2011 Vilniaus Kolegija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:23:57 | Nuoroda
Fabis rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Fabis rašė:

Sveiki. Noreciau paklausti ar imanoma man butu mokintis Finansus , beveik nemokant isvis matematikos , ar nebutu per sunku? 

 Na žiūrint kas tau yra visiškas nemokėjimas. Vienas matkę išlaiko 50 proc jam jau nemokėjimas, kitas savo 5 džiaugiasi. O kaip pačiam/pačiai su egzaminu matematikos?

 Nelaikiau matematikos isvis. B lygiu 4 issivedziau tai va toks nemokejimas. Pats manau kad beviltiska man ten bandyt eit mokintis su tokiom ziniom. Siaip gal zinot kas ar verslo vadyboj labai ten daug matematikos buna?

 Na šiuo atveju patarčiau pasiskaičiuoti savo konkursinį balą ir palyginti jie su praeitų metų, kad ir verslo vadyba. Dar gali čia pasiskaityt vvf.viko.lt/  Kaip ir taiptaip sakė galbūt tu turi gerą loginį mąstymą ir prasisuksi dar ir šiaip jei kolegijoj susimtum gal visai įprastum prie matematikos. Na čia jau nuo tavęs priklauso.

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:23:43 | Nuoroda

Sveiki, galvoju stoti į finansus, bet iškilo toks klausimas dėl matematikos, ar studijuojant šią sritį, matematikos mokomasi plačiai kaip mokykloj su visom trigonometrijom, vektoriais ir pnš, ar daugiau elementaresnės matematikos? Bijau kad gali būti per sunku mokintis, nes egzamino gavau 42 procentus.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:17:06 | Nuoroda

Kaip manot  arverta VK studijuoti programu sistemas?

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-07-06 10:53:40 | Nuoroda

 Ar stojate kas nors į įstaigų administravimą?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:44:39 | Nuoroda

 Sveiki, gal galėtumėt kas paaiškinti, koks skirtumas tarp bankininkystės, finansų ir verslo ekonomikos? Niekaip neapsisprendžiu kurią specialybę pasirinkti. Dėkoju labai.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:54:51 | Nuoroda
Asembling rašė:

 Sveiki, gal galėtumėt kas paaiškinti, koks skirtumas tarp bankininkystės, finansų ir verslo ekonomikos? Niekaip neapsisprendžiu kurią specialybę pasirinkti. Dėkoju labai.

 visos šios specialybės yra kažkiek panašios (mikro, makro ekonomika, apskaita ir t.t.)

tačiau kaip supranti, bankininkystės studijos labiau orientuotos į bankų valdymą. Nors diplomas ekonomisto, būsi labiau kvalifikuota(s) dirbti banke. 
Verslo ekonomika tai darbas privačioje ar valstybinėje įmonėje analizuojant visus ekonominius procesus ir t.t.. arba gali kurti savo verslą.

Finansus rinkčiaus pati, nes tai plati sfera. Mokydamasis finansus taip pat mokaisi ekonomikos, o mokydamasis ekonomiką, finansų paimi tik pagrindus. Studijuodamas finansus gali dirbti tiek banke, tiek verslo įmonėje. na nežinau, tikiuos kažkiek taikliai atsakiau :D

 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-06 18:17:23 | Nuoroda
taiptaip rašė:
Asembling rašė:

 Sveiki, gal galėtumėt kas paaiškinti, koks skirtumas tarp bankininkystės, finansų ir verslo ekonomikos? Niekaip neapsisprendžiu kurią specialybę pasirinkti. Dėkoju labai.

 visos šios specialybės yra kažkiek panašios (mikro, makro ekonomika, apskaita ir t.t.)

tačiau kaip supranti, bankininkystės studijos labiau orientuotos į bankų valdymą. Nors diplomas ekonomisto, būsi labiau kvalifikuota(s) dirbti banke. 
Verslo ekonomika tai darbas privačioje ar valstybinėje įmonėje analizuojant visus ekonominius procesus ir t.t.. arba gali kurti savo verslą.

Finansus rinkčiaus pati, nes tai plati sfera. Mokydamasis finansus taip pat mokaisi ekonomikos, o mokydamasis ekonomiką, finansų paimi tik pagrindus. Studijuodamas finansus gali dirbti tiek banke, tiek verslo įmonėje. na nežinau, tikiuos kažkiek taikliai atsakiau :D

 Aišku... finansai labiausiai sudomino, pagal tavo pasakojimus :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:45:27 | Nuoroda

 Aš ir apie finansus galvojau tad ir parašiau 4-tu numeriu VIKO. Na būčiau tikrai laiminga jei įstočiau :)

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-07 01:55:17 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 Aš ir apie finansus galvojau tad ir parašiau 4-tu numeriu VIKO. Na būčiau tikrai laiminga jei įstočiau :)

 Į nemokamą rašei? Pas manes 15.68 balas gaunasi, nežinau vf ar vnf rašyt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 07:54:10 | Nuoroda
Asembling rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 Aš ir apie finansus galvojau tad ir parašiau 4-tu numeriu VIKO. Na būčiau tikrai laiminga jei įstočiau :)

 Į nemokamą rašei? Pas manes 15.68 balas gaunasi, nežinau vf ar vnf rašyt :)

 Jei jau aš rašiau į nemokama tai tu drąsiai gali rašyt, nes praeitais metais paskutinis į VF vietą įstojo su 14,18 : )

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:56:11 | Nuoroda

planuoju ir aš į VK, visuomenės sveikatą, nes į vu neįstoju :) sunku mokytis? praktikos nemažai? gal kas pažįstamų turi studijuojančių? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 13:06:42 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Asembling rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 Aš ir apie finansus galvojau tad ir parašiau 4-tu numeriu VIKO. Na būčiau tikrai laiminga jei įstočiau :)

 Į nemokamą rašei? Pas manes 15.68 balas gaunasi, nežinau vf ar vnf rašyt :)

 Jei jau aš rašiau į nemokama tai tu drąsiai gali rašyt, nes praeitais metais paskutinis į VF vietą įstojo su 14,18 : )

 Tai gal tada ir man dar būtų įmanoma į finansus, su balu 14,32 kaip manot? 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 13:31:17 | Nuoroda

ka manot apie VIKO tarptautini versla?:) ar apsimoka studijuot? nes pacios studijos turetu but idomios. tik ar tai perspektyvu?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:18:26 | Nuoroda

 Sveiki :) turiu šansų įstoti į ergoterapiją, jei neišlaikiau matkės?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:36:36 | Nuoroda
skrebis1993 rašė:

 Sveiki :) turiu šansų įstoti į ergoterapiją, jei neišlaikiau matkės?

 turi sansu :)
bet tik i mokoma

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:47:21 | Nuoroda

 planuoju į socialinę pedagogiką, lietuvių išlaikiau 49, istorijos dar nežinau,bet daug nebus, biologija 35, anglų visai nelaikiau. turiu šansų istot?:DDDDDDDD ai dar motyvacinis +1

Žinutė parašyta: 2011-07-07 18:15:07 | Nuoroda
Ligituulis rašė:
Viktorijaaaa rašė:
Asembling rašė:
Viktorijaaaa rašė:

 Aš ir apie finansus galvojau tad ir parašiau 4-tu numeriu VIKO. Na būčiau tikrai laiminga jei įstočiau :)

 Į nemokamą rašei? Pas manes 15.68 balas gaunasi, nežinau vf ar vnf rašyt :)

 Jei jau aš rašiau į nemokama tai tu drąsiai gali rašyt, nes praeitais metais paskutinis į VF vietą įstojo su 14,18 : )

 Tai gal tada ir man dar būtų įmanoma į finansus, su balu 14,32 kaip manot? 

 Gali bandyt jei ne pirmu etapu tai antru gal įstosi :) Aš pvz ir bandysiu stot su 14,9-15,00, nes dar nuos istorijos priklausys : )

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-07 22:13:01 | Nuoroda

 O ten viko svetainėj tai pirmo etapo balai ar visų parodyti statistikoj pernai metų?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:24:13 | Nuoroda

 Na kas į finansus ar bankininkyste bandysit stot? Ir su kokiais KB? :) Labai įdomu ar verta man su savo KB rašyt ten galbūt šiemet žymiai aukštesni bus :)

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-08 11:58:23 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:

 Na kas į finansus ar bankininkyste bandysit stot? Ir su kokiais KB? :) Labai įdomu ar verta man su savo KB rašyt ten galbūt šiemet žymiai aukštesni bus :)

 aš ten stosiu, jei neįstosiu į VDU. mano KB 17.98.. bet vistiek, jei nori ten studijuot, tikrai bandyk, jei per pirma etapa neįstosi, tai per antrą bandyk ;)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą