IŠLEISTUVIŲ SUKNELĖS :)))
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:30:12 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
milkaa rašė:
LadyShadow rašė:

 Sveikuciai, kazkaip geda truputi ir rasyt, bet vis tiek noriu paklausti Jusu nuomones del isleistuviu aprangos. Negaliu skirti daug pinigu aprangai, todel  noreciau nusipirkti kazka tokio, kas praverstu ir ateityje. Galvoju apie juoda sijona su petnesom ir baltus marskinelius (komplekta). Gal kas turite kokiu ideju, kur butu galima nebrangiai ka nors nusipirkt Kaune? 

 O nebūtų geriau nusipirkti kokią nors suknelę? Juk tarkim gali pirkti ir juodą, o tokią tai visada gali nešioti. Reiktų tada tik kažkokių aksesuarų, kad pagyvinti vaizdą ir būtų gražu :) Aš bent jau taip daryčiau. Nes tie sijonai su baltais marškiniais... Gi ne į choro pasirodymą eisi :D Žinoma, spręsti tau, bet aš galvoju, kad suknelė išeitų ir pigiau, ir gražiau. ;)

 Pritariu, kad geriau suknele..tie sijonai brangus yra,uz ta pacia kaina gali gauti kokia dailia suknute, tik nereik eiti ten i prestizines parduotuves, o kokiuose turguose paieskot, ten galima gaut graziu ir nebrangiu ;)

 Aciu uz patarimus. Reikes kankinti drauges ir sese, kad kartu apvaiksciotumem ;D 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-22 23:14:01 | Nuoroda
LadyShadow rašė:
Sandrittta rašė:
milkaa rašė:
LadyShadow rašė:

 Sveikuciai, kazkaip geda truputi ir rasyt, bet vis tiek noriu paklausti Jusu nuomones del isleistuviu aprangos. Negaliu skirti daug pinigu aprangai, todel  noreciau nusipirkti kazka tokio, kas praverstu ir ateityje. Galvoju apie juoda sijona su petnesom ir baltus marskinelius (komplekta). Gal kas turite kokiu ideju, kur butu galima nebrangiai ka nors nusipirkt Kaune? 

 O nebūtų geriau nusipirkti kokią nors suknelę? Juk tarkim gali pirkti ir juodą, o tokią tai visada gali nešioti. Reiktų tada tik kažkokių aksesuarų, kad pagyvinti vaizdą ir būtų gražu :) Aš bent jau taip daryčiau. Nes tie sijonai su baltais marškiniais... Gi ne į choro pasirodymą eisi :D Žinoma, spręsti tau, bet aš galvoju, kad suknelė išeitų ir pigiau, ir gražiau. ;)

 Pritariu, kad geriau suknele..tie sijonai brangus yra,uz ta pacia kaina gali gauti kokia dailia suknute, tik nereik eiti ten i prestizines parduotuves, o kokiuose turguose paieskot, ten galima gaut graziu ir nebrangiu ;)

 Aciu uz patarimus. Reikes kankinti drauges ir sese, kad kartu apvaiksciotumem ;D 

 Sekmes paieskose ;) reiks ir man jau pradet ieskot,kad butu rami galva :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-22 23:29:37 | Nuoroda
Fikcija rašė:
Sandrittta rašė:

o kokiuose turguose paieskot, ten galima gaut graziu ir nebrangiu ;)

Siaubas, jau tik ne iš turgaus, nei ten gražu, nei ten skoninga, o ir plius dar didelė tikimybė išleistuvėse dar porą tokių pat pamatyti. Kašmaar. Geriausia, manau, siūtis, nes pats pasiuvimas brangus nėra, tik medžiaga brangi, bet jei medžiagą kokią pačios turite, tai suknelė labai pigiai atsieis. Kai siūnies tai bent turi kaip ant savęs nulietą, tokį modelį, kokį nori ir tokios pačios niekas kitas neturės. Ir originalu, ir gražu.

 Na bet jei zmogus negali tam skirti daug lesu, tai nezinau ka daugiau pasiulyti.galima atrasti ir ten , tik nereik pirkti ten koki torta ar dar su visokiais pricindalais. issirinkus kokia nekrentancia per daug i akis, o tiesiog dailia paprasta suknute gales ir veliau ja kurnors pritaikyt. nepamirskim, kad ne drabuzis zmogu puosia, o zmogus drabuzi. tad koks skirtumas jei ir ta suknele bus specialiai tau siuta,cackinta, orginali, kad issiskirtum is kitu..zmogus pats turi issiskirt is minios savo sarmu, o ne jo apdaras ji isskirt..tad peace :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-23 11:01:49 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Fikcija rašė:
Sandrittta rašė:

o kokiuose turguose paieskot, ten galima gaut graziu ir nebrangiu ;)

Siaubas, jau tik ne iš turgaus, nei ten gražu, nei ten skoninga, o ir plius dar didelė tikimybė išleistuvėse dar porą tokių pat pamatyti. Kašmaar. Geriausia, manau, siūtis, nes pats pasiuvimas brangus nėra, tik medžiaga brangi, bet jei medžiagą kokią pačios turite, tai suknelė labai pigiai atsieis. Kai siūnies tai bent turi kaip ant savęs nulietą, tokį modelį, kokį nori ir tokios pačios niekas kitas neturės. Ir originalu, ir gražu.

 Na bet jei zmogus negali tam skirti daug lesu, tai nezinau ka daugiau pasiulyti.galima atrasti ir ten , tik nereik pirkti ten koki torta ar dar su visokiais pricindalais. issirinkus kokia nekrentancia per daug i akis, o tiesiog dailia paprasta suknute gales ir veliau ja kurnors pritaikyt. nepamirskim, kad ne drabuzis zmogu puosia, o zmogus drabuzi. tad koks skirtumas jei ir ta suknele bus specialiai tau siuta,cackinta, orginali, kad issiskirtum is kitu..zmogus pats turi issiskirt is minios savo sarmu, o ne jo apdaras ji isskirt..tad peace :)

Na dėl lėšų. Aš taip pat nenoriu ir nežadu kažkokiai sukniai skirti daug pinigų. Bet apie tokį dalyką juk galima ir anksčiau pamąstyti, ir pradėti po šiek tiek taupyti jau iš anksčiau. Juk kad išleistuvės bus, tai ne prieš porą dienų yra sužinoma. ;D O šiaip tai aš išsakiau savo asmeninę nuomonę klausimu kur geriausia pirkti ir pan.

Žinutė parašyta: 2011-06-23 16:13:31 | Nuoroda
Fikcija rašė:
Sandrittta rašė:
Fikcija rašė:
Sandrittta rašė:

o kokiuose turguose paieskot, ten galima gaut graziu ir nebrangiu ;)

Siaubas, jau tik ne iš turgaus, nei ten gražu, nei ten skoninga, o ir plius dar didelė tikimybė išleistuvėse dar porą tokių pat pamatyti. Kašmaar. Geriausia, manau, siūtis, nes pats pasiuvimas brangus nėra, tik medžiaga brangi, bet jei medžiagą kokią pačios turite, tai suknelė labai pigiai atsieis. Kai siūnies tai bent turi kaip ant savęs nulietą, tokį modelį, kokį nori ir tokios pačios niekas kitas neturės. Ir originalu, ir gražu.

 Na bet jei zmogus negali tam skirti daug lesu, tai nezinau ka daugiau pasiulyti.galima atrasti ir ten , tik nereik pirkti ten koki torta ar dar su visokiais pricindalais. issirinkus kokia nekrentancia per daug i akis, o tiesiog dailia paprasta suknute gales ir veliau ja kurnors pritaikyt. nepamirskim, kad ne drabuzis zmogu puosia, o zmogus drabuzi. tad koks skirtumas jei ir ta suknele bus specialiai tau siuta,cackinta, orginali, kad issiskirtum is kitu..zmogus pats turi issiskirt is minios savo sarmu, o ne jo apdaras ji isskirt..tad peace :)

Na dėl lėšų. Aš taip pat nenoriu ir nežadu kažkokiai sukniai skirti daug pinigų. Bet apie tokį dalyką juk galima ir anksčiau pamąstyti, ir pradėti po šiek tiek taupyti jau iš anksčiau. Juk kad išleistuvės bus, tai ne prieš porą dienų yra sužinoma. ;D O šiaip tai aš išsakiau savo asmeninę nuomonę klausimu kur geriausia pirkti ir pan.

ok ok taika

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-06-23 22:18:30 | Nuoroda

 Aš tai svajoju apie lengvo audinio, gražiai krentančią, švelnios spalvos ar raštų suknelę aukščiau kelių.:) Savo 18nioliktam gimtadieniui siuvausi labai puošnią suknelę, kuri dabar tiesiog guli spintoje ir tikriausiai nebeišvys dienos šviesos.:)) Taigi išleistuvėms nusipirksiu paprastą suknelę, tačiau priderinsiu masyvius auskarus ar iššaukiančius aukštakulnius.:) Turėtų gautis graži atsvara.:) Bėja, merginos, kaip žadat plaukučius tvarkytis?:)

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Žinutė parašyta: 2011-06-23 22:24:52 | Nuoroda
Kristinute92 rašė:

 Aš tai svajoju apie lengvo audinio, gražiai krentančią, švelnios spalvos ar raštų suknelę aukščiau kelių.:) Savo 18nioliktam gimtadieniui siuvausi labai puošnią suknelę, kuri dabar tiesiog guli spintoje ir tikriausiai nebeišvys dienos šviesos.:)) Taigi išleistuvėms nusipirksiu paprastą suknelę, tačiau priderinsiu masyvius auskarus ar iššaukiančius aukštakulnius.:) Turėtų gautis graži atsvara.:) Bėja, merginos, kaip žadat plaukučius tvarkytis?:)

Planuoju ką nors pati pasidaryti valiūkiško, žaismingai atrodančio. Tikrai nežadu eiti į kirpyklas, darytis tortų ant galvos ir taip numesti ne menką pinigų sumą į balą dėl tų poros valandų atestatų įteikimo ceremonijoje.

Žinutė parašyta: 2011-06-24 15:53:49 | Nuoroda
Fikcija rašė:
Kristinute92 rašė:

 Aš tai svajoju apie lengvo audinio, gražiai krentančią, švelnios spalvos ar raštų suknelę aukščiau kelių.:) Savo 18nioliktam gimtadieniui siuvausi labai puošnią suknelę, kuri dabar tiesiog guli spintoje ir tikriausiai nebeišvys dienos šviesos.:)) Taigi išleistuvėms nusipirksiu paprastą suknelę, tačiau priderinsiu masyvius auskarus ar iššaukiančius aukštakulnius.:) Turėtų gautis graži atsvara.:) Bėja, merginos, kaip žadat plaukučius tvarkytis?:)

Planuoju ką nors pati pasidaryti valiūkiško, žaismingai atrodančio. Tikrai nežadu eiti į kirpyklas, darytis tortų ant galvos ir taip numesti ne menką pinigų sumą į balą dėl tų poros valandų atestatų įteikimo ceremonijoje.

 Pritariu. Pati irgi bandysiu pasidaryti lengvas garbanas namie tiesintuvo pagalba.:) Norėjau eiti apskritai tiesiais plaukais ir galvos dėl jų nesukau, tačiau mano plaukai ir taip yra labai tiesūs, todėl kilo idėja pasibanguoti juos truputi.:)

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 40
Žinutė parašyta: 2011-06-26 16:53:18 | Nuoroda

Aš visdelto išsinuomojau, nes labai įsimylėjau suknelę pasimatavus. O plaukus tai žadu išsitiesint ir truputį pasikelt pas kirpėją. Garbanos man netinka, tortų taip pat nenoriu... :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:41:34 | Nuoroda

As parduodu nuostabia suknele isleistuvem ns pirkau internetu ir netiko dydis ;/ taigi reikia naujos :) O kokios noriu tai net nezinau, vat patiko si kuria parduodu, bet netiko;/ tiesiog ieskosiu , nes kuri man bus skirta tai ysimylesiu is karto :))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-06-27 10:36:06 | Nuoroda
dancing lady rašė:

As parduodu nuostabia suknele isleistuvem ns pirkau internetu ir netiko dydis ;/ taigi reikia naujos :) O kokios noriu tai net nezinau, vat patiko si kuria parduodu, bet netiko;/ tiesiog ieskosiu , nes kuri man bus skirta tai ysimylesiu is karto :))

 imesk foto, įdomu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 22:20:21 | Nuoroda

((((((:
Aš savo suknelę nusipirkau Humanoj už 27Lt.
(:  

Žinutė parašyta: 2011-07-05 11:15:03 | Nuoroda

 Aš tai suknelę siuvausi. Ir ne todėl, kad norėjau kažko tokio wow, o todėl, kad pigiau gavosi ir galėjau pasisiūti modelį iš savo vaizduotės 

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-05 20:06:33 | Nuoroda

Aš siuvuosi,nes dar dalyvausiu vestuvese vasara,o tokios sukneles kokios reikes neradau arba perbrangi.Be to, radau vieta ,kur parduodami nebrangus auduniai

Žinutė parašyta: 2011-07-08 07:53:54 | Nuoroda

Nusipirkau humanoje, uz 15 lt :) sampanine, aptempta, iki keliu, nuogi peciai.. patenkinta :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-24 12:03:36 | Nuoroda

 Pigiai tu cia radai... :)

 

______________________

darbas voketijoje

Žinutė parašyta: 2011-07-25 20:59:12 | Nuoroda

Įmeskit nuotraukas, merginos. Beprasmiškai diskutuojat apie nematytus dalykus. :D  

  • Istorija / VBE 48
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 95
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2012-06-16 21:44:09 | Nuoroda

 internete galima rast gražių ir nebrangių, jei dar išpardavimai tai tikrai galima rast :)

Žinutė parašyta: 2012-06-19 23:22:12 | Nuoroda
twiggy rašė:

 internete galima rast gražių ir nebrangių, jei dar išpardavimai tai tikrai galima rast :)

 Su tuo internetu tai gerai, kai esi bepapė šabloninės figūros mergina. Niekad nesisiųsčiau nieko iš neto:( 100proc netiktų modeliai.

Žinutė parašyta: 2012-06-24 20:55:19 | Nuoroda

H&M nusižiūrėjau labai gražia vasariška ir lengvai puošnę suknelę , o kadangi Lietuvoj nėra hm tai teko nulėkt iki Lenkijos , o ten viena už kitą gražesnės suknelės. :)
Jeigu kuri neranda ir gali iki pl nulėkt tai žinokit nepasigailėsit :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą