VPU 2011!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:59:13 | Nuoroda
vynous rašė:

Klausykit bijau as to motyvacio, kaip kazin ko.. internete prisikaiciau, jog ten reikes nurodyt savo mokykline ir organizacine veikla, kazkokia tai patirti su vaikais (na as bandysiu stoti i iki mokyklini ugdyma) ir pan. Dabar galvoju, jog jokios patirties neturiu, mokykloje neturejau jokios popamokines veiklos ir t.t. Tie kurie jau laike kaip manot ka galeciau ten nuejusi pasakyti? nes tikrai nieko nesugalvoju, ar vertetu ka nors pameluoti? nes juk nemanau, jog praslysiu su pasakymu, jog labai myliu vaikus,man patinka su jais bendrauti ir kad mazaja savo sesute ismokiau skaityti.. na visai nesugalvoju jokiu argumentu.

buciau labai dekinga uz bet kokia pagalba ir patarimus!

 aha,as irgi nezinau..ciuju teks meluot :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:34:37 | Nuoroda
Maya rašė:
Piggy rašė:

Uzsiregistravau lama bpo ir nezinau kur rasti ta motyvacini testa

 Na neužtenka vien tik užsiregistruoti, reikia užpildyti visas informacijas apie save, po to užpildyti prašymą kur nori stoti, ir tada jeigu reikės Tau išmes jog turėsi laikyti motyvacinį testą, o išmes rubrikoje Egzaminai.

 Jo. Šitą ir aš radau jau;D

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-07 19:12:38 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Maya rašė:
Piggy rašė:

Uzsiregistravau lama bpo ir nezinau kur rasti ta motyvacini testa

 Na neužtenka vien tik užsiregistruoti, reikia užpildyti visas informacijas apie save, po to užpildyti prašymą kur nori stoti, ir tada jeigu reikės Tau išmes jog turėsi laikyti motyvacinį testą, o išmes rubrikoje Egzaminai.

 Jo. Šitą ir aš radau jau;D

 Puiku :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-08 11:10:24 | Nuoroda

O stojant neakivaizdziai , pvz i kuno kultura reikia laikyti ta motyvacini ar ne?:}

Žinutė parašyta: 2011-06-08 13:48:42 | Nuoroda

Na kiek aš girdėjau, tai tik norint į vf įstoti reikia jį laikyti. Tačiau nesu tikra.:)

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-08 13:51:19 | Nuoroda

idomu, kaip cia imanoma susizinoti , nes vienai ten kazokiai atstovei VPU rasiau tai ji nieko apsol nezino.....

Žinutė parašyta: 2011-06-08 15:58:04 | Nuoroda
wanesyte rašė:

O stojant neakivaizdziai , pvz i kuno kultura reikia laikyti ta motyvacini ar ne?:}

 nereik

Žinutė parašyta: 2011-06-08 17:29:34 | Nuoroda

ir nesvarbu, kad kai pildai tame Lamabpo ismeta , kad reikia uzsiregistruoti motyvaciniam? nes as tipo uzsiregistravau, bet tada neisiu, jei nereikia jo.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:01:03 | Nuoroda

Pradejau as lamoj registruotis ir ten kur praso nurodyti vidurini issilavinima, parasyti mokyklos pavadanima kartu praso ir kazkokio kodo. Tai gal zinot koki ten koda reikia parasyti ir is kur ji gauti? :)

buciau labai dekinga uz atsakyma!

Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:52:30 | Nuoroda

Jeigu kas bijot to testo, nusiraminkit, ten tikrai y ra lengva :))) Pirma parašot raštu, kelis klausimus, na mum buvo, toki kaip: kodel nusprendete buti mokytoju? kas jus paskatino pasirinkti sia specialybe? kokia veikla uzsieminejote mokykloje? O tada eini y pokalby, ten uždave taip pat tokius pat klausimus :) ir ten vissiškai nera ko bijoti :))) p.s o meluoti visada galima arba kurti, nes jie tikrina ne tai ka jus ten pasakot, bet kaip pateikiat ta informacija :)) išmokit graziai, rišliai, išraiskinga, fomaliai, ir y tema kalbeti :)) viskas... Sekme garantuota :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:54:29 | Nuoroda

 sveiki. užėjau pasižiūrėti ką būsimi studentai planuoja. Aš vpu studijuoju pirmame kurse, anglų filologiją. jei kas stosit, galit klausiti, kas domina :) . tik visiem dėl motyvacinio norėčiau patarti. nesvarbu, kad užtenka ir nulio į vf įstoti, tai neatlikit tų užduočių atmestinai. pasistenkit bent užpildyti daugiau nei pusė skirtos vietos. nes , pvz. aš, su ta mintim ir ėjau, kad koks skirtumas kaip atlikt, tai beveik pustuščius lapus ir atidaviau. o tai man lėmė stipendijos negavimą. taip kad pasistenkit bent vieną baliuką išplėšt, nepatingėkit pasėdėt ir pakurti ;). o stipendija 400 lt tai visai ir jaučiasi kišenėjė :)

 

  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:10:14 | Nuoroda
moniforlife rašė:

 sveiki. užėjau pasižiūrėti ką būsimi studentai planuoja. Aš vpu studijuoju pirmame kurse, anglų filologiją. jei kas stosit, galit klausiti, kas domina :) . tik visiem dėl motyvacinio norėčiau patarti. nesvarbu, kad užtenka ir nulio į vf įstoti, tai neatlikit tų užduočių atmestinai. pasistenkit bent užpildyti daugiau nei pusė skirtos vietos. nes , pvz. aš, su ta mintim ir ėjau, kad koks skirtumas kaip atlikt, tai beveik pustuščius lapus ir atidaviau. o tai man lėmė stipendijos negavimą. taip kad pasistenkit bent vieną baliuką išplėšt, nepatingėkit pasėdėt ir pakurti ;). o stipendija 400 lt tai visai ir jaučiasi kišenėjė :)

 

 Na aš rašiau anglų filologiją antru numeriu :) Tai jei nesunku papasakok man ko mokotės, ar yra sunku, ar pakankamai laisvo laiko turi :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:42:11 | Nuoroda
moniforlife rašė:

 sveiki. užėjau pasižiūrėti ką būsimi studentai planuoja. Aš vpu studijuoju pirmame kurse, anglų filologiją. jei kas stosit, galit klausiti, kas domina :) . tik visiem dėl motyvacinio norėčiau patarti. nesvarbu, kad užtenka ir nulio į vf įstoti, tai neatlikit tų užduočių atmestinai. pasistenkit bent užpildyti daugiau nei pusė skirtos vietos. nes , pvz. aš, su ta mintim ir ėjau, kad koks skirtumas kaip atlikt, tai beveik pustuščius lapus ir atidaviau. o tai man lėmė stipendijos negavimą. taip kad pasistenkit bent vieną baliuką išplėšt, nepatingėkit pasėdėt ir pakurti ;). o stipendija 400 lt tai visai ir jaučiasi kišenėjė :)

 

o ka patartum pakurti del to motyvacinio? ka pati mazdaug rasytum, jei vel tektu eiti? nes as jauciuosi beviltiskai visai nieko nesugalvodama... :) o į stipendija net nepretenduočiau, man svarbiausia į vf patekti.
Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:22:48 | Nuoroda

 del motyvacinio. kazkas anksciau buvo parases tuos klausimus, i kuriuos reikia atsakyti motyvaciniame, tai vat tiem klausimam ir pasiruoskit mazdaug po a4 formato lapus. antra kart neketinu eiti i ta motyvacini tai ir negalvoju, ka rasyciau. as visiskai mokytojos pasaukimo nejauciau. o tiesiog reiktu is sios pozicijos paziureti ir rasyti ka tu manai. :) del to, ka studijuoju. viskas labai priklauso nuo destytojo, koki gausi. yra labai sauniu, bet keleta destytoju ir nevisai. as gavau puikius destytojus ( kalbant apie anglu dalykus) , tad ir paskaitos buvo idomios ir , info atzvilgiu, kokybiskos. na apie laisva laika, tai kaip pasakius. daugiau jo, nes paskaitos tiek ilgai netrunka. bet kita vertus, labai primena mokykla, nes: nuolatiniai atsiskaitymai, pristatymu ruosimai ar siaip kokie dalykai uz ka gauni pazymi. svarbu tai, kad pas mus gan sunku, kol lankai paskaitas, taciau lengva per sesija, kai reikia laikyti egzaminus. kadangi daugelis paskaitu yra seminarai( mazose grupese), o srautiniu labai nedaug ( bendrieji studiju dalykai), egzaminui ruostis daug nereikia, nes tai tiesiog tavo ziniu, praktiniu igudziu gautu per seminarus, patikrinimas. kitaip sakant, ka uzsidejai ant kupros, ta ir nesiesi tolimesnei ateiciai. o bendruju dalyku egzaminams ruosimasis buna tiesiog vienadienis kalimas, kas dazniausiai ilgai galvoje neissilaiko. tai vat taip va :)

  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-10 13:15:28 | Nuoroda

Gal kas į taikomaja istorija? :)

Ten berots irgi be motyvacinio-kaip patogu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 19:37:44 | Nuoroda

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-06-11 19:11:52 | Nuoroda
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 Aš žadu, bet ne pirmu numeriu :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-06-12 18:23:16 | Nuoroda
Daina rašė:

Sveikos (sveiki) :D :) stoti bandysiu i anglu filologija,3 numeriuku rasiau ,pirmas dvi i VU,bet ten sunkokai istot,nes ciut ne 100tuku reikia :) kas dar zada stoti butent i sita dalyka ?:) kas jau istoje su kokiais minimum islaikytais egzais i vpu  vf istoja?:) apsvieskit:)

 kiekvienais metais skyrėsi. bet kuo toliau, tai toks vaizdas, tuo lengviau įstoti. prieš pora metų paskutinis į vf buvo įstojęs su beveik šešiolika, o mano metais, t.y. prieš metus su 13 ir viršum įstojo. bhet manau šiemet toks mažas pereinamas balas netuėtų būti, bus apie 15. be to dar daug lems, kiek iš motyvacinio prisidėsi. o VU tai virš 80 turėtų egzai bent jau visi būti, mždg

  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:12:24 | Nuoroda

 Ar stojant į anglų filologija ir kita užsienio kalba (prancūzų, rusų arba vokiečių) reikia laikyti motyvacinį testą?

Kur ir kada pasirinkti antrąją norimą studijuoti kalbą šioje spec?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:24:54 | Nuoroda
adisv90 rašė:

 Ar stojant į anglų filologija ir kita užsienio kalba (prancūzų, rusų arba vokiečių) reikia laikyti motyvacinį testą?

Kur ir kada pasirinkti antrąją norimą studijuoti kalbą šioje spec?

 reikia. kita užsienio kalba bus tik trečiam kurse, arb a antram, jeigu imsi specializaciją. t.y. ją mokysiesi  išsamiau ( daugiau paskaitų)

  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą