2011 studijos VU OC (indologija, japonologija, turkologija)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-17 22:16:50 | Nuoroda

Aš net neįsivaizduoju kokie bus rezultatai. Nesijaučiu labai kietekiškai pavarius, bet tikiuos, kad ir visai nenusišnekėjau :D o kaip tu manai tau sekėsi?

Bytukou, o ar labai įtempti japonologų tvarkaraščiai? Paskaitos neprailgsta? Gal būsimiems naujokėliams vertėtų jau vasarą pradėti po truputį mokytis kalbos savarankiškai?

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-06-18 15:52:48 | Nuoroda

Na aš irgi nesitikiu šimtukų, bet labai tikiuosi, kad pakaks tų rezultatų, kuriuos gausiu, nors vilčių įstoti į Azijos studijas (o ypatingai į japonologus, kiek girdėjau) turi tik tie su aukščiausiais rezultatais. Na bet viltismiršta paskutinė, kaip sakoma, o dar jei iš tiesų darys dvi grupes, tai gal tikrai nusišypsos sėkmė :) Įdomu, ar žmonės sustoja jau bent su pradinėmis kalbos žiniomis, ar visai žali? Ir tikriausiai labai sunku mokintis kalbą nuo pačių pagrindų, o ne kaip kokią anglų, kurią visur tik ir tegirdi? :)
 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 12:53:34 | Nuoroda

 Aš stojau prieš tai nieko nemokėdama japoniškai. Pradžioj tai tikrai labai sunku buvo, toks lengvas šokas. turbūt daugiau nei pusė žmonių iš grupės jau turėjo šiokius tokius pagrindus, vieni daugiau mokėjo, kiti mažiau. Aš tai tikrai patarčiau pradėt mokytis savarankiškai. Jau jei įvaldysit per vasarą abeceles (hiragana ir katakana) , žymiai lengviau bus. Tempai dideli, medžiagos daug, mokytis daug.  Japonų kalbos paskaitų pirmą semestrą turėjom 5. Svarbiausia, neužleiskit mokslų ir nuo pirmos dienos viską sąžiningai darykit :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-02 13:56:52 | Nuoroda

Sveiki, yra stojančių į japonologiją šiais metais? :) 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-02 17:12:40 | Nuoroda

Aš bandysiu stoti, tik vat labai bijau sužinoti istorijos egzamino rezultatą :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 01:19:04 | Nuoroda

Aš labai norėjau stot, bet man čia misija neįmanoma, nes nebuvau pasirinkusi geografijos. :( 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-03 15:24:48 | Nuoroda

Aš irgi bandysiu įstot :) o tavo rezultatai juk labai geri, jei istorija irgi pasiseks, tai gal labai daug ir nenulems geografija

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-03 17:41:18 | Nuoroda

Tai jau tikrai, kai vos ne šimtukai iš anglų ir lietuvių, tai tikriausiai ir iš istorijos gausi nemažai, tai ir be geografijos pažymio tikrai nemažai šansų įstoti :) GreeeeN, o kokie tavo egzaminų rezultatai? :)
 

Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:55:32 | Nuoroda

anglų 92, o lietuvių 99. O, Reberuta, turi geografijos pažymį?  :)

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-03 20:08:59 | Nuoroda

Aha, iš A lygio 10-uką, o tu? :) Kas keisčiausia, kai 10 kl. reikėjo ringtis lygius, dar net nebuvau susapnavusi, kad bandysiu stoti į japonologiją, o vat tas pažymys dabar tikrai turėtu praversti :D

Žinutė parašyta: 2012-07-03 20:24:07 | Nuoroda

Irgi taip pat. Tik aš apie japonologiją jau nuo dešimtos klasės svajoju :D bus daug liūdesiuko jei neįstosiu..

O kaip tėvai reaguoja į tai, kad norit stot į japonologiją ar jau studijuojat? Nesulaukiat kritikos?

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-04 10:29:02 | Nuoroda

Na, tas metinis pažymys  nemažai ką lemia, nes be jo mano kb krenta iki 17, todėl ir neįmanoma įstoti, kai žemiausias turi būti vos ne 20. :) Japonija domėjausi jau labai seniai, bet niekad apie tokias studijas susimąsčiusi nebuvau, todėl taip ir išėjo su ta geo. Bet pagalvojus plynos japonologijos imti gal ir nelabai apsimoka, nebent kaip gretutines studijas, nes be kitos profesijos nematau šios srities perspektyvų. Na pvz ekonomika ir japonologija derėtų puikiai. :)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-04 10:47:26 | Nuoroda

Na aš taip pat japonų kultūra ir apskritai jų pasaulėžiūra, tradicijomis jau gan ilgą laiką domiuosi, o geografiją pasirinkau, nes žinojau, kad vistiek link humanitarinių mokslų trauksiu, nes niekada nebuvau matematikė ar chemikė :). Aš irgi svarsčiau apie galimybę pasiimti japonologiją kaip gretutinę šaką, jei nepavyktų įstoti kaip į gryną, bet dėl perspektyvų tai, manau, čia nuo kiekvieno žmogaus užsidegimo, kryptingo siekimo ir įvairių gyvenimo aplinkybių ir niuansų priklauso :) Bus matyti, kaip čia viskas gausis, o dėl tėvų sutikimo, tai jie kažkaip visada buvo mane palaikantys, kad ir kokių užmojų būčiau prisimąsčiusi :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 12:51:04 | Nuoroda

O kokius dalykus mokosi japonologijos pirmakursiai? Kokios paskaitos būna?

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-05 15:00:59 | Nuoroda

Sveikos. Na,as  irgi planuoju stoti i japonologija. Manau,tai nereliausia studiju programa. Kalbejau,su viena japonologijos studente,kuri beiga bakalaura siemet.

 Sake,kad kalbą dėsto kaip ir bet kurią kitą, nieko ten ypatingo nėra Mokaisi žodyną, gramatiką, kalbėti japoniškai, klausytis ir suprasti... Niekuo mokymasis nuo kitos užsienio kalbos nesiskiria. Tik dar žinoma hieroglifų paskaitos prisideda  . (Jei tiksliau domina programa, tai ji mokėsi japonų kalbos, japonijos istorijos, japonijos etnologijos, japonijos filosofijos, senosios japonų kalbos, kinų kalbos, antropologijos, religijotyros, filosofijos )Be to programa metai iš metų po truputį keičiasi.

Žinutė parašyta: 2012-07-05 15:49:27 | Nuoroda

Sutinku, kad tai nerealiausios studijos su pačia įdomiausia ir labiausiai traukiančia programa, labai labai būtų nearealu ten patekti :) Na, gal pasidalinsite savo konkursiniais balais, kai jau susžinojome istorijos rezultatus, ar labai čia didelės varžovės susirinkusios? ^^

Žinutė parašyta: 2012-07-05 17:22:36 | Nuoroda

20.3 :D jau labai labai stipriai tikiuos patekt

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-05 17:32:38 | Nuoroda

Sveikinu, manau tikrai tau turėtų pavykti :). Maniškis tik 19,14, bet irgi dar vilčių neprarandu :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 17:54:37 | Nuoroda

Kiek žiūrėjau, tai atrodo, kad 2010 metais į vf žemiausias buvo 19.02. o dar juk šiemet dvigubai daugiau priims :) turim pakliūt! :D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-05 18:15:27 | Nuoroda

Taaip ir aš taip sakau ^^ Būtų smagu jau turėti kažką pažįstamo naujoje vietoje, taigi dabar nuo istorijos rezultatų laukimo peršokam į universiteto pasiūlymo laukimo liepos pab. Taip ir gyvensime laukimu beveik visą vasarą :D Ką rašei antru numeriu?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą