IŠLEISTUVIŲ SUKNELĖS :)))
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:06:48 | Nuoroda

Sveikos abiturientės :) Artėja gražiausia mūsų mokyklos šventė :) Ir turbūt kiekvienai jau sukasi mintys apie išleistuvių suknelę, o gal jau yra ir pasiruošusių? :) Pati galvoju apie subtilią suknutę. Gal kas žino Kaune parduotuvę/saloną kuriame yra skoningų suknelių (jokiu būdu ne barbiškų, balinių...).

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:11:09 | Nuoroda

Che,as jau turiu klasikine juoda :P tad man galvoje ne suknele,o batelei ir kiti pricindalai prie jos ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:14:49 | Nuoroda

nesupykciau, jeigu mergaites ateitumet su Ievos kostiumu ^^ 

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:19:41 | Nuoroda

Aš tai įsivaizduoju šviesią: melsvą, rausvą, gelsvą arba gal net baltą, neilga, aukščiau kelių.. :) Sunku rasti bus man, kaip visada...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:26:10 | Nuoroda

Jokios klasikos ir subtilumo, išsinuomokit tortus, juk vieną kartą gyvenime išleistuvės būna, spėsit paprastuškes sudėvėt. : DD

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:29:57 | Nuoroda
EIKTUSAU rašė:

Jokios klasikos ir subtilumo, išsinuomokit tortus, juk vieną kartą gyvenime išleistuvės būna, spėsit paprastuškes sudėvėt. : DD

 Tu čia juokauji, taip? :) Niekada gyvenime "tortų" nesivilksiu, net per vestuves....

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:32:07 | Nuoroda

Aš tai dar neapsisprendžiau kokios noriu.Iš pradžių norėjau iki kelių,vėliau užsigeidžiau maxi,dabar išvis nebežinau Va,po istorijos egzamino lėksiu į pardes,salonus,gal įsimylėsiu kokią iš pirmo žvilgsnio

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:46:31 | Nuoroda

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  : )

Žinutė parašyta: 2011-06-11 15:58:09 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  : )

 Neisi i vieninteli isleistuviu vakara savo gyvenime? How sad is that :( ?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-11 16:28:48 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  : )

 Arba davai kartu pabėgam nuo visų ir varom aplink pasaulį?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 40
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-11 16:38:11 | Nuoroda
Monstras rašė:
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  : )

 Arba davai kartu pabėgam nuo visų ir varom aplink pasaulį?

 Mielai prie jusu prisijungciau :D

Žinutė parašyta: 2011-06-11 16:38:49 | Nuoroda

tai geriau tada ruda ruda treningiuka uzsideti ir buti tas sudelis,kuris visas isleistuves sugadins ;DDDD

Žinutė parašyta: 2011-06-11 18:13:53 | Nuoroda

Gal žinote kur Kaune galima būtų išsinuomuoti suknelę išleistuvėms ?:)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 18:52:01 | Nuoroda
Pride rašė:
Monstras rašė:
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  : )

 Arba davai kartu pabėgam nuo visų ir varom aplink pasaulį?

 Mielai prie jusu prisijungciau :D

 Ne jūs vieni to norit :D

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-11 19:36:09 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  :

Gal su klasiokais nesutari ar šiaip kokios priežastys? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-11 21:27:12 | Nuoroda

Paneles, as manau kad tokiai sventei nereikia labai puosnios, tiktu kokia subtili, taciau tik ne JUODA!  Juk viena karta baigiam mokykla, ne y laidotuves einam! Tad nebijokit pasirinkt kazka sviesesnio :) Na bet aisku nereikia ir persistenkt, kad spalvos nebutu elektrines :D

Žinutė parašyta: 2011-06-11 21:32:46 | Nuoroda
rami6 rašė:

Paneles, as manau kad tokiai sventei nereikia labai puosnios, tiktu kokia subtili, taciau tik ne JUODA!  Juk viena karta baigiam mokykla, ne y laidotuves einam! Tad nebijokit pasirinkt kazka sviesesnio :) Na bet aisku nereikia ir persistenkt, kad spalvos nebutu elektrines :D

 Labai, labai sutinku :)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 21:36:33 | Nuoroda

 kai kurie labai sureiksmina sia svente, man kazkaip keista,kad nuomojasi ar siuvasi sukneles, na zinoma kiekvieno pasirinkimas cia :) mano nuomone kuo paprasciau-tuo graziau :)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 21:42:48 | Nuoroda

na aš būsiu su ružava suknele, ir juodu kaspinu. nuo krūtinės laisvai krinta iki kelių, truputį aukščiau netgi. ir bus 12-13 cm kablai ;D 
pati spalva man ta ružava ot... bet man visai gražiai atrodo :D 
na puoštis reikia, ne kaip į vestuves su baisiulinėm šukuosenom, bet manau ir ne su kedukais :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-11 22:04:08 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  : )

 Kai zajabumo!!

 O šiaip tai wtf  apie sukneles diskutuot :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą