Padėkite protingai pasirinkti
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-18 18:56:11 | Nuoroda

  Labas vakaras... Jau pats laikas galutinai nuspręsti kur stoti, tačiau vis dar neišsirenku... Laikiau egzaminus tokius: lietuvių, anglų, istoriją (valstybinius). Šiaip labiau tinka man socialiniai mokslai arba kas nors prie meno. Esu humanitaras, o ne realistas. Kolkas tenkina tik teisės studijų pasirinkimas... Gal kas galite pasidalinti savo patirtimi, kur būtų galima studijuoti ir ką ,su mano minėtais egzaminais? Gal jūs būtet tokioje situacijoje kaip mano, ir ką pasirinkote?

Žinutė parašyta: 2011-06-18 19:22:24 | Nuoroda

labas.mano panasi, na dar matieka laikiau, bet as jos nemegstu ir su ja nesieju savo ateities..tai va..neisivaizduoju, ka i ta sarasa rasyt

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-06-18 20:12:08 | Nuoroda

Kur daugiau? Ar niekas nepatarsite? Kur jūs stosite su tokiais egzais?

Žinutė parašyta: 2011-06-19 13:16:22 | Nuoroda

sveiki,

mano tokie patys egzaminai.

kiek domėjausi (o domėjausi daug), galima bandyti stoti į : istoriją, politologiją, filologijas, folosofijas, turizmą, viešajį administravimą.. didelio pasirinkimo deja nėra ;/

Žinutė parašyta: 2011-06-19 13:46:47 | Nuoroda

kad nebūtų tokių klausimų reikia išsirinkti specialybę ir laikyti atitinkamus egzaminus.
o tai čia mažas pasirinkimas? tai kokio norisi? pvz su mano egzaminais galima stot į inžinerijas ir fiziką... čia mažas pasirinkimas. o su jūsų tai visi soc mokslai jum pavaldūs išskyrus ekonomiką, kalbos, ir visas ktas humanitarizmas.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-19 13:49:33 | Nuoroda

o ir šiaip bent minimaliai įsivazduojat ką norėtumėt/ga;ėtumėt veikt baigę.. ar dievinat kalbas, mėgstat dirbti su vaikais, ar esate puikus oratorius, domities politka, piešiat... nu kažką...

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-20 11:38:56 | Nuoroda
Bulius rašė:

  Labas vakaras... Jau pats laikas galutinai nuspręsti kur stoti, tačiau vis dar neišsirenku... Laikiau egzaminus tokius: lietuvių, anglų, istoriją (valstybinius). Šiaip labiau tinka man socialiniai mokslai arba kas nors prie meno. Esu humanitaras, o ne realistas. Kolkas tenkina tik teisės studijų pasirinkimas... Gal kas galite pasidalinti savo patirtimi, kur būtų galima studijuoti ir ką ,su mano minėtais egzaminais? Gal jūs būtet tokioje situacijoje kaip mano, ir ką pasirinkote?

 Jei esate kūrybingas ir drąsus žmogus, tačiau matematika jums ne prie šidries VDU galime pasiūlyti Viešosios komunikacijos studijas arba marketingo vadybos studijas (programoje nėra aukštosios matematikos). Studijų metu tikrai galėsite panaudoti savo kūrybingumą jei esate prie meno :) 

Žinoma, geras pasirinkimas ir teisė, tik studijos jau bus sausesnės. Visų pirma siūlytume jums įsivaizduoti kokį darbą norėtumėte dirbti gyvenime? :) Gal norėtumėte būti kitų žmonių karjeros konsultantu :) Tuomet taip pat VDU yra įdomios ir praktiįkos karjeros ir profesinio konsultavimo studijos :)

Gerai apsvarstykite kaip save įsivaizduojate po 5 metų, ką veiksite :)

Apgalvokite  kokie jūsų hobiai :) galbūt pagal juos pasirinksite studijas :) Juk jei darbas bus jūsų hobis, tai nereikės dirbti nei vienos dienos :) bus tik malonumas :)

Žinutė parašyta: 2011-06-20 16:44:25 | Nuoroda

Vis dar neįsirenku kur studijuoti...  Gal dar kas pasidalinsite informacija, kur stosite su  minėtais egzaminais?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:02:47 | Nuoroda

 Mano egzaminai panasus lietuviu matematika ir istorija dar anglu metinis. Kur stot taip pat didelis klausimas. Ziauriai nemegstu matematikos ir su anglu kalba labai sunku..galvoju apie sociologijos mokslus..bet ten zinoma anglu reikes mokintis,tai manai tai mane tems zemyn..:( 

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:08:17 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

 Mano egzaminai panasus lietuviu matematika ir istorija dar anglu metinis. Kur stot taip pat didelis klausimas. Ziauriai nemegstu matematikos ir su anglu kalba labai sunku..galvoju apie sociologijos mokslus..bet ten zinoma anglu reikes mokintis,tai manai tai mane tems zemyn..:( 

 sociologijoj yra ir aukštoji matematika, logika ir t.t., o be anglų manau išvis sunkiai būtų. gal maišai su soc darbu?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:38:10 | Nuoroda

na omeny turejau visus soc mokslus ir sociologija ir soc darba ir soc pedagogika:) bet maciau kad yra mikroekonomika ,uzsienio kalba (bet tik nuo 4 semestro pvz ktu)..na del to ir klausiu patarimo..ka rinktis kad nebutu matematikos bent jau,su anglu gal kaipnors nes vistiek reikalinga kalba...

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:54:19 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

na omeny turejau visus soc mokslus ir sociologija ir soc darba ir soc pedagogika:) bet maciau kad yra mikroekonomika ,uzsienio kalba (bet tik nuo 4 semestro pvz ktu)..na del to ir klausiu patarimo..ka rinktis kad nebutu matematikos bent jau,su anglu gal kaipnors nes vistiek reikalinga kalba...

 mieloji, dar kartą pasakysiu, kad sociologija yra visiškai kitoks mokslas nei soc darbas ar soc pedagogika. nesusimaišyk, nes, manau, gailėsies paskui :) bandyk gal į tokius mokslus kaip edukologija, ikimokyklinis ugdymas ir pan?

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:50:19 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
ausrike19 rašė:

na omeny turejau visus soc mokslus ir sociologija ir soc darba ir soc pedagogika:) bet maciau kad yra mikroekonomika ,uzsienio kalba (bet tik nuo 4 semestro pvz ktu)..na del to ir klausiu patarimo..ka rinktis kad nebutu matematikos bent jau,su anglu gal kaipnors nes vistiek reikalinga kalba...

 mieloji, dar kartą pasakysiu, kad sociologija yra visiškai kitoks mokslas nei soc darbas ar soc pedagogika. nesusimaišyk, nes, manau, gailėsies paskui :) bandyk gal į tokius mokslus kaip edukologija, ikimokyklinis ugdymas ir pan?

 Aciu tau labai,kai pasakei pasidomejau ir..istryniau isvis sociologija:) o buciau tikrai klaida padarius nes maniau kad tai kazkas panasaus kaip soc darbas ir soc pedagogika:) o ikimokyklinis ir taip pas mane buvo:)

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą