasti darbą šioje srityje, nemokant rusų kalbos yra labai sudėtinga. :)

  • Istorija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą