VU Filologija 2011–2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:53:50 | Nuoroda

 Bandysiu stoti į skandinavistiką :) Žinant, kokie dideli konkursai į šią studijų programą, galiu ir neįstoti, tad  dabar dvejoju ką rašyti 3-ioje vietoje-anglų filologiją ir ispanų kalbą ar prancūzų kalbą. Gal čia lankosi ir studentai, būtu malonu, jei pasidalintų įspūdžiais apie šias stusdijų programas :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-07-04 16:15:25 | Nuoroda

Dėl prancūzų - ar norint įstot būtinai reikėjo mokytis tą kalbą? aš turėjau pradmenis 11-12 kl., bet kad susikalbėčiau, tikrai negaliu pasakyt :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:48:56 | Nuoroda
Lithuanian LOTTO rašė:
debesys rašė:
Edvinas7 rašė:
debesys rašė:
Edvinas7 rašė:

Kažkaip sunku patikėt, kad pernai paskutinio kviesto į anglų filologijos vf vietą KB buvo 15,04

 manau, kad kiek kitaip yra, nors aš ir pati iš pradžių taip galvojau. tas 15,04 yra mažiausias į 50 vietų kvotą, sunkoka man paaiškint kas tai yra, nes pati nelabai suprantu, bet ten po visų balų yra paaiškinta :D o mažiausias buvo 19,26, nes toks priimtųjų intervalas nuo 23,14 iki 15,04 būtų nerealus :D.

 O blyn :D O aš dar buvau apsidžiaugęs kad su savo geriausio atvejo 16.88 balu turiu šansų :D

 nu va, aš irgi buvau apsidžiaugus, kad čia juokai įstot, jeigu tokie balai :/ bet čia visai kitas dalykas.

 Anglų 97, lietuvių 98 ir tikiesi neįstoti? Nejuokink...

 na, bet juk neretai pritrūksta vos kelių skaičiukų po kablelio :]

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:51:24 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Dėl prancūzų - ar norint įstot būtinai reikėjo mokytis tą kalbą? aš turėjau pradmenis 11-12 kl., bet kad susikalbėčiau, tikrai negaliu pasakyt :D

Kiek žinau tai galima stoti ir nemokant prancūzų kalbos :]

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:58:02 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Dėl prancūzų - ar norint įstot būtinai reikėjo mokytis tą kalbą? aš turėjau pradmenis 11-12 kl., bet kad susikalbėčiau, tikrai negaliu pasakyt :D

 Dvi grupės daromos - vieniems kurie jau moka ir laikė prancūzų egzą, kitiems - kurie pradės visiškai nuo nulio

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:07:49 | Nuoroda

Aišku, ačiū :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:54:25 | Nuoroda
Sraigt rašė:
debesys rašė:

 O blyn :D O aš dar buvau apsidžiaugęs kad su savo geriausio atvejo 16.88 balu turiu šansų :D

 nu va, aš irgi buvau apsidžiaugus, kad čia juokai įstot, jeigu tokie balai :/ bet čia visai kitas dalykas.

 o galit gal plačiau paaiškint?  :>

 Dėl konkursinio balo?

Tau reikia žiūrėti į 19,26. Šis konkursinis balas buvo mažiausias.

O 15,3 tau negalioja, nes tai ya paskutinis balas kviečiamojo į 50 vietų kvotą

„mažiausias konkursinis balas į 50 vietų kvotą“ rodo mažiausią asmenų, kurie nurodyti Švietimo ir mokslo ministro patvirtintame apraše "Dėl užsienio šalių institucijose išsilavinimą įgijusių asmenų konkuravimo dėl priėmimo į valstybės finansuojamas studijų vietas tvarkos" ir buvo pakviesti studijuoti VU, konkursinį balą.

Šie asmenys gali būti : Lietuvos Respublikos (įgiję išsilavinimą užsienyje), kitų Europos Sąjungos valstybių narių ar Europos ekonominės erdvės valstybių piliečiai;

užsienio valstybių, nesančių Europos Sąjungos ir kitų Europos ekonominės erdvės narėmis, piliečiai, turintys leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje, ir asmenys be pilietybės, turintys leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje ir lietuvių kilmės užsieniečiai, pateikę lietuvių bendruomenės toje šalyje, iš kurios atvyko, pažymą, patvirtinančią lietuvių kilmę.

Konkurse į valstybės finansuojamas vietas, minėti asmenys pretenduoja ne kartu su visais abiturientais, kurie įgijo vidurinį išsilavinimą Lietuvoje, o į jiems numatytą 50 valstybės finansuojamų vietų (50 vietų kvotą).

50 vietų kvotą numato LR Švietimo ir mokslų ministro įsakymas "Dėl asmenų, įgijusių išsilavinimą užsienio šalių institucijose, išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikų, vaikaičių, provaikaičių, 2010 metais priimamų į valstybės finansuojamas studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose, studijų vietų skaičiaus." Pagal šį įsakymą Universitetuose minėtiems asmenims valstybės finansuojamų vietų skaičius negali būti didesnis nei 50 .

„Mažiausias konkursinis balas“ parodo asmenų, pakviestų studijuoti VU ir įgijusių vidurinį išsilavinimą Lietuvos Respublikoje, mažiausią konkursinį balą."

Va taip. copy paste gal bus aiškiau

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-13 12:38:14 | Nuoroda

Žmonės, kokiu būdu jūs savo konkursinį balą skaičiuojat, kad taip gerai išlaikę egzaminus manote į filologiją neįstot? :) Aš įvedžiau savo rezultatus į lama skaičiuoklę, nors manieji tikrai ne šimtukai, į filologiją laisvai praeičiau, atsižvelgiant į praėjųsiųjų metų rezultatus. :) O gal ta skaičiuokle negalima pasitikėt? :D Ar čia toks jau beribis maksimalizmas, kad už kiekvieną 98 save pliekiat? :) Ne į Oksfordą stojat...

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-14 21:03:36 | Nuoroda

 Reikia džiaugtis tuo, ką turime:) aš savo konkursinį balą į lietuvių filologiją ir užsienio kalbą pasiskaičiavau tiek šio portalo, tiek LAMABPO skaičiuoklėj, rezultatas tas pats - 19,92.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-15 13:03:06 | Nuoroda

Na, mano balas pagal LAMA yra 19, 72, o pagal šio tinklalapio skaičiuoklę - 19, 52. Kažin kodėl skiriasi..? ;) Bet tikiuosi, ir su vienu, ir su kitus pavyks įstoti. :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-15 15:57:12 | Nuoroda

Toje lama skaiciuokleje nerodo skirtumo ar b ar a lygiu mokeisi. GEriausia paciam pasiskaiciuoti pagal sia skaiciuokle:

naujienos.vu.lt/studijos/stojantiesiems/22573-del-konkursiniu-balu-skaiciuokliu

 

Žinutė parašyta: 2011-09-20 16:35:27 | Nuoroda

Ar kas galit pasakyt kokio reikia konkursinio balo kad istot i vokieciu filologija?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą