Motyvacinis testas 2011m.VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:32:43 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
A_vainyte rašė:

 Bandyk, gal taip praskaidrinsi, kad net du balus gausi :D Mano viena klausytoja siandien sirgo, slogavo, tai jai tokie butu neprosal turbut :D

 Reikia kaip juokingai apsirenkt, kokiu mikimauzu;DDD Jaučiu išraiškos, tai būtų  ""  ;DDDD

 Sakytu "Viskas!Tu net nekalbek! Mes matom, kad tu motyvuota dirbt su vaikais ir juos linksmint. 2 balai!" :D Ai ir beje, kolidoriuose girdejau snekas, kad labai kreipia demesi i rasyba, nes nu vis del to pedagogika, tai biski pasitikrink klaidas jeigu ka :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:34:24 | Nuoroda
A_vainyte rašė:
Roberta Aurėja rašė:
A_vainyte rašė:

 Bandyk, gal taip praskaidrinsi, kad net du balus gausi :D Mano viena klausytoja siandien sirgo, slogavo, tai jai tokie butu neprosal turbut :D

 Reikia kaip juokingai apsirenkt, kokiu mikimauzu;DDD Jaučiu išraiškos, tai būtų  ""  ;DDDD

 Sakytu "Viskas!Tu net nekalbek! Mes matom, kad tu motyvuota dirbt su vaikais ir juos linksmint. 2 balai!" :D Ai ir beje, kolidoriuose girdejau snekas, kad labai kreipia demesi i rasyba, nes nu vis del to pedagogika, tai biski pasitikrink klaidas jeigu ka :D

 Blyn, aš jau pamiršau ir kaip rašyt reikia;DD Normaliai ant popieriaus rašiau paskutinį kartą tik per istorijos egzaminą;DD Reiks ryt pasimokyt;DD

 

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:39:08 | Nuoroda

O tai jeigu as ten prasyme prirasiau ir lietuviu ir istorija ir pradini ir t.t., tai man reiks rayti kodel buten sias specialybes pasirinkau? :DDD eina saaaau...

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:43:07 | Nuoroda

 P.S. Pamirsau pasakyt, kad motyvacini laikiau Kaune, bet vistiek manau, kad turetu but tas pats :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:43:47 | Nuoroda
xVitutex rašė:

O tai jeigu as ten prasyme prirasiau ir lietuviu ir istorija ir pradini ir t.t., tai man reiks rayti kodel buten sias specialybes pasirinkau? :DDD eina saaaau...

 Tai nedestyk kiekviena kodel, vistiek jos visos yra pedagogika. Tai ir rasyk, kodel pedagogika :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:46:14 | Nuoroda
A_vainyte rašė:
xVitutex rašė:

O tai jeigu as ten prasyme prirasiau ir lietuviu ir istorija ir pradini ir t.t., tai man reiks rayti kodel buten sias specialybes pasirinkau? :DDD eina saaaau...

 Tai nedestyk kiekviena kodel, vistiek jos visos yra pedagogika. Tai ir rasyk, kodel pedagogika :D

 Dekui :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:46:31 | Nuoroda

Žodžiu, pasakyt reikia, kokia aš būčiau nuostabi mokytoja ir tiek;DD

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:48:49 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Žodžiu, pasakyt reikia, kokia aš būčiau nuostabi mokytoja ir tiek;DD

 Butent :D

Žinutė parašyta: 2011-06-28 00:02:06 | Nuoroda
xVitutex rašė:

As laikysiu 29... Bijau :D Ka ten apie save papasakosiu? Neisivaizduoju... Kaip ten lenkt i ta pedagogini? :D patinka vaikai ir mokykla :D jooo... ne...

 O kelintai valandai tu 29d?

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-28 00:41:45 | Nuoroda
  • man bus 30 diena, psichologija, irgi nezinau nei ka sakyt nei ka rasyt :D 
Žinutė parašyta: 2011-06-28 02:19:13 | Nuoroda

As irgi 30d. laikau :D  

Žinutė parašyta: 2011-06-28 09:13:15 | Nuoroda
inridute rašė:

As irgi 30d. laikau :D  

 tu i vln?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 10:29:45 | Nuoroda

Be reikalo jus cia baiminates ka rasyt :) mintys ant popieriaus pacios liejas,jai per mazai dar ka nors pamastai ir pridedi,kad ir tokiu pievu,kad labai myli vaikus :D ar kazkas biski pusiau i klausimo atsakymo puse,pusiau ne jei isvis nezinai ka rasyt :D o su pokalbiu tai abi buvo labai mielos,tik viena suktesniu klausimu klause ;) bet ir taip labai maloniai pasisneki ten su jomis;) nera ko bijot manau. Nieko ten mandro nebuna,viskas aisku ir paprasta.

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-06-28 10:33:18 | Nuoroda

Ai ir ziurekit ka rengiates, neikit kaip i miesta ar i pliaza, visgi norit buti pedagogu , tai ir apsirengti atitinkamai reiketu ;)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-06-28 11:09:57 | Nuoroda
Denka rašė:
  • man bus 30 diena, psichologija, irgi nezinau nei ka sakyt nei ka rasyt :D 

 Aš irgi į psichologiją, tačiau 29d

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-28 11:23:11 | Nuoroda
Daina rašė:

Ai ir ziurekit ka rengiates, neikit kaip i miesta ar i pliaza, visgi norit buti pedagogu , tai ir apsirengti atitinkamai reiketu ;)

 Kaip suprast? o tai kaip nueit apsirengus?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 11:32:12 | Nuoroda
NeRamus rašė:
Daina rašė:

Ai ir ziurekit ka rengiates, neikit kaip i miesta ar i pliaza, visgi norit buti pedagogu , tai ir apsirengti atitinkamai reiketu ;)

 Kaip suprast? o tai kaip nueit apsirengus?

 Kostiumu;DDD

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-28 11:57:24 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
NeRamus rašė:
Daina rašė:

Ai ir ziurekit ka rengiates, neikit kaip i miesta ar i pliaza, visgi norit buti pedagogu , tai ir apsirengti atitinkamai reiketu ;)

 Kaip suprast? o tai kaip nueit apsirengus?

 Kostiumu;DDD

 Virsune visgi bandysiu pliazo style.

Žinutė parašyta: 2011-06-28 12:07:15 | Nuoroda

Auuu Gal dar yra laikiusių testą?kaip sekėsi? 

Žinutė parašyta: 2011-06-28 13:41:07 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
xVitutex rašė:

As laikysiu 29... Bijau :D Ka ten apie save papasakosiu? Neisivaizduoju... Kaip ten lenkt i ta pedagogini? :D patinka vaikai ir mokykla :D jooo... ne...

 O kelintai valandai tu 29d?

 Vilniui 10.30.
Bet tai as is alytaus :D Neisivaizduoju kaip rasiu ta studentu gatve :DD

As tai galvoju rengtis suknele ir viskas :D Padoriai...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą