VDU lietuviu filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-08 09:08:17 | Nuoroda

Sveiki, ar yra norinciu ir planuojanciu i sia programa VDU? Jei taip,kvieciu paplepeti. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 19:54:54 | Nuoroda

na as bandysiu rasyti kaip atsargini varianta prasyme, nors ir manau, kad mazai sansu man cia pakliuti.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:21:01 | Nuoroda

Labukas,kodel taip manai?preenduoji i vf? kodel manai,kad mazai sansu...mano situacija ir  nekokia..as baigus pernai,neturiu antros uzsienio kalbos,todel balas tik 17,94...bet as tikiuos ,kad pasiseks:)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:30:56 | Nuoroda

na man atrodo juk vietoj antros uzsienio kalbos galima skaityti ir lietuviu kalbos metini, ar as klystu? :)

na nezinau, egzaminus laikiau ir vis dar laukau dabar, galvoju, jog lietuviu kalbos egzamine ypatingai nesuzibejau, nors ir galejau geriau, be to taip, pretenduociau i vf. ir siaip sis pasirinkimas atsarginis, nesitiki, kad is tiesu istociau.. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-08 20:35:52 | Nuoroda

gimtosios k pazymys tuo atveju,jei nesi lietuviu tautybes,taip kad toj vietoj nuliukas susiraito:(  nenuvertink saves is anksto...as pernai nesitikejaunei 50%..o gavau 99% ..taip ir su istorija. geriausia negalvot,viskas bus kaip bus,gali but visai  netiktai

Žinutė parašyta: 2011-06-08 22:08:32 | Nuoroda

Pas mane sąraše irgi yra VDU lietuvių filologija, bet aš irgi neturiu metinio pažymio. Ir šiaip, čia tik atsarginis variantas, labiau noriu į viešąją komunikaciją.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-06-09 00:30:35 | Nuoroda

Sveikos:) šiemet baigiau I kursą VDU lt filologijoj. šiaip stojau irgi be metinio pažymio, todėl vidurkis buvo gana žemas palyginus, kad 99% gavau iš gimtosios kalbos egzo.. rodos ~17,6x... ir vis tik įstojau į vf. mokslai tikrai geros kokybės, nėra taip lengva,kad nėra ką veikti, kaip daug kas galvoja apie VDU. universiteto nerašiau pirmu numeriu, tačiau likau labiau patenkinta nei įstojusi į VU (turiu pažįstamų studijuojančių ten tą pat specialybę). o dėl veišosios komunikacijos tai patarčiau nepulti stačia galva ten, nes tai visiškai nauja programa ir žmonės ne kažin ką teveikia ten besimokydami.. jeigu apskritai tai galima pavadinti mokymusi, todėl jeigu galvoji apie žurnalistiką rimčiau rinkis VU,o jeigu studijuosi VDU, tai pasidomėk gretutinėmis šios programos studijomis ir gretutinėmis studijomis apskritai (viską rasi vdu.lt) :)

Jeigu ką norit plačiau apie vdu lt fil sužinoti, rašykit:)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 08:37:13 | Nuoroda

ooo..kaip Tu nudziuginai mane:)O i vf istojai per pagrindini priemima ar 3, 3 turais?...man dabar vdu atrodo kaip svajone...as metus studijavau VU irkazkaip nepajutau meiles nei studijuojamam dalykui, nei visai tvarkai....na, aisku,cia subjektyvu.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:32:46 | Nuoroda

Gerbiamosios, ką planuojate dirbti, baigusios šią specialybę?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:43:41 | Nuoroda
deicide rašė:

Gerbiamosios, ką planuojate dirbti, baigusios šią specialybę?

 Galime atsakyti ką dirba mūsų absolventai :) Nemaža dalis įsidarbina redaktoriais leidyklose įvairiose, žinoma, yra ir mokytojų, kai kurie dirba reklamos srityje kuria reklamos tekstus, dirba žurnalistais, rašo straipsnius. Yra tokių kurie dirba atstovais spaudai įvairiose institucijose :) Kas ieško tas randa ką dirbti :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:53:53 | Nuoroda

nebijau mokytojos darbo,gal nukrypsiu i zurnalistikos sriti,redaktorystes ir pan. Klausimas "ka dirbsi baiges" ...yra drasus. nes  del nieko tikri buti negalim:) ne vienos specialybes atstovai. O vizija turet visad reikia

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:07:44 | Nuoroda

Pati noriu sieti ateitį su mokytojos darbu.

Kaip manote, ar VDU diplomas, šiuo atevju, gali konkuruotis su VPU?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:26:23 | Nuoroda
deicide rašė:

Pati noriu sieti ateitį su mokytojos darbu.

Kaip manote, ar VDU diplomas, šiuo atevju, gali konkuruotis su VPU?

 Tikrai gali, žinoma, jei baigsite tik lietuvių filologiją mokytojo darbo dirbti negalėsite, tačiau VDU suteikia jums galimybę nemokai įgyti pedagogo kvalifikaciją, pabaigus gretutines studijas, jums neprailgėja netgi studijų metai, tiesiog mokotės keliais dalykais daugiau porą metrų ir viskas :) Taip kad ir VDU diplomas gali drąsiai konkuruoti su VPU :) ir taip pat jis dar stipresnis, nes daugiau žinių įgysite.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:27:41 | Nuoroda

labai paprastas atsakymas. Manau ,kad konkurencijos nera:) skirtumas tas, kad baigus bakalaura vpu, Tu iskart esi igijus pedagogo kvalifikacija:) O baigus bet kokiam kitam universitete (vu, vdu),  Tu dar nesi pedagoge, turi metelius ar puse meteliu (nesu tikra) baigt kazkoki kvalifikacini kursa:) pedagoginiame gal iskart i pedagogika,praktika orientuojamasi...o vdu,vu-gal placiau, i pacia literatura,zvelgiama kiek kitais aspektais:) bet as nemanau,kad ateiti,ieskant darbo,bus kazkoks esminis skirtumas,kuri universiteta esi baiges;) Juk bus pedagogas vienu ar kitu atveju:) o gimnazijoje mano visi mokytojai buvo baige vu arba vdu...tik viena berods buvo baigus vpu. Ir jie visi buvo vienodai puikus:)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 19:39:24 | Nuoroda

Et, sunku apsispręsti...

Kaunas (VDU) visokeriopai artimesnis miestas, nei sostinė. Bet studijuodama VPU, būčiau garantuota dėl pedagogės ateities... Uch! Sunkumėlis.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 20:29:31 | Nuoroda
deicide rašė:

Et, sunku apsispręsti...

Kaunas (VDU) visokeriopai artimesnis miestas, nei sostinė. Bet studijuodama VPU, būčiau garantuota dėl pedagogės ateities... Uch! Sunkumėlis.

 ir Kaune butum garantuota,jei to nori:) tiesiog meteliais ilgiau mokslai truktu:)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 11:57:45 | Nuoroda
Adele=) rašė:
deicide rašė:

Et, sunku apsispręsti...

Kaunas (VDU) visokeriopai artimesnis miestas, nei sostinė. Bet studijuodama VPU, būčiau garantuota dėl pedagogės ateities... Uch! Sunkumėlis.

 ir Kaune butum garantuota,jei to nori:) tiesiog meteliais ilgiau mokslai truktu:)

 Deja, netrūktų mokslai ilgiau meteliais :) Viska galima baigti per 4 metus :) Tam yra sudaromos sąlygos :) ir dirbti sėkmingai mokytojo darbą.

Žinutė parašyta: 2011-06-10 13:12:53 | Nuoroda

Hm, atrodo, kad universitetai lygiaverčiai...

Žinutė parašyta: 2011-06-15 21:47:30 | Nuoroda

ei..kur kiti kolegos?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 15:27:25 | Nuoroda
Adele=) rašė:

ooo..kaip Tu nudziuginai mane:)O i vf istojai per pagrindini priemima ar 3, 3 turais?...man dabar vdu atrodo kaip svajone...as metus studijavau VU irkazkaip nepajutau meiles nei studijuojamam dalykui, nei visai tvarkai....na, aisku,cia subjektyvu.

 Įstojau per pagrindinį priėmima:) o tvarka vdu tikrai puiki.. atostogos visą vasarą + 1,5 mėnesio žiemą:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą