IŠLEISTUVIŲ SUKNELĖS :)))
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-15 22:01:17 | Nuoroda
Orchideja rašė:
TetaAgonija rašė:
Orchideja rašė:

As i isleistuves eisiu. Bet planuoju pirkti visiskai paprasta suknute, kad su ja pbet kur galeciau eiti, o ne kad kabetu spintoje, kaip kad nutiko su simtadienio suknia :)

 tai kokia ta tavo simtadienio suknele buvo? ;)

 Tikrai puosni. Nezinau, ar dar kada teks uzsideti

 gal į šimtadienį reikėjo su paprastesne eit... o ne atvirkščiai :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:48:00 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Orchideja rašė:
TetaAgonija rašė:
Orchideja rašė:

As i isleistuves eisiu. Bet planuoju pirkti visiskai paprasta suknute, kad su ja pbet kur galeciau eiti, o ne kad kabetu spintoje, kaip kad nutiko su simtadienio suknia :)

 tai kokia ta tavo simtadienio suknele buvo? ;)

 Tikrai puosni. Nezinau, ar dar kada teks uzsideti

 gal į šimtadienį reikėjo su paprastesne eit... o ne atvirkščiai :D

 who cares :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:57:02 | Nuoroda
pozityvi* rašė:

Sakykit ką norit,bet galbūt aš ir sureikšminu šią šventę,bet man ji tikrai svarbi.Nors nebuvo tie 12 metų patys nuostabiausi mano gyvenime,yra nemažai žmonių ,kurių nemėgstu,bet visgi tai paskutinis toks pasibuvimas kartu :) nors aišku,kiek žmonių,tiek nuomonių :)

 Pritariu šimtu procentu :) 

 

O dėl suknelės, ką merginos galvojat apie nuomą ? 

Žinutė parašyta: 2011-06-16 20:59:32 | Nuoroda
Mindauge rašė:
pozityvi* rašė:

Sakykit ką norit,bet galbūt aš ir sureikšminu šią šventę,bet man ji tikrai svarbi.Nors nebuvo tie 12 metų patys nuostabiausi mano gyvenime,yra nemažai žmonių ,kurių nemėgstu,bet visgi tai paskutinis toks pasibuvimas kartu :) nors aišku,kiek žmonių,tiek nuomonių :)

 Pritariu šimtu procentu :) 

 

O dėl suknelės, ką merginos galvojat apie nuomą ? 

 Už :)

Žinutė parašyta: 2011-06-16 22:17:16 | Nuoroda
Mindauge rašė:
pozityvi* rašė:

Sakykit ką norit,bet galbūt aš ir sureikšminu šią šventę,bet man ji tikrai svarbi.Nors nebuvo tie 12 metų patys nuostabiausi mano gyvenime,yra nemažai žmonių ,kurių nemėgstu,bet visgi tai paskutinis toks pasibuvimas kartu :) nors aišku,kiek žmonių,tiek nuomonių :)

 Pritariu šimtu procentu :) 

 

O dėl suknelės, ką merginos galvojat apie nuomą ? 

 aš irgi už :) nors pigiaus kartais paisiūti,nes draugė už trumpos suknelės nuomą virš 300lt mokės. O aš pati ryt ketinu per salonus pralėkt :)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 00:33:30 | Nuoroda

Man tai juokinga kad kitos cia pyksta nerasykit savo nuomenes jei neisit .t.t ;D tarp merginu butinai turi buti konfliktu.... Man asmeniskai irgi neabai rupi ta svente, nes nera nuotaikos, susimoviau per egzamina, bet vistiek eisiu, jei nerasiu sukneles tai nuomosiuos bet jauciu nelabai ilga, butinai ryskia kokia raudona,  ilgos tikrai neiskosiu, nes svesime tokiame klube visi dvyliktokai ta kluba uzsisakem iki pariciu, bus muzika, gerimai, valgiai, manau bus faina :)) o egzaminus pelaikysiu, nepasaulio pabaiga:) jei nori siekti tikso kad ir 5 kartus gali perlaikyti egzaminus kad pasiektum geriausia rezultata.

Žinutė parašyta: 2011-06-18 10:39:04 | Nuoroda

 Na o aš turiu nuostabia mama, kuri man jau neria suknelę. Ji bus auksčiau keliu, zydra. apie tokią suknele jau svajoju nuo praitos vasaros. ir mano svajonė jau taumpa realybe :)

kalbant apie kitus pasisakymus manau, jog subtilumas ir paprastumas visada puošia labiau nei perdėtas puošnumas, bet tai tik mano nuomonė. Linkiu merginoms buti per išleistuviu vakarą ne pilkoms pelytėms, bet ir ne išsipusciusioms papūgoms.

  • Fizika / VBE 35
  • Istorija / VBE 61
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 23
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-18 11:37:54 | Nuoroda

 Aš išleistuves iškeičiau į galimybę pakeliauti. Bet šiaip buvau nusižiūrėjus pakankamai paprastą, bet ilgą (gal ir nelabai praktiška) mėlyną suknelę.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:39:11 | Nuoroda

 Sveikuciai, kazkaip geda truputi ir rasyt, bet vis tiek noriu paklausti Jusu nuomones del isleistuviu aprangos. Negaliu skirti daug pinigu aprangai, todel  noreciau nusipirkti kazka tokio, kas praverstu ir ateityje. Galvoju apie juoda sijona su petnesom ir baltus marskinelius (komplekta). Gal kas turite kokiu ideju, kur butu galima nebrangiai ka nors nusipirkt Kaune? 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:36:40 | Nuoroda
LadyShadow rašė:

 Sveikuciai, kazkaip geda truputi ir rasyt, bet vis tiek noriu paklausti Jusu nuomones del isleistuviu aprangos. Negaliu skirti daug pinigu aprangai, todel  noreciau nusipirkti kazka tokio, kas praverstu ir ateityje. Galvoju apie juoda sijona su petnesom ir baltus marskinelius (komplekta). Gal kas turite kokiu ideju, kur butu galima nebrangiai ka nors nusipirkt Kaune? 

 O nebūtų geriau nusipirkti kokią nors suknelę? Juk tarkim gali pirkti ir juodą, o tokią tai visada gali nešioti. Reiktų tada tik kažkokių aksesuarų, kad pagyvinti vaizdą ir būtų gražu :) Aš bent jau taip daryčiau. Nes tie sijonai su baltais marškiniais... Gi ne į choro pasirodymą eisi :D Žinoma, spręsti tau, bet aš galvoju, kad suknelė išeitų ir pigiau, ir gražiau. ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:52:44 | Nuoroda

Nusipirkau tamsiai mėlynos spalvos suknelę iki kelių su labai gražiu diržu-gėlėmis. Ir mokėjau nedaug ir tikrai dar ne karta ją užsivilksiu, kitaip nei savo 100 suknelę ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-22 11:01:59 | Nuoroda
milkaa rašė:
LadyShadow rašė:

 Sveikuciai, kazkaip geda truputi ir rasyt, bet vis tiek noriu paklausti Jusu nuomones del isleistuviu aprangos. Negaliu skirti daug pinigu aprangai, todel  noreciau nusipirkti kazka tokio, kas praverstu ir ateityje. Galvoju apie juoda sijona su petnesom ir baltus marskinelius (komplekta). Gal kas turite kokiu ideju, kur butu galima nebrangiai ka nors nusipirkt Kaune? 

 O nebūtų geriau nusipirkti kokią nors suknelę? Juk tarkim gali pirkti ir juodą, o tokią tai visada gali nešioti. Reiktų tada tik kažkokių aksesuarų, kad pagyvinti vaizdą ir būtų gražu :) Aš bent jau taip daryčiau. Nes tie sijonai su baltais marškiniais... Gi ne į choro pasirodymą eisi :D Žinoma, spręsti tau, bet aš galvoju, kad suknelė išeitų ir pigiau, ir gražiau. ;)

 Pritariu, kad geriau suknele..tie sijonai brangus yra,uz ta pacia kaina gali gauti kokia dailia suknute, tik nereik eiti ten i prestizines parduotuves, o kokiuose turguose paieskot, ten galima gaut graziu ir nebrangiu ;)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:29:11 | Nuoroda

 geriau belenka renkis o uz tuos pinigus pagerk gerai

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-06-22 14:46:04 | Nuoroda
max-a-million rašė:

 geriau belenka renkis o uz tuos pinigus pagerk gerai.

Tau reiktu pastudijuoti merginu psichologija :D ne jum tik pagert :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:07:39 | Nuoroda

Nu ka padarysi, tokia jau tvarka gamtos-vyrai visada praktiskesni. 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:38:22 | Nuoroda
max-a-million rašė:

Nu ka padarysi, tokia jau tvarka gamtos-vyrai visada praktiskesni. 

 Na sitoj vietoj dar butu galima pasigincyt, bet tiek jau to :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-22 15:41:52 | Nuoroda

 Abejoju ar nugincytum mano teigini :D

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:56:48 | Nuoroda
max-a-million rašė:

 Abejoju ar nugincytum mano teigini :D

 Tai del to ir sakau tiek to :D :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:01:58 | Nuoroda

aš tai nepirkau.. .o ir nebūčiau pirkus išleistuvėm suknės... nes nu nafik :D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:07:46 | Nuoroda
Sandrittta rašė:

o kokiuose turguose paieskot, ten galima gaut graziu ir nebrangiu ;)

Siaubas, jau tik ne iš turgaus, nei ten gražu, nei ten skoninga, o ir plius dar didelė tikimybė išleistuvėse dar porą tokių pat pamatyti. Kašmaar. Geriausia, manau, siūtis, nes pats pasiuvimas brangus nėra, tik medžiaga brangi, bet jei medžiagą kokią pačios turite, tai suknelė labai pigiai atsieis. Kai siūnies tai bent turi kaip ant savęs nulietą, tokį modelį, kokį nori ir tokios pačios niekas kitas neturės. Ir originalu, ir gražu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą