KTU ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-19 11:47:50 | Nuoroda

Bus stojanciu? :)

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Matematika / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-06-19 14:28:00 | Nuoroda

 Bandysiu, trečioj sąrašo vietoj pas mane ji. Tik nieko nežinau apie studijų kokybę. Na kiek žinau ir kiek man draugai yra sakę, tai labai lengva įstot į KTU, bet kaip dėl ekonomikos nežinau. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-19 16:12:59 | Nuoroda

 As taip pat cia bandysiu stot, butu neblogai jei studijuojantys KTU ekonomika netycia uzklystu cia ir papasakotu apie studijas :D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:32:23 | Nuoroda

Gal žinote kuo skiriasi ekonomika, apskaita ir finansai?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:08:01 | Nuoroda

 sveiki as ir galvoju stoti i ekonomika, bet ji pas mane 4 vietoj. Gal galit parasyt kas nors kaip studijos ir daugiau pasidalinti patirties apie Ekonomika KTU?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-20 18:09:59 | Nuoroda

 su kokiais balais manot, kad pavyktu i nemokama?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 13:00:22 | Nuoroda

Aš irgi bandysiu čia stoti, tik taip pat nežinau dėl studijų kokybės. Gal kas turite kokių žinių?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2011-07-07 23:42:30 | Nuoroda

ir aš, ir aš! :)

  • Istorija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:27:52 | Nuoroda

 aš taip pat svarstau apie KTU ekonomiką. Gal kas žino ką geriau rinktis - finansus,apskaitą ar ekonomiką?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:46:47 | Nuoroda

 gal kas zino ar su 18 su trupuciu imanoma istot i nemokama ktu ekonomika

 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 15:00:09 | Nuoroda

ar imano butu istoti su matematikos 44,istorija 58,lietuviu 86.anglu 46 i vf vieta?

Žinutė parašyta: 2011-07-11 16:33:27 | Nuoroda
Viktorijaaa rašė:

ar imano butu istoti su matematikos 44,istorija 58,lietuviu 86.anglu 46 i vf vieta?

 neimanoma.

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:50:38 | Nuoroda

 Sveiki, aš esu KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto 2 kurso studentė :) jei domina kas dėl KTU ekonomikos/ marketingo/ apskaitos /finansu/ vadybos/ viesojo sektoriaus ekonomikos/ zmogiskuju istekliu vadybos  , tai rašykite man el. paštu :))  . Labai lauksiu laiškų:) atsakysiu į visus rūpimus klausimus. :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:23:12 | Nuoroda
GretaKTUEVF rašė:

 Sveiki, aš esu KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto 2 kurso studentė :) jei domina kas dėl KTU ekonomikos/ marketingo/ apskaitos /finansu/ vadybos/ viesojo sektoriaus ekonomikos/ zmogiskuju istekliu vadybos  , tai rašykite man el. paštu :))  . Labai lauksiu laiškų:) atsakysiu į visus rūpimus klausimus. :) 

 O gal nori čia papasakot apie panašumus, skirtumus, privalumus, kokybę mokymo ir pan? Ir mum visiem geriau, ir tau mažiau rašyt :)) :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:41:41 | Nuoroda

Sveiki,

Kadangi esu iš tos pačios (Jums padėti norinčios) komandos. Tai atsakysiu į visus klausimus aš :)

Pirmiausia prisistatysiu esu Sandra Kavaliauskaitė, studijuoju KTU'ne Ekonomiką ir jau keliauju į trečią kursą. 

O dabar atsakymai į Jūsų klausimėlius :

1. Panašumai/Skirtumai

Pasirinkęs kažkurią iš šių specialybių vistiek mokysies panašius modulius bent pirmame kurse, tai tikrai. Antrajame jau šiek tiek pradės skirtis, o trečiajame jau tiksliai pagal savo specializaciją, ketvirtame kurse specializacijų baigiamasis darbas, jau priklausys nuo to ką mokeis ir ko sieki toliau.

Skiriasi, pagrinde tuo ką norite matyti/turėti parašyto ant savo diplomo, bei gilinantys giliau ką nori studijuoti ar pastoviai skaičiuoti (skaičiai, skaičiai,balansai,lentelės t.t.) tuomet tinka Finansų, Ekonomikos, Apskaitos sritys ar mėgsti ne tik skaičiuoti, bet ir gerai pakrutinti savo smegenukus kur reik ir iš savęs informacijos ir viską išmokti pritaikyti įvairiose situacijose. (Sorry jei ką ne tiksliai paaiškinau :) ), taigi tuomet tinka Vadybos, Žmonių išteklių vadybos, Marketingo sritys.

2. Privalumai.

Kas bent man buvo aktualu, jog su dėstytojais lengva bendrauti, susitarti (dėl koliokviumų,egzaminų ir pnš.). Jei gerai mokysies privalumas - stipendija, į kurią galite pretenduoti jau po pirmo kurso, kai matomas Jūsų metinis balas, kuris kiekvienais metais kinta. :)

3. Mokymo kokybė.

Kokybė yra labai aukšta. Spaust spaudžia, bet padėt padeda ir aiškinama kol išaiškinama.
Kolkas jokių kliūčių man nekilo, nors ir neesu mokslo gumbas t.y. mokausi vidutiniškai.

 

Jei kas dar domina klauskite, čia ar el.paštu (Atsakymai visą parą )
 

Žinutė parašyta: 2011-07-14 10:33:37 | Nuoroda

O kaip manote kas perspektyviausia : Ekonomika, finansai ar verslo administravimas? :) Ir galbūt kas nors žino ar skiriasi kažkuo studijų kokybė mokantis KTU (Kaune) nuo KTU (Panevėžio institute)? :) Ie kaip manote su kokiu KB būtų galima įstoti į VF ekonomiką? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 23:09:11 | Nuoroda

 O koki reikia tureti konkursini bala, jei nori bandyti istoti i vf finansus? Ar mano uztektu?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-23 19:00:19 | Nuoroda

 deimante581 Sveika :) iš tavo išvardintųjų specialybių perspektyviausia atrodo finansai, jei tiksliai žinai, kad sieksi būti geriausia finansininkė :) 
Vš. administravimas ir ekonomika, manau šiek tiek mažiau perspektyvi, ekonomika dėl to, kad tikrai daug stoja ir įstoja į šią sritį :) o administravimas, na man atrodo ne taip stipriai stovinti specialybė :)
Jei neklystų tu man rašei į paštą, ir kaip minėjau mokslas Kaune ir Panevėžyje  nelabai kuo skiriasi, žiūrėk savo patogumo atžvilgiu kur labiau nori ten ir stok, mokslo specifika bus ta pati tik dėstytojai skirsis :)
Toliau dėl VF ekonomikos balo praeitais metais minimalus buvo I-jame etape 16,32 tad gali maždaug atsižvelgti :)

 

LadyShadow į finansus toks pats balas buvo praeitais metais kaip ir į ekonomikos t.y. 16,32 :) 
O tu savojo kaip ir neparašiusi, tai negaliu tavęs patikslinti :)

Visada su Jumis,
Sandra :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 19:17:00 | Nuoroda

Kaip gaila,kad tiek informacijos iš visur,bet po laiko... Parašiau pirmoje vietoje Ekonomiką,o dabar vis galvoju, kad tik neužtektų mano KB ir nesiūlytų stoti į ją. :)) Na bet jei ir pasiūlys, taj nemanau,kad atsisakysiu ir nestosiu..

Žinutė parašyta: 2011-07-23 20:04:11 | Nuoroda
deimante581 rašė:

Kaip gaila,kad tiek informacijos iš visur,bet po laiko... Parašiau pirmoje vietoje Ekonomiką,o dabar vis galvoju, kad tik neužtektų mano KB ir nesiūlytų stoti į ją. :)) Na bet jei ir pasiūlys, taj nemanau,kad atsisakysiu ir nestosiu..

manau būsim abi tokios pat dvejojančios kolegės ;D bet aš šiek tiek optimistiškiau į tai žvelgiu, juk visgi specialybės  (ekonomika, finansai ar apskaita) yra gan panašios todėl nemanau kad būtų sunku pasirinkus vieną iš jų kaip gretutinę, tuomet ir bakalauras dvigumas ir perspektyvų daugiau ;)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą