Motyvacinis testas 2011m.VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-09 18:33:32 | Nuoroda

 O dabar galvoju, jeigu tarkim įstojau pirmam etape į pvz. 5 vietą, bet labai noriu į 3, tai jei atsisakau ir bandau per antrą etapą į tą 3, neįstoju, per trečią etapą neįstoju, tai ir viskas? Turiu laisvus metus? :D

  • Geografija / MBE 7
  • Istorija / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-09 19:48:41 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:

 O dabar galvoju, jeigu tarkim įstojau pirmam etape į pvz. 5 vietą, bet labai noriu į 3, tai jei atsisakau ir bandau per antrą etapą į tą 3, neįstoju, per trečią etapą neįstoju, tai ir viskas? Turiu laisvus metus? :D

 Taip

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-10 12:13:26 | Nuoroda
vynous rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Daina rašė:

Tai .... nesikeikiant , galetu rasyti pirmojo etapo,nes visi masto va jau tas kb mano kokie 15,kai min raso 14 ir laimingi galvoja ,kad istos...o istikruju tik per pakartotine nebent...nu negaliu :D

 Šiaip tai labai blūdina su tokiais rezultatų paskelbimais. Kad mažiausias tikrai žemas, o pirmu etapu neįstoji;D

 tai as busiu viena is tu kuri turi 16kb ir paranojiskai masto, jog isvis i vf neistos.

 ne tu viena as turiu virs 17 ir irgi mastau kazin kaip cia bus ar istosiu :D... o ir siaip kazkaip labai nesiseke man su egzais,ka galvojau,kad islaikysiu blogiausiai islaikiau geriausiai,ir atvirksciai pvz is lt minimum 50 tikejaus,gavau tik 27 :D... o is anglu tj irgi susimoviau ziauriai per ta skubejima ,kad speciau viska i tuos ats lapus surasyt :) nu,bet nieko nepasiseke tj nepasiseke.:) va ir nieko nesako sules vidurkis,pas mane kiauras 9,o egzai vos vos islaikyti kai sakau:D....

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-10 12:39:55 | Nuoroda
Daina rašė:
vynous rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Daina rašė:

Tai .... nesikeikiant , galetu rasyti pirmojo etapo,nes visi masto va jau tas kb mano kokie 15,kai min raso 14 ir laimingi galvoja ,kad istos...o istikruju tik per pakartotine nebent...nu negaliu :D

 Šiaip tai labai blūdina su tokiais rezultatų paskelbimais. Kad mažiausias tikrai žemas, o pirmu etapu neįstoji;D

 tai as busiu viena is tu kuri turi 16kb ir paranojiskai masto, jog isvis i vf neistos.

 ne tu viena as turiu virs 17 ir irgi mastau kazin kaip cia bus ar istosiu :D... o ir siaip kazkaip labai nesiseke man su egzais,ka galvojau,kad islaikysiu blogiausiai islaikiau geriausiai,ir atvirksciai pvz is lt minimum 50 tikejaus,gavau tik 27 :D... o is anglu tj irgi susimoviau ziauriai per ta skubejima ,kad speciau viska i tuos ats lapus surasyt :) nu,bet nieko nepasiseke tj nepasiseke.:) va ir nieko nesako sules vidurkis,pas mane kiauras 9,o egzai vos vos islaikyti kai sakau:D....

 Pažįstamas jausmas. Pas mane iš vis vidurkis 9,5, o su egzaminais tai žiauriai nepasisekė.

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-10 16:41:15 | Nuoroda

 sveiki, būsimieji pedagogai :) aš taikau į socialinę pedagogiką :) skaičiau, kad rašotės apie stipendijas pedagogų, aš tai manau, kad šaunu, bet realiai koks skaičius gauna nežinia... ir bent praeitais metais jos labai visiems vėlavo :(

Žinutė parašyta: 2011-07-10 16:42:49 | Nuoroda

 ir dar turiu klausimėlį? kada skaičiuoja stojamąjį balą? ar jis išvis rašomas prašyme? nes pas mane bent kol kas nėra :( tik motyvacinio įvertinimas

Žinutė parašyta: 2011-07-10 17:57:03 | Nuoroda
Astaa rašė:

 ir dar turiu klausimėlį? kada skaičiuoja stojamąjį balą? ar jis išvis rašomas prašyme? nes pas mane bent kol kas nėra :( tik motyvacinio įvertinimas

 Kaip suprasti stojamąjį balą? Tu pati gali jį apsiskaičiuot pagal savo egzaminų įvertinimus, prašyme nebus jis įrašytas.

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-10 18:15:58 | Nuoroda
Astaa rašė:

 sveiki, būsimieji pedagogai :) aš taikau į socialinę pedagogiką :) skaičiau, kad rašotės apie stipendijas pedagogų, aš tai manau, kad šaunu, bet realiai koks skaičius gauna nežinia... ir bent praeitais metais jos labai visiems vėlavo :(

 sveikaaa,as taip pat ten!! :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:17:41 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Astaa rašė:

 ir dar turiu klausimėlį? kada skaičiuoja stojamąjį balą? ar jis išvis rašomas prašyme? nes pas mane bent kol kas nėra :( tik motyvacinio įvertinimas

 Kaip suprasti stojamąjį balą? Tu pati gali jį apsiskaičiuot pagal savo egzaminų įvertinimus, prašyme nebus jis įrašytas.

 aišku :) na, anksčiau būdavo taip, kad stojamasis balas atsiranda prašyme, tai db žinosiu, kad taip jau nebėra ir nereikės mąstyt kada gi jis atsiras :))))

Žinutė parašyta: 2011-07-11 10:48:11 | Nuoroda
Astaa rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Astaa rašė:

 ir dar turiu klausimėlį? kada skaičiuoja stojamąjį balą? ar jis išvis rašomas prašyme? nes pas mane bent kol kas nėra :( tik motyvacinio įvertinimas

 Kaip suprasti stojamąjį balą? Tu pati gali jį apsiskaičiuot pagal savo egzaminų įvertinimus, prašyme nebus jis įrašytas.

 aišku :) na, anksčiau būdavo taip, kad stojamasis balas atsiranda prašyme, tai db žinosiu, kad taip jau nebėra ir nereikės mąstyt kada gi jis atsiras :))))

 Dabar jau tik sužinosi, įstojai ar ne

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-11 13:01:43 | Nuoroda

žinoma, kad rodys užpildytam prašyme stojąmąjį balą.  Viskas vyksta lygiai taip pat kaip ir praeitąmet. Greitu metu jau turėtų būti suskaičiuotas balas.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 13:36:04 | Nuoroda
slice rašė:

žinoma, kad rodys užpildytam prašyme stojąmąjį balą.  Viskas vyksta lygiai taip pat kaip ir praeitąmet. Greitu metu jau turėtų būti suskaičiuotas balas.

 tas konkursinis kuri mes skaiciuojam?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 11:35:55 | Nuoroda
Miau rašė:
slice rašė:

žinoma, kad rodys užpildytam prašyme stojąmąjį balą.  Viskas vyksta lygiai taip pat kaip ir praeitąmet. Greitu metu jau turėtų būti suskaičiuotas balas.

 tas konkursinis kuri mes skaiciuojam?

taip, tas pats.

Žinutė parašyta: 2011-07-13 12:02:26 | Nuoroda

Bet stojant į skirtingas specialybes jis yra skirtingas. Pavyzdžiui pas mane yra tikrai skirtingų specialybių, tad nesuprantu, kaip gali apskaičiuot visom vieną.

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:16:34 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Bet stojant į skirtingas specialybes jis yra skirtingas. Pavyzdžiui pas mane yra tikrai skirtingų specialybių, tad nesuprantu, kaip gali apskaičiuot visom vieną.

 tai tame ir esmė, kad skirtingom specialybėm atskirai ir yra skaičiuojamas balas. Viską atlieka sistema.

prie kiekvienos specialybės bus parašytas skirtingas balas, sudarytas iš toms studijoms reikalaujamų disciplinų pažymių/egzaminų.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:11:46 | Nuoroda

lamoj jau rodo konkursinius balus, jei kas dar nespėjot patikrinti :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:23:02 | Nuoroda

Sveiki, turiu klausima jeigu as stoju i su kuno kultura ir esu 2 kart laimejas 3 vieta tarp lietuvos profesiniu mokyklu sportinese varzybose, ar galiu registruotis kaip , šalies jaunimo rinktinės sporto šakos III vietos laimėtojas? 

  • Biologija / VBE 4
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą