Del motyvacinio testo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-07 16:47:50 | Nuoroda

Laba diena,gal galite pasakyti ar reikia motyvacini testa laikyti meno pedagogikai (Siauliu universitete)

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:01:38 | Nuoroda
TetaAgonija rašė:

Laba diena,gal galite pasakyti ar reikia motyvacini testa laikyti meno pedagogikai (Siauliu universitete)

 reikia

Žinutė parašyta: 2011-06-13 11:11:19 | Nuoroda

 Jei lamoj jau registravaisi, tai turėjo būti parašyta, kad reikia prie stojamųjų :)

Žinutė parašyta: 2011-06-19 22:59:08 | Nuoroda

Sveiki. Ar daug laikančių motyvacinį? Kaip ruošiatės?

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:01:42 | Nuoroda
mistica rašė:

Sveiki. Ar daug laikančių motyvacinį? Kaip ruošiatės?

 as :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:28:02 | Nuoroda
mistica rašė:

Sveiki. Ar daug laikančių motyvacinį? Kaip ruošiatės?

 laikau ir a. tik nelabai žinau, ką ir kaip ruoštis ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:34:44 | Nuoroda

 ka ten prisiruosi lb...jei ne stojamasis o motyvacinis tai paprasciausiai permastyt kdl renkiesi, kaip save ten isivaizduoji ir pan..pirma rastu trunka val, o po to pokalbis 15min tiesa?kokia pertraukele tarp ju ten bus,ilga?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:27:24 | Nuoroda
neringiux rašė:

 ka ten prisiruosi lb...jei ne stojamasis o motyvacinis tai paprasciausiai permastyt kdl renkiesi, kaip save ten isivaizduoji ir pan..pirma rastu trunka val, o po to pokalbis 15min tiesa?kokia pertraukele tarp ju ten bus,ilga?

 O iš vis bus pertrauka?:)

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:35:00 | Nuoroda

as laikau 27 diena vilniuje motyvacini testa ,gal dar kas laiko ? :) 

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:40:37 | Nuoroda

 Aš laikau 30 dieną Vilniuje :) Nesiruošiu, nežinau ką. :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:55:54 | Nuoroda

Gal gas laiko 29d KK 10.30?  :)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 13:05:38 | Nuoroda
Vytenė rašė:

Gal gas laiko 29d KK 10.30?  :)

 Aš laikau. ;}

Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:51:34 | Nuoroda

Aš laikau 28d 10:30, Vilniuje

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:00:20 | Nuoroda

aš laikau 27d. 10:30 ŠU :)

buvau seminare, kur aiškino kas per biesas tas motyvacinis testas, ką ten daryt reikės, bet kad daugiau papildomai ruošiuosi tai nemanau ;D vis dėlto, jei laikai testą todėl, kad tikrai nori tapti pedagogu, vertintojai tai ir pamatys be papildomų pastangų :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:34:20 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Aš laikau 28d 10:30, Vilniuje

 as tokiu pat laiku tik 27d :)

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:35:38 | Nuoroda
dussy rašė:

aš laikau 27d. 10:30 ŠU :)

buvau seminare, kur aiškino kas per biesas tas motyvacinis testas, ką ten daryt reikės, bet kad daugiau papildomai ruošiuosi tai nemanau ;D vis dėlto, jei laikai testą todėl, kad tikrai nori tapti pedagogu, vertintojai tai ir pamatys be papildomų pastangų :)

 o ka tam seminare tau pasakojo ? :)

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-23 11:43:09 | Nuoroda
miigglute rašė:
dussy rašė:

aš laikau 27d. 10:30 ŠU :)

buvau seminare, kur aiškino kas per biesas tas motyvacinis testas, ką ten daryt reikės, bet kad daugiau papildomai ruošiuosi tai nemanau ;D vis dėlto, jei laikai testą todėl, kad tikrai nori tapti pedagogu, vertintojai tai ir pamatys be papildomų pastangų :)

 o ka tam seminare tau pasakojo ? :)

 seminarą vedė toks vyriškis, kuris pernai buvo to testo vertinimo komisijoj. tai maždaug supažindino kas ir kaip ten bus, kaip vyks, kokių klausimų galima tikėtis, net apie ką kalbėti ;D čia buvo kovo 19d. VDU. žinau, kad neperseniausiai panašus seminaras vyko ir ŠU. šiaip tai gal ir naudinga visai, dabar bent jau žinau, kad ten nelabai yra ko bijoti :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-23 13:30:15 | Nuoroda
dussy rašė:
miigglute rašė:
dussy rašė:

aš laikau 27d. 10:30 ŠU :)

buvau seminare, kur aiškino kas per biesas tas motyvacinis testas, ką ten daryt reikės, bet kad daugiau papildomai ruošiuosi tai nemanau ;D vis dėlto, jei laikai testą todėl, kad tikrai nori tapti pedagogu, vertintojai tai ir pamatys be papildomų pastangų :)

 o ka tam seminare tau pasakojo ? :)

 seminarą vedė toks vyriškis, kuris pernai buvo to testo vertinimo komisijoj. tai maždaug supažindino kas ir kaip ten bus, kaip vyks, kokių klausimų galima tikėtis, net apie ką kalbėti ;D čia buvo kovo 19d. VDU. žinau, kad neperseniausiai panašus seminaras vyko ir ŠU. šiaip tai gal ir naudinga visai, dabar bent jau žinau, kad ten nelabai yra ko bijoti :)

 O tai kokių klausimų galima tikėtis?:))

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-23 15:56:32 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
O tai kokių klausimų galima tikėtis?:))

 raštu bus 3 klausimai ir ten reikės:

1. pagrįsti profesijos pasirinkimą

2. aptarti situaciją, kurioje susidurta su žmonių įvairove (amžius, lytis, kalba, tautybė, fizinės savybės). čia reikėtų parodyti toleranciją, jautrumą ir pan.

3. atskleisti savo veiklą mokykloje ir/ar kitose bendruomenėse. reikėtų parodyt savo gebėjimus bendrauti, bendradarbiauti, burti, kurti veiklą

 toliau pokalbis (5 klausimai), iš esmės, tai klausimai turėtų būti panašūs, gal tik kitaip suformuluoti. taip daroma specialiai, norint dar kartą patikrinti motyvaciją tokiam darbui. o jei smulkiau, tai ten reikės:

* argumentuoti asmeninį pasirinkimą, konkrečiai įvardinant bent tris priežastis

* papasakoti apie asmeninę mokymo patirtį. bet čia nebūtinai, kad mokykloje kokias pamokas vesti pradinukams ;D paprasčiausi gebėjimai informuoti, konsultuoti kitus

* toliau turėtų būti kažkas apie sunkumus ir bendradarbiavimą (konkrečiai įvardinti savo mokymosi sunkumus ir kaip juos įveikiu; renginių organizavimas ir vaidmuo tarp kitų žmonių)

* tada vizija - kaip įsivaizduoji savo darbo perspektyvas po kelerių metų.

 

tai tiek :) ir šiaip, svarbu kalbant nenukrypti nuo temos, tačiau ir neapsiriboti pora sakinių. t.y. svarbu faktus iliustruoti pavyzdžiais ir paaiškinimais :)

tikiuosi padėjau ;)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-23 15:59:15 | Nuoroda
dussy rašė:
Roberta Aurėja rašė:
O tai kokių klausimų galima tikėtis?:))

 raštu bus 3 klausimai ir ten reikės:

1. pagrįsti profesijos pasirinkimą

2. aptarti situaciją, kurioje susidurta su žmonių įvairove (amžius, lytis, kalba, tautybė, fizinės savybės). čia reikėtų parodyti toleranciją, jautrumą ir pan.

3. atskleisti savo veiklą mokykloje ir/ar kitose bendruomenėse. reikėtų parodyt savo gebėjimus bendrauti, bendradarbiauti, burti, kurti veiklą

 toliau pokalbis (5 klausimai), iš esmės, tai klausimai turėtų būti panašūs, gal tik kitaip suformuluoti. taip daroma specialiai, norint dar kartą patikrinti motyvaciją tokiam darbui. o jei smulkiau, tai ten reikės:

* argumentuoti asmeninį pasirinkimą, konkrečiai įvardinant bent tris priežastis

* papasakoti apie asmeninę mokymo patirtį. bet čia nebūtinai, kad mokykloje kokias pamokas vesti pradinukams ;D paprasčiausi gebėjimai informuoti, konsultuoti kitus

* toliau turėtų būti kažkas apie sunkumus ir bendradarbiavimą (konkrečiai įvardinti savo mokymosi sunkumus ir kaip juos įveikiu; renginių organizavimas ir vaidmuo tarp kitų žmonių)

* tada vizija - kaip įsivaizduoji savo darbo perspektyvas po kelerių metų.

 

tai tiek :) ir šiaip, svarbu kalbant nenukrypti nuo temos, tačiau ir neapsiriboti pora sakinių. t.y. svarbu faktus iliustruoti pavyzdžiais ir paaiškinimais :)

tikiuosi padėjau ;)

 Labai ačiū:))

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą