Reikalingas istorijos egzaminas, bet aš jo....neturiu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-28 23:50:27 | Nuoroda

Sveiki, turiu klausimą:  norėčiau studijuoti edukologiją, tačiau čia reikalingas istorijos egzaminas. Aš vidurinę mokyklą baigiau prieš 11metų, mano norai ir siekiai buvo kiti, tad suprantama, jog šis pasirinktinis egzaminas nebuvo nė mintyse...  Kaip šiuo atveju reiktų elgtis????

Žinutė parašyta: 2011-03-01 13:12:57 | Nuoroda
zbrckn rašė:

Sveiki, turiu klausimą:  norėčiau studijuoti edukologiją, tačiau čia reikalingas istorijos egzaminas. Aš vidurinę mokyklą baigiau prieš 11metų, mano norai ir siekiai buvo kiti, tad suprantama, jog šis pasirinktinis egzaminas nebuvo nė mintyse...  Kaip šiuo atveju reiktų elgtis????

 Laba diena,

 

Galite laikyti istorijos  valstybinį brandos egzaminą šiais metais (apie birželio mėnesį). Dar yra laiko registruotis į bazinę mokyklą (iki kovo 7 d.). Vienas egzaminas kainuoja 50 lt, taip pat reikia pateikti jūsų mokyklos baigimo atestatą, asmens tapatybės kortelę. Detalesnė informacija www.nec.lt , skiltyje - brandos egzaminai pasirinkite 2011 m. brandos egzaminų tvarkos aprašą, ten rasite informacija apie egzaminų laikymą po mokyklos baigimo. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-03-01 21:58:04 | Nuoroda

Ačiū labai už info ir duotą nuorodą

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą