Kauno kolegija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-10-05 00:46:20 | Nuoroda
Inesitta rašė:
Inguliaaa rašė:
GerdaG rašė:

 Klausykit kas istojot i agroverslu tech. neakivaizdiniu ,galbut zinot kada viskas prasides ir ar reikia eiti i ta rugsejo1? nes kiek skambinu tuo tel kur nurode tai niekas nepakelia tel.

 kauko.lt puslapyje jau paskelbta kada kam vyks rugsėjo 1 šventė. ;)

 kad nerandu kur paskelbta,

 As irgi nematau :D tai gal net nera

 

______________________

maketuotojo darbas

Žinutė parašyta: 2011-11-23 21:07:31 | Nuoroda

Sveiki, esu susidomejus Kauno kolegijos dailes kuriniu restauravimo ir koncervavimo studiju programa. Bet kiek zinau norint istoti reikes laikyti stojamaji egzamina. Atrodo visur internete ieskojau, bet is ko tas egzaminas susideda neradau. Ar del jo reikia lankyti kokius nors kursus norint pasiruosti? Ar paprasciausiai dailes egzamino uzteks? Gal jau kas nors ji laike, kokie atsiliepimai?

Žinutė parašyta: 2011-11-25 15:39:58 | Nuoroda

LABA DIENA,

 

AR ATSIRASTŲ SOCIALINĮ DARBĄ STUDIJUOJANČIŲ STUDENTŲ, KURIE STUDIJUOJA VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE, ŠIAULIUOSE, TELŠIUOSE? GAL GALĖTUMĖTE DIPLOMINIO DARBO ANKETĄ UŽPILDYTI LABAI JŪS MAN PADĖTUMĖTE, SIUNČIU JUMS NUORODĄ KUR ANKETĄ GALĖTUMĖTE RASTI: Apklausos Socialinio darbo įvaizdis studentų požiūriu tiesioginė nuoroda yra:
www.manoapklausa.lt/apklausa/315515228/

Žinutė parašyta: 2011-11-26 17:19:16 | Nuoroda

Tiesioginė nuoroda į anketą

apklausa.lt/f/socialinio-darbo-ivaizdis-studentu-poziuriu-4y8catg.fullpage

 

KOLEGOS BŪKITE GERI UŽPILDYKITE ŠIĄ ANKETĄ, JŪS MAN LABAI PADĖSITE, KREIPKITES Į MANE JEI KO NORĖTUMĖTE :) AČIŪ

Žinutė parašyta: 2012-08-12 18:51:24 | Nuoroda

Sveiki :) istojau i Agroverslų tech. vf. Kas dar istojo i sia specelybe? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-14 22:32:23 | Nuoroda

Sveiki! Turiu klausimeli, gal kas siais metais stojot i akuserija, slauga arba Kineziterapija vf? koks konkursinis balas buvo? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-15 08:58:52 | Nuoroda
Cilli rašė:

Sveiki! Turiu klausimeli, gal kas siais metais stojot i akuserija, slauga arba Kineziterapija vf? koks konkursinis balas buvo? :)

 labas :) as i kineziterapija istojau, mano kb 17,56 :P

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 57
  • Matematika / VBE 57
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą