IŠLEISTUVIŲ SUKNELĖS :)))
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:24:52 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Taip,anūkam papasakočiau:"Nu ką ,užsisakėm kavinę,pusę vakaro pravalgėm,kai įsidrąsinome pradėjome šokti,bet ir taip tik tamsoje,išgėrę pakankamai degtinės ir nuoširdžiai pasidžiaugę už viens kitą,kitą rytą prabudome su skaudančiom galvom,bet ,kad būtume dar kietesni ir unikalūs,nuvažiavom net į Palangą prie jūros,buvo taip neįtikėtina ir nepamirštama,o kur dar ėjimas  saulės pasitikt. 

Kiekvienas kuriame savo istoriją. : ) 

 O tai ir į atestato teikimą neisi?Ar pas jus toje pačioje vietoje planuoja teikt ir švęsti? 

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:30:46 | Nuoroda

Ai,pasiimsiu aš tą atestatą,kokią kitą dieną. Yra tiek daug  dalykų,kurie ne mažiau svarbūs. 

:')

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:37:00 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Ai,pasiimsiu aš tą atestatą,kokią kitą dieną. Yra tiek daug  dalykų,kurie ne mažiau svarbūs. 

:')

 Suprantu,bet... o tėvai ir kt palaiko tave?Jie nenori dalyvauti?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:39:55 | Nuoroda

Man tai keista, kad jus taip sureikšminat tą 'šventę'. ( maždaug, ką sakys tėvai? ką sakys mokytojai? Ką anūkam papasakosi? ) Atestatą bet kada galima pasiimt : ))

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:40:12 | Nuoroda
Monstras rašė:
Beprotybė rašė:
Mindauge rašė:
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  :

Gal su klasiokais nesutari ar šiaip kokios priežastys? :D

 

Monstras ,keliaujam į Indokiniją, arba dedamės pinigus traukinių tripui.Ahhh, ar nors kitai vasarai susikurt maršrutą,kad nereikėtų imt akademinių. Reikia man bendrakeleivių . Uhhh. 

 

Kodėl neisiu?

1) Noriu  išsaugoti pagarbų prisiminimą apie mokytojus,o ne prisiminti tik tą vakarą kaip ,matematikas man pasiūlė degtinės ar vienas abiturientas susimušo dėl blogo pažymio kadais. :'D

2) Nesu sentimentali ir nevertinu mokyklos pabaigimo kaip  didžiausios ir laukiamiausios PABAIGOS. Nieko nebaigėm,tik dabar turim galimybę kažką  pradėt.

3) Nuo aštuntos klasės žinojau du dalykus: 1)Tai,kad nelaikysiu matematikos. 2) Neisiu į išleistuves.

4) Man nereikia specialios dienos,kad galėčiau padėkot mokytojams,pasakyt gerą žodį tėvams, ar padėkot draugams-už būvimą. 

5) Tik kartą gyvenime ir neisiu?  Taip,kiekviena diena vienintelė. Susimąstot,švenčiat? Sad. 

6) Nemėgstu ale sovietinių balių,kai  valgoma bendra vakarienė,prisigeriama ir taip "švenčiama". ( Nu taip kartais visai kūūl)

7) Aš baigiau? Mano asmeninė šventė,kurią ir švenčiu taip kaip noriu. Gal klausytis  džiazo ar   lošt online pokerį man daug mieliau.

Galėčiau vardint ir vardint. : )

 

 

 Ar įmanoma įsimylėti net nematant žmogaus?

 Aišku, kad įmanoma :D

Išleistuvės-pagertuvės. Paskutinis skambutis daug sentimentalesnė šventė. Per išleistuves visi ir taip jau bus apsipratę su tuo, kad baigė mokyklą :)

  • Biologija / VBE 84
  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:46:09 | Nuoroda
ak.fak rašė:

Man tai keista, kad jus taip sureikšminat tą 'šventę'. ( maždaug, ką sakys tėvai? ką sakys mokytojai? Ką anūkam papasakosi? ) Atestatą bet kada galima pasiimt : ))

 Na,aš esu prie tų ,kurie nesureikšmina šitos šventės, bet, dėl tėvų tikrai ,manau,kad čia nėra sureikšminimas,o normalus dalykas...

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:47:44 | Nuoroda

Nėra man su tuo problemų į tėvus ,tokia ir atsigimiau. :")

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:49:40 | Nuoroda
Chew rašė:
ak.fak rašė:

Man tai keista, kad jus taip sureikšminat tą 'šventę'. ( maždaug, ką sakys tėvai? ką sakys mokytojai? Ką anūkam papasakosi? ) Atestatą bet kada galima pasiimt : ))

 Na,aš esu prie tų ,kurie nesureikšmina šitos šventės, bet, dėl tėvų tikrai ,manau,kad čia nėra sureikšminimas,o normalus dalykas...

 Ne, tai aš nieko nesakau, kiekvienam savo. tiesiog man, pvz, jokių emocijų nekelia kažkokios išleistuvės : )

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:02:50 | Nuoroda
ak.fak rašė:
Chew rašė:
ak.fak rašė:

Man tai keista, kad jus taip sureikšminat tą 'šventę'. ( maždaug, ką sakys tėvai? ką sakys mokytojai? Ką anūkam papasakosi? ) Atestatą bet kada galima pasiimt : ))

 Na,aš esu prie tų ,kurie nesureikšmina šitos šventės, bet, dėl tėvų tikrai ,manau,kad čia nėra sureikšminimas,o normalus dalykas...

 Ne, tai aš nieko nesakau, kiekvienam savo. tiesiog man, pvz, jokių emocijų nekelia kažkokios išleistuvės : )

 Man irgi...nedalyvausiu aš jose,tik šiaip įdomi kitų patirtis dėl tėvų ir pan :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:10:22 | Nuoroda
Chew rašė:
ak.fak rašė:
Chew rašė:
ak.fak rašė:

Man tai keista, kad jus taip sureikšminat tą 'šventę'. ( maždaug, ką sakys tėvai? ką sakys mokytojai? Ką anūkam papasakosi? ) Atestatą bet kada galima pasiimt : ))

 Na,aš esu prie tų ,kurie nesureikšmina šitos šventės, bet, dėl tėvų tikrai ,manau,kad čia nėra sureikšminimas,o normalus dalykas...

 Ne, tai aš nieko nesakau, kiekvienam savo. tiesiog man, pvz, jokių emocijų nekelia kažkokios išleistuvės : )

 Man irgi...nedalyvausiu aš jose,tik šiaip įdomi kitų patirtis dėl tėvų ir pan :D

 Haha. Kietai : DDD~~

Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:32:42 | Nuoroda

Dėl daug ko labai pritariu Beprotybei :) leisti šimtus už skudurėlį, vien tam, kad tik neatrodytum prasčiau už kitas, man atrodo labai kvaila. Nors pati į išleistuves eisiu. Mes švenčiam be tėvų ir mokytojų, tad visai kitaip viskas gaunasi. Apsikabinę padainuosim, paverksim ir pasijuoksim iš praėjusių metų. Ir tikrai tam nereiks suknelės, tiesiog šoksiu į senus gerus džinsus... :)

Ir šiaip, aš mokyklos baigimas man svarbus, nes jis PAGALIAU atėjo. Prasideda dar smagesnis gyvenimo etapas :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-12 18:43:11 | Nuoroda

 O čia pasirodo atsiranda tokių kaip aš, visiškai nenorinčių eiti į išleistuves :) 100% palaikau beprotybę :) Bet kuriuo atveju, kad ir kaip nenorėčiau, kad ir kaip bandau išsisukinėti eiti teks, nes tėveliai burba: Vieną kartą gyvenime, o tu neisi? Kaip taip gali būti? Kaip mes paskui pažiūrėsim auklėtojai/mokytojoms į akis... Ir kaip jiem paaiškinti, kad mąstytų atvirkščiai...

Žinutė parašyta: 2011-06-12 19:19:31 | Nuoroda

Aš dėl savo mylimų klasiokų eisiu į išleistuves, 12 nuostabių metų su jais praleidau, beto myliu ne tik juos bet smagu bus pabūti ir su jų tėveliais... :) Sukūriau šią tema panelėms apie sukneles, jei neaktualu, nerašynekit čia apie išleistuvių menkumą, kurkites tema "Kas neis į išleistuves"...

Žinutė parašyta: 2011-06-12 20:32:46 | Nuoroda

oi oi tos isleistuves ;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-13 09:20:58 | Nuoroda

As i isleistuves eisiu. Bet planuoju pirkti visiskai paprasta suknute, kad su ja pbet kur galeciau eiti, o ne kad kabetu spintoje, kaip kad nutiko su simtadienio suknia :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-13 09:25:03 | Nuoroda
Orchideja rašė:

As i isleistuves eisiu. Bet planuoju pirkti visiskai paprasta suknute, kad su ja pbet kur galeciau eiti, o ne kad kabetu spintoje, kaip kad nutiko su simtadienio suknia :)

 tai kokia ta tavo simtadienio suknele buvo? ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-13 09:56:01 | Nuoroda
TetaAgonija rašė:
Orchideja rašė:

As i isleistuves eisiu. Bet planuoju pirkti visiskai paprasta suknute, kad su ja pbet kur galeciau eiti, o ne kad kabetu spintoje, kaip kad nutiko su simtadienio suknia :)

 tai kokia ta tavo simtadienio suknele buvo? ;)

 Tikrai puosni. Nezinau, ar dar kada teks uzsideti

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-15 13:50:09 | Nuoroda

Sakykit ką norit,bet galbūt aš ir sureikšminu šią šventę,bet man ji tikrai svarbi.Nors nebuvo tie 12 metų patys nuostabiausi mano gyvenime,yra nemažai žmonių ,kurių nemėgstu,bet visgi tai paskutinis toks pasibuvimas kartu :) nors aišku,kiek žmonių,tiek nuomonių :)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 15:09:45 | Nuoroda
pozityvi* rašė:

Sakykit ką norit,bet galbūt aš ir sureikšminu šią šventę,bet man ji tikrai svarbi.Nors nebuvo tie 12 metų patys nuostabiausi mano gyvenime,yra nemažai žmonių ,kurių nemėgstu,bet visgi tai paskutinis toks pasibuvimas kartu :) nors aišku,kiek žmonių,tiek nuomonių :)

 

Žinutė parašyta: 2011-06-15 16:51:43 | Nuoroda
pozityvi* rašė:

Sakykit ką norit,bet galbūt aš ir sureikšminu šią šventę,bet man ji tikrai svarbi.Nors nebuvo tie 12 metų patys nuostabiausi mano gyvenime,yra nemažai žmonių ,kurių nemėgstu,bet visgi tai paskutinis toks pasibuvimas kartu :) nors aišku,kiek žmonių,tiek nuomonių :)

 Cia ne Jus susirei8ksminat,o jie,kas tipo nenori svest ;DDDD palaikau Jusu nuomone :}

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą