APELIACIJOS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:49:58 | Nuoroda
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

 Aš irgi neišlaikiau, gavau 22 taškus. Apeliacijos išnagrinėjimas  trunka nuo vienos iki trijų savaičių, tada turėtum spėt, tik greičiau ją pateik mokyklos direktoriui.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:51:03 | Nuoroda

Netaip pasakiau siektiek. *geriausiu atveju atestata sutvarkytu 22d jeigu apeliacija pasitvirtintu.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:52:12 | Nuoroda
Nemokša rašė:
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

 Aš irgi neišlaikiau, gavau 22 taškus. Apeliacijos išnagrinėjimas  trunka nuo vienos iki trijų savaičių, tada turėtum spėt, tik greičiau ją pateik mokyklos direktoriui.

 O tai ne is kart ateina i mokykla viskas ir sutvarko direktore?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:53:35 | Nuoroda
stiloxxx rašė:
Nemokša rašė:
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

 Aš irgi neišlaikiau, gavau 22 taškus. Apeliacijos išnagrinėjimas  trunka nuo vienos iki trijų savaičių, tada turėtum spėt, tik greičiau ją pateik mokyklos direktoriui.

 O tai ne is kart ateina i mokykla viskas ir sutvarko direktore?

 Niekas už tave nieko netvarkys. Visiems nusispjaut, jie jau beveik atostogauja.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:54:53 | Nuoroda

Na tada nezinau. Jeigu tik 22d. tai tik i antra etapa tada spetai. Dar pasidomek, gal internete kur yra apie apeliacijas. O kik tu gavai?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:55:03 | Nuoroda

Tikrai duociau, nes neturiu ko prarast, bet baime jeigu ilgai uztruktu, tai juk tarkim 3savaites-21d, o dar i mokykla kol ateis, tai praeis ir liepos 22d kur jau stokimai baigesi.  

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:56:02 | Nuoroda
stiloxxx rašė:
Vaideisen rašė:
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

gausi perlaikyt liepos 8d mokyklini egzamina. nebent apeliacijoj parasysi svaria priezasti tai gal leis valstybini laikyt jeigu jo dar nebuvo

 I mano klausima neatsakei. Pats zinau kad laikyt teks. As klausiu, ar cia tokia tvarka, kad duodi i apeliacija o poto gali but kad nespesiu istot? Nes daug kas minejo kad ilgai taiso, jai tarkim tikrai jie padare klaida skaiciuodami taskus ar kt.

 jeigu rasysi mokyklini ji tau istaisys per 5 arba 7 darbo dienas ir jeigu su juo istosi saunu bus.o del valstybinio nzn kaip bus, gal perziures ir uzskaitys jeigu busi gerai parases

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:56:41 | Nuoroda

Siaip daugelyje mokyklu valdzia buna pries apeliacijas, nes jiems tik darbo prisideda. Bet jeigu jau nusprendet rasyt, tai rasykit.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:57:03 | Nuoroda

manau iki liepos 14 bus jau apeliaciniai rezultatai paskelbti

į pakartotinio vertinimo komisiją negali būti skiriami kandidatų darbus vertinę asmenys. Apeliacijos, nelygu jo skaičiaus, išnagrinėjamos per 2-3 savaites po to, kai rezultatai paskelbti, bet ne vėliau kaip iki liepos 22 d. o švietimo skyriaus padaliniams rezultatų protokolus išsiunčia liepos 23 d. tai va, kiek bus tų lietuvių k VBE apeliacijų?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:57:56 | Nuoroda
stiloxxx rašė:

Tikrai duociau, nes neturiu ko prarast, bet baime jeigu ilgai uztruktu, tai juk tarkim 3savaites-21d, o dar i mokykla kol ateis, tai praeis ir liepos 22d kur jau stokimai baigesi.  

Va istorija:

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

 

O tai antrame etape gali dalyvauti tik tie,  kuriems per pirma nepavyko, ar ne taip?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:59:14 | Nuoroda

Jovita, man reikia suvokimo atsakymų.

Siųstelk, jei gali

Ačiū.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:59:40 | Nuoroda

atėjau į mokyklą, sekretorei pasakiau kad noriu teikti apeliaciją, ji padavė formą, užpildžiau, o ji mano prašymą į KELTĄ įkėlė ir psio

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:02:02 | Nuoroda
Waja5 rašė:

atėjau į mokyklą, sekretorei pasakiau kad noriu teikti apeliaciją, ji padavė formą, užpildžiau, o ji mano prašymą į KELTĄ įkėlė ir psio

 Ir kada gausi atsakyma?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:02:03 | Nuoroda
Karo. rašė:

Jovita, man reikia suvokimo atsakymų.

Siųstelk, jei gali

Ačiū.

 man irgi butu neblogai.

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:26:03 | Nuoroda

Prisidedu prie rašančiųjų apeliacijas, tik ar kas nors turi tikslių žinių kaip ten su stojimais viskas būna???

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:26:50 | Nuoroda

Likau šokiruota.Gavau 46 taškus ir dabar noriu rašyti apeliaciją,bet bijau, kad dar labiau nenumažintų.
Draugė, kuri lietuviu kalba vos ne gyveno da rmažiau gavo,o kai kurie, kurie bimbinėjo gavo daugiau. Nepatinka man čia kažkas, tikrai daugiau tikėjausi...

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:40:49 | Nuoroda

Tikrai nereikia žiūrėti į tai, kiek kas gavo, kiek koks draugas... :) Mūsų klasėje net tie, kas metiniame turėjo 5–6  gavo 80–100 procentų. Taigi, arba jiems nereikia mokytis, arba geri vertintojai pasitaikė. Kita vertus, tie, kas 9–10 turėjo, gavo iš viso mažai, t. y. 50–70 procentų.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:49:13 | Nuoroda
Alyva rašė:

Tikrai nereikia žiūrėti į tai, kiek kas gavo, kiek koks draugas... :) Mūsų klasėje net tie, kas metiniame turėjo 5–6  gavo 80–100 procentų. Taigi, arba jiems nereikia mokytis, arba geri vertintojai pasitaikė. Kita vertus, tie, kas 9–10 turėjo, gavo iš viso mažai, t. y. 50–70 procentų.

 nesamone kazkokia... tikiu kad tiesa, pati papuoliau i durna situacija. kodel tie kas nesimoko gauna daugiau.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:01:45 | Nuoroda
jovitaaa rašė:

Patarciau pirma susizinoti koks buvo islaikym balas ir nuo kiek tasku gavo 100proc. O tada pabandykit pasiskaiciuo, jei lbj skirsis tada rasykit. Turiu atsakymus teksto suvokimo, kam reikia galiu atsiusti(rasykit privacia sms)

 gavau 42 taškus, 37 balai, padaviau apeliacijai, mokiausi 10ukais, man tai šokas, kaip tu apskaičiuoji ar verta rašyti apeliacijai? Atsiųsk į atsakymus teksto suvokimo, ačiū

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 37
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:03:53 | Nuoroda

šiaip apeliacijų rezultatai 2-3 savaitės, bet nevėliau kaip iki liepos 22d. nes lama turi turėt jūsų duomenis.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą