VGTU Transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:20:42 | Nuoroda
Likaa rašė:
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 Koks sesės vardas ? :)
 

Kasia ;] tai yra ne sese, pussesere 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:49:00 | Nuoroda
baller rašė:
Likaa rašė:
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 Koks sesės vardas ? :)
 

Kasia ;] tai yra ne sese, pussesere 

 

 Atrodo beveik visus kursiokus pažįstu, bet šį vardą pirmą kartą matau :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:48:43 | Nuoroda
Likaa rašė:
baller rašė:
Likaa rašė:
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 Koks sesės vardas ? :)
 

Kasia ;] tai yra ne sese, pussesere 

 

 Atrodo beveik visus kursiokus pažįstu, bet šį vardą pirmą kartą matau :D

 Gal kitaip vadina tiesiog, o siaip tikras vardas Katarzyna, jei lenkiskai supranti ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:52:46 | Nuoroda
baller rašė:
Likaa rašė:
baller rašė:
Likaa rašė:
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 Koks sesės vardas ? :)
 

Kasia ;] tai yra ne sese, pussesere 

 

 Atrodo beveik visus kursiokus pažįstu, bet šį vardą pirmą kartą matau :D

 Gal kitaip vadina tiesiog, o siaip tikras vardas Katarzyna, jei lenkiskai supranti ;D

 Na gal neakivaizdininkė ji:)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:56:01 | Nuoroda
Likaa rašė:
baller rašė:
Likaa rašė:
baller rašė:
Likaa rašė:
baller rašė:

nu bent tai paguodzia jei kas ;] bet siaip noriu i inzinerine ekonomika ir vadyba, sese pirma kursa baige, gal padetu kazka ;D

 Koks sesės vardas ? :)
 

Kasia ;] tai yra ne sese, pussesere 

 

 Atrodo beveik visus kursiokus pažįstu, bet šį vardą pirmą kartą matau :D

 Gal kitaip vadina tiesiog, o siaip tikras vardas Katarzyna, jei lenkiskai supranti ;D

 Na gal neakivaizdininkė ji:)

 Ne, akivaizdziai mokosi,  nezinau kaip cia yra, kad nepazisti ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-14 18:57:02 | Nuoroda

Katazina mano grupeje TVF-10/04 :DDDD

Žinutė parašyta: 2011-07-14 20:30:57 | Nuoroda

Mano sesė pabaigė šitą specialybę. Nors mokėsi dieniniam skyriuj, bet nuo antro kurso pradėjo dirbt normalų darbą nuo 8h iki 17h ir į paskaitas nėjo, nebent į tas, kurios būdavo po darbo, dar į atsiskaitymus ir gaudavo padidintą stipendiją, antro kurso pabaigoj jau įsidarbino pagal specialybę. Bet ji ir šiaip labai gudri bei apsukri. Kas dėl studijų, tai sakė, kad žinios nelabai kur pritaikomos, darbe jų visai nereikia, o ir transporto vadybininku galima dirbt ir be popieriaus :) Sakė, kad kaip atėjo į universitetą tai ir išėjo tokia pat, nors, aišku, čia trubūt dėl paskaitų nelankymo. Bet kai pasakoja neįdomius ir nereikalingus dalykus tai nesinori ir lankyt tų paskaitų. Žiūrint kokia darbovietė, bet transporto vadybininkai uždirba neblogai (nuo 1500-2000 ir taip toliau), darbo užmokestis dažniausiai priklauso nuo tavęs paties. Tik kad karjeros galimybės, mano nuomone, ribotos. Gali būt tuo vadybininku, paskui kokiu skyriaus vadovu ar panašiai. O ką daugiausia sugalvosi - tai pats savo transporto įmonę įkursi. Labai praverčia mokėt daug kalbų, lenkų kalba transporto vadybininkui dabar beveik is a must, rusų ir anglų mokėjimas kaip savaime suprantamas. Šiaip kuo daugiau - tuo geriau. Ką apskritai apie VGTU galiu pasakyt - beveik visų techninių specialybių programos yra ryškiai pasenusios.

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2011-07-19 14:58:18 | Nuoroda

 kaip manot kas geriau vgtu ar tvm?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:25:53 | Nuoroda

Nu kolegos, nesikuklinam, sakom kas čia įstojom :D Kiek teko matyt, šioj specialybej mūsų jau yra 3

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:10:13 | Nuoroda

žiūriu niekas daugiau neatsiliepia... :/ :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:21:02 | Nuoroda
saulytee rašė:

 kaip manot kas geriau vgtu ar tvm?

 Rašydama čia tu tikies kitokio ats. nei VGTU ? :D
Šiaip tiesą sakant tikrai VGTU.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:40:21 | Nuoroda

Na, dar kartelį pakeliam temą į pirmą puslapį ir laukiam prisistatančių :) Palikit Skypus ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:39:15 | Nuoroda

Aš irgi čia skype: aureja13

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:45:48 | Nuoroda
auronce rašė:

Aš irgi čia skype: aureja13

 Wuhu! :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:58:41 | Nuoroda

 Aš ir aš ir čia! :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:02:57 | Nuoroda
Akvile.e rašė:

 Aš ir aš ir čia! :D

 Skype? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:25:47 | Nuoroda

aš ir čia :)) per dokumentų tvarkymą mūsų fakultete vien bernai sedėjo,jau galvojau viena būsiu čia tokia ne į tema pana. :D bet kaip matau bus mūsų ir daugiau :))) skype : mafinea 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 14:45:39 | Nuoroda
Elvina:) rašė:

aš ir čia :)) per dokumentų tvarkymą mūsų fakultete vien bernai sedėjo,jau galvojau viena būsiu čia tokia ne į tema pana. :D bet kaip matau bus mūsų ir daugiau :))) skype : mafinea 

Taip, transporto inžinerijoj merginų mažai, bet ekonomikoj ir vadyboj jų užtektinai ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:41:56 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi prisidedu prie jūsų ;} jau šiandien pasirašiau sutartį, būtų malonu susipažinti ;}
Skype: veruska831

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:40:11 | Nuoroda

Visi įstoję į šią specialybę jungiames prie skype bendro pokalbio. Rašom savo kontaktus čia arba į privatą, kad pridėtume :)

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą