Verslo informacijos vadyba VU 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-25 19:18:08 | Nuoroda

Na tai bus siemet cia stojanciu? :)

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-06-29 18:29:06 | Nuoroda

Bus! :D Ziuresim kaip bus, bet manau prisijungsiu :) 

  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:35:19 | Nuoroda

Aš stosiu. Parašiau prašyme 1 numeriu. Dar laukiu istorijos egzamino rezultato, bet kol kas yra realios galimybės čia įstoti. Tikiuosi pasiseks ir studijomis nenusivilsiu. :) Na, o kas dar planuoja čia papulti? :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:20:31 | Nuoroda
Kamilekamile rašė:

Aš stosiu. Parašiau prašyme 1 numeriu. Dar laukiu istorijos egzamino rezultato, bet kol kas yra realios galimybės čia įstoti. Tikiuosi pasiseks ir studijomis nenusivilsiu. :) Na, o kas dar planuoja čia papulti? :)

Šios studijos yra vienas iš variantų ir man.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:41:02 | Nuoroda

 Mantai, vivų kuratoriau. Aš tau kaklaraiščius per priėmimus gražinsiu, prisiekiu.

Zenkovai, busimas antrakusi viv'e, dėl naktinio gyvenimo pažynimo tai čia žinai, jau kaip pažiūrėsi gaunas.

Kas rašysit viv pirmu numeriu, siūlau rašyt antru numeriu informologiją. Labai panašu iš esmės, o konkursinis kaip taisyklė mažesnis būna.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:39:55 | Nuoroda

Svous, na smagu. Gal susitiksim. :D

Ka tu kaip tu, rašiau ir informologiją, bet jau kažkur prie galo. Viv labiau domina :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:45:59 | Nuoroda

Taigi, gerbiami būsimieji VIV'ai, aš jūsų kuratorius Mantas, tai jei kam kyla klausimų apie stojimą, apgyvendinimą, miestą ar dar beleką, tai galit drąsiai rašyt, dažnai užeinu, padėsiu kuo galėsiu.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:38:01 | Nuoroda

Labas, Mantai. Egzus išlaikiau siaaaaubingai ir tokia pasimetus esu. Noriu paklausti, ar įmanoma įstoti (kad ir į VNF) su tokiais balais : matematika 47, lietuvių 62, anglų 55, istorija bus apie 40-60 manau? Skaitinėju, ieškau internete ir nerandu su kokiais balais įstoja į VNF vietas. 

Be to, gal žinai, ar verta mąstyt apie leidybą ar nėra šansų??

Dėkui.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:44:58 | Nuoroda
*Miau rašė:

Labas, Mantai. Egzus išlaikiau siaaaaubingai ir tokia pasimetus esu. Noriu paklausti, ar įmanoma įstoti (kad ir į VNF) su tokiais balais : matematika 47, lietuvių 62, anglų 55, istorija bus apie 40-60 manau? Skaitinėju, ieškau internete ir nerandu su kokiais balais įstoja į VNF vietas. 

Be to, gal žinai, ar verta mąstyt apie leidybą ar nėra šansų??

Dėkui.

 Labas. Paskaičiavau tavo balą maždaug apie 17,14 (skaičiavau su istorijos 60;D ). Tai dabar yra taip, kad teoriškai mūsų balas anų metų VNF paskutinis buvo 17,5, tai reikštų, kad tu nepatektum, BET yra toks dalykas, kaip papildomas priėmimas į mokamas vietas. Aišku, tu dar galėtum taikyt į mokamą ir per trečią etapą, manau, kad būtų šansų, bet per papildomą priėmimą praktiškai visad lieka laisvų mokamų vietų. Tai čia anais metais taip ir įstojo vienas mūsiškis, aišku, rizikinga. Jei čia nori, tai patarčiau bandyti ir rašyti per antrą etapą, per pirmą manau gali nepavykti, nors bandyk ir per jį. O leidybos balas aukštesnis nei mūsų, tai ten jau, žinok, vargiai išeitų.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:46:00 | Nuoroda

Kaip manot yra man sansu istot i vf? egzus prastai islaikiau... matematika 7,lt 58,anglu 45 ir istorija bus 40-60?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:54:24 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

Kaip manot yra man sansu istot i vf? egzus prastai islaikiau... matematika 7,lt 58,anglu 45 ir istorija bus 40-60?

 nu žinok, nepyk, bet jau dabar padėtų į vf tik 90+ čia patekt.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 10:57:02 | Nuoroda
Mantukas. rašė:
*Miau rašė:

Labas, Mantai. Egzus išlaikiau siaaaaubingai ir tokia pasimetus esu. Noriu paklausti, ar įmanoma įstoti (kad ir į VNF) su tokiais balais : matematika 47, lietuvių 62, anglų 55, istorija bus apie 40-60 manau? Skaitinėju, ieškau internete ir nerandu su kokiais balais įstoja į VNF vietas. 

Be to, gal žinai, ar verta mąstyt apie leidybą ar nėra šansų??

Dėkui.

 Labas. Paskaičiavau tavo balą maždaug apie 17,14 (skaičiavau su istorijos 60;D ). Tai dabar yra taip, kad teoriškai mūsų balas anų metų VNF paskutinis buvo 17,5, tai reikštų, kad tu nepatektum, BET yra toks dalykas, kaip papildomas priėmimas į mokamas vietas. Aišku, tu dar galėtum taikyt į mokamą ir per trečią etapą, manau, kad būtų šansų, bet per papildomą priėmimą praktiškai visad lieka laisvų mokamų vietų. Tai čia anais metais taip ir įstojo vienas mūsiškis, aišku, rizikinga. Jei čia nori, tai patarčiau bandyti ir rašyti per antrą etapą, per pirmą manau gali nepavykti, nors bandyk ir per jį. O leidybos balas aukštesnis nei mūsų, tai ten jau, žinok, vargiai išeitų.

 O įmanomas toks dalykas, kad aš po pirmo semestro pereičiau į leidybą?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 11:16:15 | Nuoroda
*Miau rašė:
Mantukas. rašė:
*Miau rašė:

Labas, Mantai. Egzus išlaikiau siaaaaubingai ir tokia pasimetus esu. Noriu paklausti, ar įmanoma įstoti (kad ir į VNF) su tokiais balais : matematika 47, lietuvių 62, anglų 55, istorija bus apie 40-60 manau? Skaitinėju, ieškau internete ir nerandu su kokiais balais įstoja į VNF vietas. 

Be to, gal žinai, ar verta mąstyt apie leidybą ar nėra šansų??

Dėkui.

 Labas. Paskaičiavau tavo balą maždaug apie 17,14 (skaičiavau su istorijos 60;D ). Tai dabar yra taip, kad teoriškai mūsų balas anų metų VNF paskutinis buvo 17,5, tai reikštų, kad tu nepatektum, BET yra toks dalykas, kaip papildomas priėmimas į mokamas vietas. Aišku, tu dar galėtum taikyt į mokamą ir per trečią etapą, manau, kad būtų šansų, bet per papildomą priėmimą praktiškai visad lieka laisvų mokamų vietų. Tai čia anais metais taip ir įstojo vienas mūsiškis, aišku, rizikinga. Jei čia nori, tai patarčiau bandyti ir rašyti per antrą etapą, per pirmą manau gali nepavykti, nors bandyk ir per jį. O leidybos balas aukštesnis nei mūsų, tai ten jau, žinok, vargiai išeitų.

 O įmanomas toks dalykas, kad aš po pirmo semestro pereičiau į leidybą?

 hmm. Matai, čia jau daugiau reikia žinot sistemą ir tuos teorinius dalykus. Praktiškai visad būna kitaip, tai manau galima bandyt tartis, bet šiaip manau, kad sunkoka, aišku persilaikius egzaminus, tai manau įmanoma turėtų būt. Man atrodo, kad sutampantys dalykai turėtų užsiskaityt, o tie, kurie yra tik leidyboj tai turėtų būti perlaikyti pas tave ir tada, jei viskas gerai, tai tokia rokiruotė turėtų būti įmanoma. Bet tiksliai negaliu pasakyti ar į tai pretenduoja mokami. Reiktų dar pasiskaityt ir man. Bet pirma reikia įstoti ir pas mus ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 13:05:18 | Nuoroda
Mantukas. rašė:
*Miau rašė:
Mantukas. rašė:
*Miau rašė:

Labas, Mantai. Egzus išlaikiau siaaaaubingai ir tokia pasimetus esu. Noriu paklausti, ar įmanoma įstoti (kad ir į VNF) su tokiais balais : matematika 47, lietuvių 62, anglų 55, istorija bus apie 40-60 manau? Skaitinėju, ieškau internete ir nerandu su kokiais balais įstoja į VNF vietas. 

Be to, gal žinai, ar verta mąstyt apie leidybą ar nėra šansų??

Dėkui.

 Labas. Paskaičiavau tavo balą maždaug apie 17,14 (skaičiavau su istorijos 60;D ). Tai dabar yra taip, kad teoriškai mūsų balas anų metų VNF paskutinis buvo 17,5, tai reikštų, kad tu nepatektum, BET yra toks dalykas, kaip papildomas priėmimas į mokamas vietas. Aišku, tu dar galėtum taikyt į mokamą ir per trečią etapą, manau, kad būtų šansų, bet per papildomą priėmimą praktiškai visad lieka laisvų mokamų vietų. Tai čia anais metais taip ir įstojo vienas mūsiškis, aišku, rizikinga. Jei čia nori, tai patarčiau bandyti ir rašyti per antrą etapą, per pirmą manau gali nepavykti, nors bandyk ir per jį. O leidybos balas aukštesnis nei mūsų, tai ten jau, žinok, vargiai išeitų.

 O įmanomas toks dalykas, kad aš po pirmo semestro pereičiau į leidybą?

 hmm. Matai, čia jau daugiau reikia žinot sistemą ir tuos teorinius dalykus. Praktiškai visad būna kitaip, tai manau galima bandyt tartis, bet šiaip manau, kad sunkoka, aišku persilaikius egzaminus, tai manau įmanoma turėtų būt. Man atrodo, kad sutampantys dalykai turėtų užsiskaityt, o tie, kurie yra tik leidyboj tai turėtų būti perlaikyti pas tave ir tada, jei viskas gerai, tai tokia rokiruotė turėtų būti įmanoma. Bet tiksliai negaliu pasakyti ar į tai pretenduoja mokami. Reiktų dar pasiskaityt ir man. Bet pirma reikia įstoti ir pas mus ;D

 Bet į INFORMOLOGIJĄ turėčiau įstot su tokiais balais? 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 14:22:25 | Nuoroda

Na radau nuomoniu apie sia specialybe, prasom galit pasiskaityti ka mano ja studijuojantys :) Žinoma galima įžvelgti ir gerų dalykų šioje specialybėje: 1) Kaip ir minėjau LABAI lengvi egzai. Max ruošdavaus 2 dienas prieš egzą, esu tarp aukščiausius balus gaunančių (nieko ypatingo, specialybės vidurkis yra, ko gero, apie 8,5). 2) Mažai paskaitų. Turėsit daug laiko, kurį galėsit paskirti daug naudingesnei veiklai. 3) Greičiausias bei lengviausias kelias iki diplomo. Pagrindinė priežastis, kodėl aš vis dar ten. Per pora metų, net blonknoto neprirašiau, per paskaitas, su grupiokais juokaujam, jog komfakas galėtų panaikint šitas specialybes ir išleist knygą vieną, su kurią gautumėt visą info, ką čia per 4 metus ištempia be galo. Galima būtų dar daug neigiamų aspektų vardint, bet jiems ir galo nėra. Siūlau nuoširdžiai atsisakyti noro stoti į šią specialybę ir netgi nestot į šį fakultetą. Beje, pabaigai galiu pridurti, jog pagal pačių studentų vertinimus komfakas yra blogiausias fakultetas, VU (manau, jei tyrimas būtų platesnis, tai gal net nuskintų ir visos lietuvos prasčiausiojo laurus).

 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 15:24:35 | Nuoroda

Informologijos balai labai panašūs į mūsų, gal tik keliom dešimtosiom mažesni, tai galioja viskas labai panašiai kaip pasakojau apie VIV'us. Apie pats sau fainas komentarą. Kur toks balsavimas buvo? Nes kažkaip nepamenu, kad kažkas iš mūsų būtų dalyvavę. Kadangi nemanau, jog studijavai kitur, tą sprendžiu iš tavo parašymo apie lengviausią kelią link diplomo, tai vargu ar gali objektyviai apžvelginėt kur geriau, kur blogiau. Sutinku, kad čia nėra sunku, nėra daug spaudžiama, bet nepamiršk, kad čia naujas fakultetas ir orientuotas daugiau į ateitį, manau, kad keisis vėliau ir reikšmė šito fakulteto didės. O šiaip tai niekas nelaiko, galima perstot, Anglija laukia beto visad.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 09:38:49 | Nuoroda

Nu nežinau, žiūrėjau pagal 2010metus tai tikrai įstot turėčiau į mokamą vietą. 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:48:03 | Nuoroda

a, maniau tu apie nemokamą kalbi. Jop, į mokamą tai turėtum, ne itin didelis balas.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:50:53 | Nuoroda

to Mantukas. -> O koks maždaug kb tūrėtų būti norint įstoti į MOKAMĄ VIV? Tarkim užtektu ~15?

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:59:54 | Nuoroda
Įdomu rašė:

to Mantukas. -> O koks maždaug kb tūrėtų būti norint įstoti į MOKAMĄ VIV? Tarkim užtektu ~15?

 nea, žinok, 15 neužtektų, 16 irgi nemanau, 17 gal nors ir tai jei iškart, pirmu stojimu, tai nemanau, kad ir 17 užtektų

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą