Kolegija ar universitetas?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 22:57:18 | Nuoroda

 Sveiki, noriu studijuot ekonomiką, o baigus - dirbt kompanijoj arba kurti ką nors pati. Taigi kas geriau: praktiniai įgūdžiai ar didelis žinių bagažas? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-21 15:51:27 | Nuoroda

Man patarė stoti į kolegiją gauti daugiau praktinių įgūdžių, o vėliau stoti į išlyginamąsias studijas ir turėti dar ir universitetinį diplomą :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 17:21:37 | Nuoroda

 Va šis varijantas, mano manymu, labai geras. O į kokią kolegiją ir kokią specialybę stosi? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-21 18:42:57 | Nuoroda

Jei stot tai iškart į univerą, kiek žinau tos išlyginamosios studijos nemažus pinigus kainuoja.

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:09:49 | Nuoroda

 Na pas mane pirmose triejose sąrašo vietose univerai, toliau kolegijos. Tai bandau nenusimint, jei neįstosiu į sakykim VDU. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:19:00 | Nuoroda

norėjau paklausti ar galima pirmiausia į prašymą surašyti sakykim kokias pirmas 5 specialybes į vf,o po to tas pacias specialybes iseiles į vnf?:) Ar butinai turi skirtis?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:20:19 | Nuoroda
EIKTUSAU rašė:

Jei stot tai iškart į univerą, kiek žinau tos išlyginamosios studijos nemažus pinigus kainuoja.

 jei gerai baigsi gali ir į nemokamą patekt.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:21:42 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
EIKTUSAU rašė:

Jei stot tai iškart į univerą, kiek žinau tos išlyginamosios studijos nemažus pinigus kainuoja.

 jei gerai baigsi gali ir į nemokamą patekt.

 nors bendriau tiksliai nežinau. nepamenu ar mokėjo už išlyginamasias ar ne

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:28:35 | Nuoroda

patikėk už išlyginamąsias studijas tikrai pinigėlių reiks paklot:)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:33:42 | Nuoroda
huggy rašė:

norėjau paklausti ar galima pirmiausia į prašymą surašyti sakykim kokias pirmas 5 specialybes į vf,o po to tas pacias specialybes iseiles į vnf?:) Ar butinai turi skirtis?

 Gali taip rašyt :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:36:25 | Nuoroda

taj gerai nes sunku būtų prigalvot tiek daug

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:36:52 | Nuoroda
huggy rašė:

patikėk už išlyginamąsias studijas tikrai pinigėlių reiks paklot:)

 Lėvai tada :) o jei sakykim įsidarbini po kolegijos ir užsimanai kelt savo kvalifikaciją. Tai galima neakivaizdžiai, ar ne? Tai labai brangu yra? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-06-21 23:26:58 | Nuoroda
huggy rašė:

patikėk už išlyginamąsias studijas tikrai pinigėlių reiks paklot:)

 Iš kur žinai? Kur galima tokią info pamatyt? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 16:58:02 | Nuoroda

 sveiki:) na va ir man dabar galvos skausmas ka rinktis kolegija ar universiteta:) visko prisiklausiau tai nzn kas gereu:)sako kolegijose lengviau,pigiau ir trumpiau taciau universitetus labiau vertina,geresne studiju kokybe,daugiau ziniu,ir t.t..

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:16:07 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

 sveiki:) na va ir man dabar galvos skausmas ka rinktis kolegija ar universiteta:) visko prisiklausiau tai nzn kas gereu:)sako kolegijose lengviau,pigiau ir trumpiau taciau universitetus labiau vertina,geresne studiju kokybe,daugiau ziniu,ir t.t..

Va va aš ir tokiu pačiu klausimu. Šiaip galvojau VDU bandyti stoti į matematika ir jos taikymą, bet bijau, kad galiu nepakelti krūvio, nors matematika iš tikrųjų domina tik su egzaminu nepasisekė. O dabar dėl kolegijos, kaip ir sako Aušrinė ten lengviau pigiau,įgijama praktikos, tačiau kai kurios darbo įstaigos vertina labiau universitetus... todėl aš taip pat didžiulę dilemą sprendžiu.

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:46:00 | Nuoroda

 aš su tokia viltimi, kad jei atlieki praktiką studijų metu kokioje nors įmonėje, gali jau užsirekomenduoti vietą. na nežinau...aš tiesą pasakius, labiau norėčiau studijuoti Vilniaus kolegijoj negu kokiam KTU. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:19:21 | Nuoroda
vikutee rašė:
huggy rašė:

patikėk už išlyginamąsias studijas tikrai pinigėlių reiks paklot:)

 Iš kur žinai? Kur galima tokią info pamatyt? :)

Išlyginamosios ir papildomos studijos kainuoja priklausomai nuo studijų pakraipos.

Iš esmės jos kainuoja vos ne kaip ir studijuoti mokamoje vietoje.

MRU 1 metai kainuoja apie 3500 Lt, kainos kinta. VGTU kainos poanašios. ČIa kalbu apie informatika. Bet kiek teko domėtis tai nėra taip brangu.

Nors Magistro studijos tada kainuoja, nebent studijuoji po to papildomose studijose kur gauni universiteto bakalaurą. Nes išlyginamosios ir papildomos studijos skiriasi.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą