ODONTOLOGIJA 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:20:28 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

As kaip ir apsisprendes i odontologija stoti, KB gavosi 20.36, ko visai nesitikejau ir dabar net i VU vf turbut istociau, bet greiciausiai visgi rinksiuos LSMU. Zuvedra, tu pirmus metus baigei siemet? Paklausiu kaip ir dar keliu baigusiu pirmakursiu: kas patiko, kas nepatiko, ar laisvo laiko buvo, ar labai sunku buvo? :D

 Taip, pirmus metus baigiau :) Sie metai prabego daaaug greiciau negu tikejausi : cia as dar rugsejo pirmaja, klausau dekano kalbos, nedrasiai stebiu aplinkinius, ta pati kelia pasirinkusius, zmones, o stai dabar jau guliu ant zolytes ir dziaugiuosi saules spinduliais - VASARAAAAA :)) Is mokomuju dalyku tai man patiko tik anatomija ir histologija. Histologija tai visapusiskai - tiek idomu mokytis, nereikia labai jau daaaaug dziuti prie knygu, ir destytojai super ( bent jau man kliuvo, nes kiti tai, kiek zinau, nelabai kokie). Anatomijoj nepatiko tai, kad ismokti per dienaaaaa reikia daaaaaaaaaaaaaug ,nu tikrai laaaabai daug .. Oj, net siurpas nuejo, prisimunus tuos SIAUBINGUS MENESIUS :D Na, kiti dalykai - fizika, chemijos (net 3 mokemes), citologija- parazitologija, aukstoji matematika - nieko sunkaus, tereikia paskaityt ir bus OK :) Nepatiko man filosofija, medicinos etika.. Net neturiu ,ka pasakyti apies sias disciplinas.. Kazkoks smegenu tersimasintelekto suzalotiems zmonems :) Labai didziuojuosi musu biblioteka, ji - ISPUDINGAAAA !!!! Siaip, ziuriu, per daug cia issipleciau, galeciau pasakoti ir pasakoti ... :) Galiausiai noriu pasakyti, kad jei tikrai cia nori, tai nuteik save, kad reiks mokytis, taciau tikrai neteks pamirsti gyvenimo :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:38:16 | Nuoroda

Ar yra tiesos kazkur mano skaitytuose ganduose, kad odontologijos sunkiausi lyg pirmi du kursai, o nuo trecio jauciasi palengvejimas zymus? ;D Jus is vidaus turetumet mazdaug zinoti... :D

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:51:48 | Nuoroda

Taip taip, cia ne gandai , o visiska tiesa :) Taip yra del to, kad dabar mes mokomes laaabai daug dalyku vienu metu ( net nereikalingu, neidomu ir pan), todel yra ganetinai sunku . Antri metai tai isvis sunkus, nes jua prasideda ir specialybiniai dalykai, bet , negana to, dra reikes mokytis pasalinius dalykus, nu zodziu, turesim ,ka veikti :) Bet veliau tai yra jau laisvo laiko ganetinai, jau zmones isidarbina kokioj dantuku klinikoj ir sau sekmingai darbuojasi ir pasimokyti speja ;)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:57:45 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi bandysiu į VU, nes vilnietė esu ir į Kauną nenoriu :) 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:09:46 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

Taip taip, cia ne gandai , o visiska tiesa :) Taip yra del to, kad dabar mes mokomes laaabai daug dalyku vienu metu ( net nereikalingu, neidomu ir pan), todel yra ganetinai sunku . Antri metai tai isvis sunkus, nes jua prasideda ir specialybiniai dalykai, bet , negana to, dra reikes mokytis pasalinius dalykus, nu zodziu, turesim ,ka veikti :) Bet veliau tai yra jau laisvo laiko ganetinai, jau zmones isidarbina kokioj dantuku klinikoj ir sau sekmingai darbuojasi ir pasimokyti speja ;)

 Kokiam mieste studijuoji? :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:13:09 | Nuoroda

 Kaune :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:21:47 | Nuoroda

Žmonės, kaip manot, ar padarysiu klaidą, stodama į Vilnių? :(

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:28:04 | Nuoroda

 Na, sunku patarti ... Jei as pati buciau buvusi Vilniete, tai neaisku, ar pati nebuciau stojusi i VU... Vis tik , savas miestas, turi jau stoga virs galvos ir visa kita. Taciau... Is kitos puses, tai nepajusi studentisko gyvenimo, na, ir vel griztu prie to, kad man asmeniskai LSMU iskart asocijuojasi su gydytojais, o VU ... (????)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:15:36 | Nuoroda
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:39:37 | Nuoroda

Koks praėjusias metais buvo praeinamasis Lsmu ir VU?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:59:46 | Nuoroda

 Nu pagal "Kur stoti" 2011 metu, tai i LSMU 19,22 , o VU 19,12 (cia vf)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:06:47 | Nuoroda

tai nieko labai baisaus :| Žuvėdra, kaip tu apsisprendei, kur stoti? Pagal kokius kriterijus laimėjo odontologija prieš gydomąją?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:11:47 | Nuoroda

 Gal ir kvailas buvo mano pagrindinis kriterijus, pripazistu, bet tai yra studiju trukme .Juk realiai isivaizduok, jei istosi i medicina, kiek metu reikes dziuti prie knygu !!! Siurpas krato vien nuo tokios minties. Jau tavo draugai, buve klasiokai seimas kursis, vaikus gimdys, o tu ,deja, nea .. :)

O galbut tiesiog neturejau pasaukimo medicinai, dziaugiuosi, kad vis tik pasirinkau odontologija, nes dar ir dabar naiviai tikiu,kad mediku turi buti neabejojantis, tvirtai apsisprendes asmuo :) As tokia nebuvau .Stai ir esme :)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-01 22:33:52 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

 Nu pagal "Kur stoti" 2011 metu, tai i LSMU 19,22 , o VU 19,12 (cia vf)

 VU vf buvo 20,12, 19,12 buvo i vnf.

 

 

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-07-02 09:52:12 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Zuvedra rašė:

 Nu pagal "Kur stoti" 2011 metu, tai i LSMU 19,22 , o VU 19,12 (cia vf)

 VU vf buvo 20,12, 19,12 buvo i vnf.

 

 

 Štai čia 2010 metų vilniaus universiteto kb per 1 etapą ir įstoti į odontologiją vf reikejo mažiausiai 19,98 .

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

Žinutė parašyta: 2011-07-03 10:52:10 | Nuoroda

Kazhi ar istociau i odontologija, mokama bent , jei mano KB 18.84

  • Matematika / MBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:01:48 | Nuoroda

Vilniuj gal ir ne, bet Kaune turėtum... Niekas kažkaip į mokamus odontologus nesiveržia...

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:09:00 | Nuoroda

Klysti. Veržias ;) Pas mus yra tokių, kurie visuose įmanomuose turuose dalyvavo, kad tik patektų čia. :)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:29:50 | Nuoroda
moniss rašė:

Klysti. Veržias ;) Pas mus yra tokių, kurie visuose įmanomuose turuose dalyvavo, kad tik patektų čia. :)

 Nu tai viltis miršta paskutinė :) Visad tikiesi, kad kas gero nutiks :) Kol kas Odontologija turi pranašumą, bet dar liko 19 dienų, kad viskas apsiverstų, tai gal dar nebūsim kolegos ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:02:49 | Nuoroda

Gal ir nebūsim ;D bet labai tikiuosi, seniai mastau stoti i shia sriti, daugiau niekur kitur prashymu nerashiau, neistosiu , stosiu kitais metais :) bet dzhiauksiuos , jei istosiu ir i mokama ;] nors pinigeliai nemazhi ;D

  • Matematika / MBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą